betty

Violenta in trafic

64 posts in this topic

Dib!! Ai punctat bine cu ruptul capului, insa cu ruptul masinii nu sunt de acord. Il prindeam cumva si il facturam , da lasam caruta in pace.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dar carui fapt se datoreaza scrisul minimalist?

.......de rusine of course .... :blush:

Edited by Raula

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Heimy, te vaiti atata ca-mi dau lacrimile grin.gif ; pai in locul tau puneam mana pe o bata de baseball

si spargeam neste parbrize de beeemeveuri parcate laugh.gif ; mai bine scorneste si tu ceva sa radem

ca prea ne intristezi; ce-i mai facusi volvitei tale, ii pusesi - 320 C in radiator? si daca te hotarasti

sa-i dai foc cheama-ne si pe noi, sa punem neste gateje in plus grin.gif

@Iulirx : nu cred io ca renunti la draguta de Volvo asa usor, prea ni s-a lipit de suflet la toti

@Adrian : io zic sa stergi manelistii si cocalarii ca miros al dracu de urat, nici nu am deschis link-urile,

m-ar face sa vomit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei, ruşine... am spus-o în şoaptă, să nu audă prea multă lume. ;D

Mr. Popey, stai că se lasă cu un testat de bujii în viitorul apropiat... mă gândesc cum aş putea face să ies mai ieftin... Vă cer şi vouă părerea: credeţi că o bujie e funcţională dacă se încălzeşte atât încât să pot aprinde o ţigară? smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Adrian : io zic sa stergi manelistii si cocalarii ca miros al dracu de urat, nici nu am deschis link-urile, m-ar face sa vomit

Eu le-am vizionat .... brrr.. si acum ma simt vinovat.

Iaaacccc !

Cu toate astea, sunt binevenite, in contextul discutiei.

Are dreptate, insa si Dib. Nu marca de masina i-a facut pe oamenii astia sa fie asa. Sunt convins ca sunt si multi demni de tot respectul.

....

Totusi, nu vreau sa-mi cumpar BMW. Datorita imaginii dezagreabile pe care cei care le conduc o au in lumea conducatorilor de autoturisme.

Am Volvo si sunt multumit de asta. Sau poate de asta discutam aici despre aceste lucruri. Ca suntem diferiti. Nu spun mai buni... doar diferiti !

Edited by mariusdaniel

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Adrian : io zic sa stergi manelistii si cocalarii ca miros al dracu de urat, nici nu am deschis link-urile,

m-ar face sa vomit

Nu o sa fac asta. Sa vadeti si voi in ce mediu mi-am trait tineretea.

Dejectii umane.... cocalari de ultima speta. :slap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei, ruşine... am spus-o în şoaptă, să nu audă prea multă lume. ;D

Mr. Popey, stai că se lasă cu un testat de bujii în viitorul apropiat... mă gândesc cum aş putea face să ies mai ieftin... Vă cer şi vouă părerea: credeţi că o bujie e funcţională dacă se încălzeşte atât încât să pot aprinde o ţigară? smile.gif

Buna asta, da parca te lasasesi de fumat rolleyes.gif ; si cu bricheta ce faci, ca parca ar fi mai simplu

sa-ti incolacesti mana dreapta de trei ori in jurul capului ca sa te scarpini la urechea stanga biggrin.gif

@Adrian, te inteleg, da' fa ceva pt tine si uita, sau inventeaza ca Heimy, vezi ce face cu Volvita lui,

de-i aridica blana maciuca ? grin.gif , da important e ca se simte in al noulea cer cand e la volanrolleyes.gif

Edited by alexpopeystar68

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna asta, da parca te lasasesi de fumat rolleyes.gif

S-a lasat de ...abia o saptamana.... si deja se lauda ca nu a fumat de anul trecut :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

O dar o sa uit nea Alex, numai sa termin facultatea si contrar sfaturilor lui iulirx sa o intind de aici. O sa uit tot, limba si tot. O sa vorbiti cu mine in engleza pe forumul specializat :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

O dar o sa uit nea Alex, numai sa termin facultatea si contrar sfaturilor lui iulirx sa o intind de aici. O sa uit tot, limba si tot. O sa vorbiti cu mine in engleza pe forumul specializat :lol:

Esti prea tanar pt amaraciunea asta, asa am fost si eu multi ani si nu mi-a folosit la nimic;

acum, pur si simplu ma bucur ca traiesc si sunt bine dispus cand intru pe forum, imi place

sa citesc ce gandesc Volvistii; poti sa pleci oriunde, limba si traditiile te vor insoti fara sa te

intrebe, pt ca apartii acestui spatiu, apartii acestei culturi, asa cum e, este un dat asta pt

fiecare om de pe pamant; sa stii un lucru, romanii nu sunt mai rai sau mai buni ca alte popoare,

doar ca sunt, temporar, condusi de netrebnici, inca nu s-au trezit din nepasare, delasare si

lipsa de initiativa politica, asta vine cu timpul, angleutii, nemtii, francezii, au indurat sute de ani

pana le-a venit mintea la cap, ...... , iti doresc numai bine oiunde o sa fii, timpul le vindeca pe toate.

scuze pt off topic, am promis ca nu mai fac, da' orice promisiune trebe incalcata pt conservarea traditiei rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aseara era sa cobor sa bat si eu un cretin cu mustata de MS . Veneam pe Bd-ul Carol 1 spre Universitate , aproape de Universitate se fac 3 sau 4 benzi , eu "am luat-o" pe noua banda , cretinul fara semnal fara nimic trage de volan sa se bage "pe mine" am tras stanga de volan deh instinctul numai ca pe contrasens venea o masina ... repede frana dreapta etc , cretinul isi schimba iar banda adica revine pe banda lui , opresc la semafor si il intreb frumos : Prietene tu n-ai semnal , oglinzi ? ... raspunsul lui , incerc sa reproduc semnele : hai ma pleaca de aici , ce ti-am facut ? Pai sa nu cobori sa-l calci in picioare ? ideea e ca nu eram singur in masina si prietena cu care eram s-a speriat rau de tot .

Unii si-o merita .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vadime !!!

Stai calm , nu iti irosi tinerete cu cretini. VEI AVEA O VIATA INTREAGA SA O FACI!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now