VLT

Salut de la Ct

29 posts in this topic

Pe cineva il maninca gurita - de-aia s-a ajuns la acest mic offtopic. Oricum, presimt ca dragul nostru Heimdallr va face un sondaj special saptamina asta: "Ce v-ati lua daca v-ati gindi o clipa mai mult: Logan sau...Volvo ?"

:P

Gata cu off-topicul, dragilor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

wow...ce comparatii in ceas de noapte...

VLP-ul la Nationala - i s-a blocat etrierul spate la cca 130 km/h intr-o serpentina si.....a ales sa intre cu 850-ul in padurea de pe marginea drumului (avea de ales intre zid de ciment, copac gros ce mirosea a moarte sigura si...padurea care incepea in dreapta). Rezultat ? traieste, si-a continuat drumul si masina are doar MICI semne ale impactului...

Cam asa se intimpla si daca era intr-un logan - conform certitudinii tale...

"nu cred că un Volvo e cu mult mai bun ca un Logan."

Acum masina este reparata si nu mai are niciun fel de semn al accidentului.

Ca fapt divers pe langa Volvo mai detin si un logan si pot face o diferenta foarte clara intre cele 2 modele,castigator fiind volvo chiar daca este cu 10 ani mai vechi.

La nationala am facut 1150 de km si am ajuns acasa fresh,fara dureri de spate,fara dureri de fund,fara a fi obosit excesiv.Incercati acelasi lucru si cu loganul ;)

Nu mai faceti comparatii aiurea doar ca sa mai scrieti un post pentru ca nu o sa primiti nimic(ciu-ciu) cand  o sa ajungeti la 5748544587 de posturi.

Heimdallr , daca tu vrei sa crezi in aceasta stupida comparatie, nu pot sa te contrazic, ca-mi stric noaptea  8)

Nu stiu de nu a aparut mesajul,am scris 10 minute degeaba >:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

bine ai sosit !

asa sintem noi, diversi.  :D

nu e volvo atit de negru pe cit se spune, stai linistit !  ;):D;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now