mao

asta chiar le intrece pe toate

14 posts in this topic

Nu te supara dar eu nu sustin chestiile astea.

Nu e ok sa razi de handicapul oamenilor, fizic sau psihic.

Am fost de craciun la o casa de copii... e trist sa vezi copii aia...... au ochii asa tristi....

Parerea mea ca jurnalistii respectivi sunt nesimtiti si ca isi cauta celebritatea in handicapul oamenilor. Reportaje de rahat.

Fac baza de oameni handicapati.

Sorry dar chiar e trist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nimic senzational. Un om care trebuie tratat ... indelung. Ceva imi spune ca nu e vina lui ca este asa. Mai grav este ca e posibil sa te intalnesti cu el pe strada si sa i se puna pata. Nu inteleg rostul interviului. Reporterul ar fi facut mai bine daca facea un demers la autoritati sa-l institutionalizeze undeva, unde poate fi tratat. Off, viata e nedreapta uneori cu unii oameni....

Share this post


Link to post
Share on other sites

inseamna ca nici majoritatii parlamentarilor n-ar trebui sa li se ia interviuri. ar trebui sa li se dea calmante.....

cind ma gindesc la becali si vanghelie si chiar si la vadim, ma apuca o mila......

basescu promite , dar uita, el traieste pe vaporul lui, fara algocalmine

ponta s-a lovit la cap in raliu, nu-i mai iau pe toti la rind ca mi-e mila....

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din pacate, va ajunge si acesta celebru precum cel cu ”Nu stiu, nuu stiu, Nu stiu de astea. Toate fetele sa vina la mine....”, cu ajutorul lui Bendeac.

Edited by Rebelu

Share this post


Link to post
Share on other sites

bendeac, un oportunist.

bleah !

ca si actorii care traiesc din reclame si cintaretii care traiesc din manele, niste nimicuri !

o reclama cu RADU BELIGAN inca n-am vazut....

MATRIX, TOT RESPECTUL !

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din pacate, va ajunge si acesta celebru precum cel cu ”Nu stiu, nuu stiu, Nu stiu de astea. Toate fetele sa vina la mine....”, cu ajutorul lui Bendeac.

Mie imi pare rau de baiatul ala cu "nu stiu", saracul are probleme mentale, cu siguranta nu are nevoie de celebritate, e doar un amarat insa misto-ul pe seama lui continua la nesfarsit......

http://www.youtube.com/watch?v=DS3-xFa645U

Edited by Raula

Share this post


Link to post
Share on other sites

din pacate afisam chestii d-astea.

asa devin celebri ! prin promiscuitatea noastra !

no offence ! scuze !!

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parerea mea este ca ar trebui sa stergem si sa nu mai acceptam astfel de discutii.

Nu vreau sa jignesc pe nimeni sau sa supar dar nu e ok sa radem de ei.

Toti ne dorim sa fim destepti, frumosi si cat mai normali.

Eu stiu ca legea pedepseste pe cei care se iau de handicapul unui om.

Ar trebui sa ii pedepseasca pe cei care fac astfel de reportaje.

Oamenii astia sunt niste retardati mintal si nu fac asta sa se dea mari sau ca par funny. Asa e creierul lor. Sunt defecti si e dureros... mai ales pentru parinti.

El nu constientizeaza nimic dar parintii,.... parintii sunt terminati pentru ca nu au un copil normal.

Multi sunteti parinti, ganditi-va cum v-ati simti sa vedeti ca niste jegosi de asa zisi jurnalisti au facut un reportaj cu copilul vostru scotand foarte usor in evidenta ca este un retardat mintal. (ala mai si rade cand ii pune intrebarile, daca as fi parinte i-as baga microfonul in fund si l-as baga in priza)

Un psiholog chiar spunea. Un nebun se crede foarte normal si noi suntem cei anormali. Chiar si cei care omoara, ma refer la nebuni, fac asta pentru ca asa e normal in creierul lor. Asa gandesc ei.

De asta sustin in continuare ca nu e de ras.

Sunt... handicapati.

P.S. !!!! RETARDÁT, -Ă adj. (și s. m. f.) rămas în urmă; nedezvoltat din punctul de vedere al intelectului; întârziat mintal; retardatar. (< retarda)

Share this post


Link to post
Share on other sites

In primul rand CNA-ul nu-si face treaba. Eu as retrage licenta de emisie OTV-ului si prostilor astora de la muci tv care ii iau interviu unui amarat ca sa-si bata joc de el.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Io cred ca asta e Romania reala. Si reporterul si ala sunt handicapati, iar din pacate tot mai multi vad pe strada zi de zi. Si la TV e plin de ei.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oare ăsta ce o fi fumat ?

Edited by Raula

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now