Guest

Locatie Nationala 2011

   31 votes

  1. 1. Votati Locatia

    • Lacul Cincis
      21
    • Lacul Belis
      3
    • Sinaia - Hotel Bastion
      0
    • Vata Bai
      0
    • Litoral
      1
    • Cheile Nerei
      3
    • Poiana Zanelor
      0
    • Poiana Brasov
      3
  2. 2. Organizatorul pentru Nationala 2011

    • IuliRX
      7
    • Ursu48
      1
    • muaDib
      1
    • Adi2727
      1
    • Ferraru
      17
    • Badgogo
      1
    • MariusDaniel
      3

Please sign in or register to vote in this poll.

46 posts in this topic

ca sa nu se inteleaga gresit :

problema - lumea voteaza , ce voteaza si , de venit , vin tot cei care au mai fost + inca 2-3 noi. (s-a ajuns anul trecut in situatia in care cei care au venit votasera in majoritate alta locatie, iar cei care au votat majoritar locatia, n-au venit. au votat 90 de oameni si au venit 30)

solutie : de votat voteaza doar cei care au mai fost pentru ca astia vin.

neajunsuri : nedreptatim 2-3 oameni care n-au fost la nici o nationala, insa vor veni acolo unde, poate, nu le convine. (io sper sa nedreptatim vreo 30 de nou veniti...)

avantaje : cei care vor veni, vor veni acolo unde chiar ei au votat in majoritate.

nimic nu e perfect, totul e perfectibil.

TOATA LUMEA E BINEVENITA ! indiferent de locatie, indiferent de dreptul de a vota !

Oky... am priceput logica! E explicabil acum, avand si informatiile legate de participare... Adevarul ca e usor sa votezi in dorul lelii si cand e sa iti misti tractiunea "spate"... devine complicat!:) Eu o sa fac tot posibilul sa ajung la orice locatie si oricum as fi venit:)) Oricum, daca ajungeti sa nedreptatiti 30 de noi veniti, o sa trebuiasca sa le dati de baut:)))

A, si cam care ar fi perioada aproximativa a nationalei??? Nu de alta, dar tre sa imi mai programez si agenda...

Edited by Teodolitus

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Nationala" se organizeaza in fiecare an in primul week-end din luna septembrie. Asadar, 2-4 septembrie 2011. Te asteptam cu drag.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Teodolitus, se va forma o gasca ce va pleca in haita din zona noastra. Se vor incarca masinile pe tren-platforma (alta sansa sa ajungem cu ele intregi pana la destinatie prin craterele patriei nu avem) si ne vom deplasa impreuna :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

cincis

iurlirx cred ca ar fi mai bine sa fie 2 organizatori----vreti sa se sparga toate oalele in capul meu?undecided.gif:lol: :lol:

a lui iulirx e mai mareeeeeeeeeeeee :lol::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Teodolitus, se va forma o gasca ce va pleca in haita din zona noastra. Se vor incarca masinile pe tren-platforma (alta sansa sa ajungem cu ele intregi pana la destinatie prin craterele patriei nu avem) si ne vom deplasa impreuna :))

Foarte tare!!! :blink: Dar pot sa raman la volan pe platforma ca sa nu pierd placerea condusului? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

VOTAREA DUREAZA DOAR PINA PE 15 APRILIE. ORA 9:00

cam putine voturi pina acum de la cei care au fost la cel putin o nationala....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu regret , anul asta o sa spun "pas". Asa ca nu voi vota .Sunt convins ca va fi o reusita,oriunde , ca toate celelalte intalniri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lacul Cincis: nu am fost niciodata in acea zona, si am auzit doar lucruri bune despre locatia respectiva.

MC pentru eveniment, Nea Ferraru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu n-am mai fost asa ca nu votez...merg pe mana voastra.Sunt sigur ca va iesi bine,am incredere indiferent unde si cine va fi organizator.Vin...indiferent unde,....si vodca :P

:beertogether:

Votarea dureaza pana pe 15 Aprilie ora 9:00 AM

Pana in 31 Martie voi adauga noi locatii in functie de propunerile voastre in topicul "Nationala 2011" , dupa aceasta data propunerile nu vor mai fi luate in seama ( pt. acest an )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am votat Lacul Cincis ,organizator Nicu Feraru pt ca este o zona frumoasa,accesibila tuturor si cred ca Nicu se va descurca foarte bine.Abia astept revederea ! Pana atunci,va salut cu drag pe toti !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu regret , anul asta o sa spun "pas". Asa ca nu voi vota .Sunt convins ca va fi o reusita,oriunde , ca toate celelalte intalniri.

... La forumuri ”noi”, oameni noi... Și noi ne retragem. Fiică-mea a decis: ”E timpul ca alții să țină steagul sus!”

post-172-0-66003100-1302096966_thumb.jpg

Edited by Nelu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Never say never, Nelu. Nu stiu ce esti asa de catranit in ultima vreme. Poate ai tu, motivele tale... eu sunt mai nou pe forum ( 9 luni de la prima postare) si nu stiu cum era mai demult. Insa, cred ca nu e bine sa dai verdicte atat de categorice.

Am avut placerea sa te cunosc, impreuna cu frumoasa ta familie, la precedenta intalnire Nationala. Ai microbul Volvo, asa ca nu te vad eu sa te lasi asa usor de noi. Ai grija... daca nu vii la Nationala, venim noi la tine :rolleyes: ... si sa te vad unde ne parchezi !

... Glumeam, desigur.

Vorba poetului :

" Si poate intr-o seara, intr-o ... luni,

La ora când pe cer se înneaca vase,

Se va intoarce Pacea, oameni buni,

La noi in Suflet si la noi in Case.

Aceasta stare vreau sa v-o cultiv,

Aceasta... îndoiala triumfala :

Istoria, dintr-un ciudat motiv

A desfiintat pedeapsa capitala. "

Share this post


Link to post
Share on other sites

Never say never, Nelu. Nu stiu ce esti asa de catranit in ultima vreme. Poate ai tu, motivele tale... eu sunt mai nou pe forum ( 9 luni de la prima postare) si nu stiu cum era mai demult. Insa, cred ca nu e bine sa dai verdicte atat de categorice.

Am avut placerea sa te cunosc, impreuna cu frumoasa ta familie, la precedenta intalnire Nationala. Ai microbul Volvo, asa ca nu te vad eu sa te lasi asa usor de noi. Ai grija... daca nu vii la Nationala, venim noi la tine :rolleyes: ... si sa te vad unde ne parchezi !

... Glumeam, desigur.

... Nu mă mai ”regăsesc” pe noul forum. Știu de când ești pe aici pentru că de la început te-ai remarcat prin bun simț și mi-a făcut plăcere să te cunosc și personal. Într-un fel, este mai bine că nu știi cum era mai demult pentru că așa te poți bucura pe deplin de ce ai găsit când ai venit.

Dacă rămân în club, mi-ar face plăcere să organizez o Națională la mine acasă. Am mai spus asta pe undeva și am dat și câteva detalii dar, dacă nu se pot afișa toate mesajele scrise este mai greu de găsit și văzut.

Oricum, nu stă clubul ăsta într-un singur om. ”Show Must Go On!”

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oricum, nu stă clubul ăsta într-un singur om.

....., dar om cu om ne facem OAMENI. cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Votez si eu tot Cincis pentru ca majoritatea prietenilor mei au votat locatia asta. As fi vrut sa pot opta pentru 2 coordonatori (Iulrix si Feraru) dar nu se poate asa. Oricum sunt convins ca amandoi se vor ocupa. Pentru mine este aproape si daca nu am cumva delegatii de facut o sa fiu printre voi ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am ceva probleme cu netul aici pe mare,sper sa fi votat.

Votul a fost pentru Cincis si Feraru.

Locatia cred ca este frumoasa si organizatorul o gazda perfecta.

PS. Nelu sper ca te mai gandesti si te vei numara printre noi la nationala de anul acesta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...

PS. Nelu sper ca te mai gandesti si te vei numara printre noi la nationala de anul acesta.

Mulțumesc pentru gândurile bune! :wave:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nelu dragule...eu stiu cum era Inainte si regret si eu, ca si tine si multi altii ce se intimpla in ultimul timp pe acest Forum...

Insa incerc sa ajung peste tot, chiar si Slovenia. Si va citesc orice rind, chiar daca nu mai intervin asa des.

Si te astept la Nationala sa-ti mai cint un cintec - daca voi putea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa un calcul sumar, cred ca votarea se apropie de sfarsit.

Cei care nu si-au exprimat votul pana acum, nu cred ca mai pot influenta rezultatele finale...

Trecem mai departe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nelu dragule... eu stiu cum era Inainte si regret si eu, ca si tine si multi altii ce se intimpla in ultimul timp pe acest Forum...

Insa incerc sa ajung peste tot, chiar si Slovenia. Si va citesc orice rind, chiar daca nu mai intervin asa des.

Si te astept la Nationala sa-ti mai cint un cintec - daca voi putea.

:wave:

Edited by Nelu

Share this post


Link to post
Share on other sites

s-a incheiat votarea.

LOCATIA VOTATA : CINCIS

ORGANIZATOR : FERARU.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.