claudiupopescu80

Volvo SC90

12 posts in this topic

Arata foarte naspa :-\

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ca design exterior da, nu te contrazic...

Dar ca design interior, jos palaria ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu il consider superb...poate chiar prea sport pt un sedan...consola as inclina-o mai mult spre sofer...

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu as lua vreo 2, asa nashpa cum sint  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mda, mai intai sa-si schimbe furnizorul de baterii, ca sa nu le mai dea chix tehnologiile de siguranta in fata presei.  :D Eu nu stiu ce as alege, noul Duster sau uratania asta.  :love10:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mda, mai intai sa-si schimbe furnizorul de baterii, ca sa nu le mai dea chix tehnologiile de siguranta in fata presei.  :D Eu nu stiu ce as alege, noul Duster sau uratania asta.  :love10:

Faci si tu niste comparatii...ma mir ca nu l-ai comparat cu noul spark :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

mie mi se pare draguta masina ....adica cu un design foarte indrasnet dar are multe parti faine , cum ar fi fata agresiva ;D si interiorul pe langa cu o aliura de sportivitate cu multe elemente pt comfort

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta este, defapt un concept ce a fost lansat deodata cu S60 Concept anul trecut. Era o macheta si cateva planse ale unui designer tanar, spaniol mi se pare. Se numea Volvo Phoenix Concept. Era ceva de genul Merc Cls sau Passat CC (ca si clasa) un coupe cu 4 usi mai coupe decat S60 ce va veni. E foarte interesant, evident ca si eu as fi fost interesat, dar la starea economica si la ce patroni are Volvo acum, cu regret, am impresia ca nu se va materializa niciodata.

Respecte!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie imi place exteriorul, iar o varianta cu 2 usi mi-ar placea si mai mult. In schimb nu-mi place de loc forma consolei centrale: seamana prea mult cu altele ...  culorile in schimb sunt placute. Si nu cred ca ar avea motorizari peste 400CP, dupa cum merita exteriorul (cu 2 usi ;)) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now