VilyXC60

NOU! Facelift VOLVO XC 90

35 posts in this topic

Nu exista asa ceva DAR se vede functional ca sunt de fabrica, ai buton special pt ele in locul butonului de proiectoare ceata .

Hai ca ne-ai bagat in ceata ???

Pai, daca ii arati agentului ca butonul e in locul unde era cel de proiectoare de ceata, e clar...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai doar nu era sa inventeze Volvo alta locatie, au schimbat butonul si sistemul de functionare.

Proiectoarele se pot aprinde si cand ai faza scurta aprinsa, DRL-urile sting luminile pe spate si pe fata, deci e clar ca nu e buton de ceata ci de DRL .

2012-Volvo-XC90-D5-SE-Geartronic-AWD-Road-Test-Review-by-Oliver-Hammond-headlight-switch.jpg

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.automarket.ro/stiri/noul-volvo-xc90-primele-imagini-cu-interiorul-noii-generatii-56521.html

Si iata ca avem primele imagini oficiale cu interiorul noul xc90. Sunt absolut socat, in opinia mea dpdv al luxului este cam peste orice se gaseste pe piata la ora actuala (inclusiv noul range care mi se pare tatal lor). Chiar nu ma asteptam de la Volvo sa se duca atat de sus. Deja noul ML pare o gluma proasta pe langa noul xc90.

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arata "demential".

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intr-adevar misto...Imi place ca au renuntat si la ochiul ala care ar trebui sa fie vitezometru digital(cum e la V40 si la altele cele noi)...Acum, desi in continuare vitezometrul si turometrul sunt tot un display/digitale,arata mai bine pentru gustul meu

Dar:

1.ce puii mei este ochisoru ala deasupra la bord?pare o boxa da arata ca nuca in perete

2.ecranu mi-ar fi placut sa il incadreze altfel...Dar arata bine

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.ce puii mei este ochisoru ala deasupra la bord?pare o boxa da arata ca nuca in perete

Nu toate vor avea acea boxa acolo.Foarte probabil sa fie doar pentru Premium Sound, asa ca vor fi modele si fara nuca de pe bord :D

Sent from SGS3 on JellyBean 4.3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arata fix ca X5-ul nou mai putin ecranul din mijloc parca imprumutat de la Escalade 2015 . Oricum pt un Volvo chinezesc arata genial . :D

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahhhhh...m-am linistit... :D

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pacat ca au renuntat la consola plutitoare...la o masina mare/lunga parca avea o continuate frumoasa bordul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now