seby19

Volvo Universe Concept

12 posts in this topic

Se spune că suicide doors nu pot fi apanajul siguranţei, iar Volvo cu asta se tot laudă...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozele oficiale le gasiti aici. Capota mie nu-mi place, in schimb stopurile si cum arata noaptea sunt placute. La design nu ma pricep ca sa pot raspunde la intrebarea topicului ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesant conceptul. dar, ca orice concept, nu se va materializa intr-o prea mare proportie intr-un model de serie.

Mai spectaculos, este faptul ca domnii patroni din China iau in serios jucaria numita Volvo si vor sa faca un S90 care sa se bata de la egal la egal cu greii din industrie.

Si sincer, nu-i vad bine pe nemti. Pentru ca, odata iesit modelul de lux S90, multi vor dori sa iasa din anonimat si vor dori altceva. Iar la vremea respectiva, China deja va fi un nume de tot respectul. Sincer, baietii de la Ford nu-mi dadeau senzatia ca pot sa duca prea departe acest brand.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi place ca este foarte masiva, aduce cumva a RR sau Bentley DAR problema este ca nu seamana deloc cu un Volvo .

Sunt sigur ca modelul de serie va fii o limuzina adevarata cum isi doreste Volvo sa aiba de mult .

Share this post


Link to post
Share on other sites

La mine merge. Am observat ca a avut probleme youtube in seara asta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now