Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

hunter

dezmembrez volvo v40 diesel - foto

69 posts in this topic

Buna ziua, pot sa cer un pret pentru electro-ventilator? Ma bate un gand sa renunt la cel actionat de curea.

Multumesc frumos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma refer la ventilatorul care raceste radiatorul (nu cel de AC). La mine radiatorul este racit de o elice actionata de curea si as vrea sa renunt la sistemul asta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

la ce pret ai oglinda stanga si motorasele de la stergatoare faruri?

Share this post


Link to post
Share on other sites

hunter planetara dreapta fata..cat costa si zi mi si un pret pentru cap planetara.. daca e ok pretul si piesa vin in iasi si le iau pana pe 10 sept ca tot am drum, a si macara geam stanga fata(sau poate e altceva nu stiu inca)dar te rog sa ma anunti daca ai

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut , caut si eu un geam sau sticla pt far stanga sofer , model PH2

Share this post


Link to post
Share on other sites

din pacate partea din fata a masinii impreuna cu cea dreapta au fost avariate. farurile nu au scapat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sistemul original audio pentru un V40 ai (dar sa aiba si CD player).Acum am CD cu mp3 dar vreau sa revin la cel original.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu a avut... si din pacate nu a scapat mai nici un element de pe fata

Share this post


Link to post
Share on other sites

pentru cei care sunt interesati de piese de la mine, ii rog sa ma contacteze pemail sau pe pm pentru ca voi fi in germania o perioada buna de timp. in cazul in care cineva va achizitiona piese de la mine ele vor fi puse pe curier de catre tatal meu. pentru mai multe detalii contactati-ma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutam

O intrebare despre o garnitura, daca ma poti ajuta. Am nevoie de o garnitura intre electrovalva de la IMO si pompa de injectie, la un motor diesel din 1998. Cica ar trebui sa fie ceva gen dop de plastic-cauciuc. Sincer nu am vazut-o, doar ce mi-a explicat seful de  service.

Share this post


Link to post
Share on other sites

rebelu nu stiu despre ce garnitura vorbesti. si despre ce tip de pompa. ca tu m-ai intrebat de pompa aia de injectie de la ala de 90cp si ti-am spus ca e pe motorul meu de 95. dar daca ai o poza poate o am pe cealalta sau pe motor:d te ajut cu cea mai mare placere

Share this post


Link to post
Share on other sites