Roberto

Suporti numere Volvo-Club.ro

Suporti numere   19 votes

  1. 1. Doresti suporti de numere cu Volvo-Club ?

    • Da - 1 set
      17
    • Da - 2 seturi
      2

Please sign in or register to vote in this poll.

47 posts in this topic

Am votat 1 set si eu,inca nu am ajuns la banca poate azi reusesc.

Ce banca ? Se plateste deja ? Daca da, comunicati va rog datele contului in care trebuie sa viram. Si pretul, evident !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt interesat si eu de modalitatea de plata, c-atunci iau si eu un set.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am votat si eu un set. Cum facem cu plata?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stati sa vada omul daca se aduna numarul minim..

Daca iese, Roberto iti propun sa dai un nr de cont (aici tu alegi daca PM la fiecare sau faci public un cont special) pentru transferul la care in detaliile platii sa fie obligatoriu numele si orasul; apoi pentru trimitere iti sugerez sa grupezi doritorii pe orase si sa trimiti numai unuia dintre ei, asa mai stimulezi si intalnirile locale ;D

Edited by Andreos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stati sa vada omul daca se aduna numarul minim..

Daca iese, Roberto iti propun sa dai un nr de cont (aici tu alegi daca PM la fiecare sau faci public un cont special) pentru transferul la care in detaliile platii sa fie obligatoriu numele si orasul; apoi pentru trimitere iti sugerez sa grupezi doritorii pe orase si sa trimiti numai unuia dintre ei, asa mai stimulezi si intalnirile locale ;D

Exact ! Prima data sa vedem daca se aduna acel numar minim de 25 de seturi dorite sa nu raman cu banii dati rolleyes.gif, apoi le comand, le pregatesc in colete, iar unde sunt mai multi doritori dintr-un singur oras trimit intr-un singur colet si va intalniti voi rolleyes.gif.

Daca va primi unda verde am sa pun la dispozitie 2 cont-uri ( BT si ING ).

Pana acum sunt 16 set-uri ceea ce e grozav, mai 9 seturi dorite si am sa fac comanda rolleyes.gif

Ah, sa nu uit, LA UN SET PRIMITI SI UN STICKER CU VOLVO-CLUB

Share this post


Link to post
Share on other sites

Exact ! Prima data sa vedem daca se aduna acel numar minim de 25 de seturi dorite sa nu raman cu banii dati rolleyes.gif, apoi le comand, le pregatesc in colete, iar unde sunt mai multi doritori dintr-un singur oras trimit intr-un singur colet si va intalniti voi rolleyes.gif.

Daca va primi unda verde am sa pun la dispozitie 2 cont-uri ( BT si ING ).

Pana acum sunt 16 set-uri ceea ce e grozav, mai 9 seturi dorite si am sa fac comanda rolleyes.gif

Ah, sa nu uit, LA UN SET PRIMITI SI UN STICKER CU VOLVO-CLUB

Eu cred ca nu tre' sa astepti mult si o sa se adune acele 9 :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

M-am infipt si eu la un set. Poate ne adunam si ni le trimiti intr-un singur pachet in Cluj ... (din ce am vazut pana acuma, volvo 244, Behu & me = total 5 seturi).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu cred ca nu tre' sa astepti mult si o sa se adune acele 9 :rolleyes:

Am comandat si eu un set!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inca incerc sa dau de firma respectiva din Oradea dar nu mai imi raspund la e-mail angry.gif

Ce naiba nu vor bani ? rolleyes.gifrolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Era vorba ca imi trimit niste modele, apoi sa il aleg pe cel care "ne place" si apoi imi duceau o lada dar.......nu a mai venit nimeni cu nimi angry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Era vorba ca imi trimit niste modele, apoi sa il aleg pe cel care "ne place" si apoi imi duceau o lada dar.......nu a mai venit nimeni cu nimi angry.gif

dar stii in ce tara traim!!!:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nici o veste despre suportii astia?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nimic mellow.gif !

Si acum nu am cum sa imi permit plata lor integrala oricum sad.gif !

Daca cumva se ofera cineva cu mai mult timp liber si....bani rolleyes.gif sa preia "acticitatea" asta sa ma sune si am sa ii dau detaliile despre firma respectiva ! Firma e din Oradea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt in discutii cu o firma de profil. O sa apara un topic zilele acestea cu oferta si preturile.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.