feraru3333

topic la biiiiiiizzzzzzzzzzzzaaaaaaaaaaaaaa

1,100 posts in this topic

Balada BMW-ului

1. Un BMW, nu e BMW adevărat dacă nu are minim 6 cilindri în linie.

2. Un BMW diesel este o mizerie şi o ruşine, căruia îi pică turbina mai des decât se uzează uleiul.

3. Nu există jantă suficient de mare ce nu poate fi montată pe un BMW.

BMW-F10-M5-D2FORGED-CV8-Wheels-02-300x183.jpg

4. Dacă un BMW nu are cel putin climă automată, obligatoriu este o cheliciune nenorocită, iar proprietarul nu o va vinde niciodată.

5. Orice BMW fabricatie 2001-2005 are cel mult 120.000 km reali.

6. Nici un BMW nu consumă mai mult de 12%, cele care consumă peste această valoare sunt defecte.

7. Orice BMW “ia tot bordu’” şi mai “are pedală”.

speed_auto_383_2405_bmw_top10_lightbox-300x224.png

8. Daca ai BMW şi nu ştii să faci drift sau burnout, nu ai valoare.

0-300x225.jpg

9. Nici un BMW nu trebuie reparat la reprezentantă, ăia sunt niste hoţi.

10. Cea mai folosită expresie legat

11. Exista 2 tipuri de priorităţi : de dreapta şi de BMW.

12. Negrul e cea mai tare culoare pe un BMW, indiferent de model.

13. Toate BMW-urile compact sunt urâte. Toate.

BMW_E46_compact_front_20071104-300x195.jpg

14. BMW-urile sunt făcute pentru drumuri bune.

15. Orice BMW pus la vanzare e full de full, full option, full extra… fara piele

16. Majoritatea BMW-urilor se pilotează, nu se conduc.

Bean_BMW_1_4a22398ec6-300x199.jpg

17. Nu există posesor de BMW 316i fără sigla de ///M pe undeva.

18. Daca ai BMW nu o să afli niciodată ce ulei e cel mai bun pentru maşina ta.

19. Când inginerii au gandit E30-ul(ursul) şi-au spus “du-te fetiţa mea în lume să-ţi dea tinerii în ”guşă” şi să se distreze cu tine”

demonstratie-bmw-e30-burnout-f78d916528df088bcf-940-0-1-95-1-300x172.jpg

20. Dacă dai de poliţie, n’ai cum să scapi, ori ai dat radarul peste cap, ori ai folii, ori tobă sport.

113351maxim1-300x225.jpg

21. Caii de BMW sunt cai de BMW, au unitatea lor proprie de măsură.

22. În general, BMW-ul nu este o simplă maşină, BMW-ul este BOLID.

23. Dacă mergi încet, “ia uite şi la ăsta, are BMW şi merge ca melcu’ ” …dacă mergi prea repede, “păi normal, ăstia cu BMW aleargă ca nebunii, nişte descreieraţi”.

24. Nu e armă ca AG-ul nici masină ca BMW-ul. Pam, pam!

25. Dacă îi dai în trompetă pe autostradă musai să te filmezi, dacă nu, nu!

26. Orice accident cu BMW implicat e din vina lui.

27. Orice gagică cu BMW e fufă.

954617373-300x300.jpg

28. Primul BMW nu a fost construit, ci descoperit.

29. BMW, încă din fabrică a conceput un lot de E36 care să fie înmatriculat pe Bulgaria.

30. Orice BMW sub ~200cp e sub’motorizat, o putoare ordinară.

31. Decât să conduc un Logan, mai bine împing un BMW.

bmw-blonde-300x229.jpg

32. Posesorii de BMW au cei mai mulţi duşmani. Mai mulţi şi decât Guţă.

33. Toate fetele care pozează langă BMW-uri pentru o prezentare sunt panarame.

34. Dacă ai BMW fără folii, nu-ţi place viaţa.

folie-geamuri-omologata-rar-74d3912910208a6c01-800-600-1-95-1-300x237.jpg

3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

post-820-0-39176400-1395311543_thumb.jpg

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postarea cu bmw e reclama mascata. Toate pozele duc spre un site al unui service al marcii cu pricina. O fi la bâza, dar nici chiar asa!

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc Daniel !!!

Toate link-urile au fost sterse.

Ionutz, te rog pe viitor sa te abtii de la genul asta de hotlinking sau se va sterge mesajul, topicul, etc.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ionutz este un spion!!! S-a infiltrat printre noi ca "posesor de volvo", dar el este proprietar de BMW. Este prezent la toate intalnirile lor, l-am vazut eu ;D ;D ;D!!!

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iar informatia data de Ionutz este falsa pt ca sintagma "FULL FARA PIELE" se regaseste in mai multe anunturi cu S60 de pe AUTOVIT iar masina S60 nu este BMW desi de multe ori are folia mai inchisa ca la E46 si maneaua mai tare ca-n E90 .

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postarea cu bmw e reclama mascata. Toate pozele duc spre un site al unui service al marcii cu pricina. O fi la bâza, dar nici chiar asa!

Bai baieti, ma apuca pandaliile.

1. Acest post a fost copy/paste din alta parte, nu l-am creat eu

2. Faptul ca ducea catre un service BMW nu afecteaza pe nimeni, in nici un fel

3. 90% nu-si duc masinile la reprezentanta Volvo, dapai la BMW

4. Mariusdaniel, faptul ca este reclama mascata la BMW ti-a ranit orgoliul, sau ce? Vinzi tu o alta marca de masina? Vezi ca se inghesuie lumea sa cumpere BMW-uri pe aici?

Si da, la urma urmei este la TOPIC LA BAZAAAAAAAAA, deci nu vad care este problema. Iarasi trecem de la FAN Volvo la FANATIC? Nu mai exista alte masini decat Volvo sau ce? Iar o dam in barci cu Volvo care este zeul masinilor?

Faptul ca tu nu cunosti nimic despre masini, nici macar despre cea pe care o conduci, explica de ce te-ai atacat ca ai vazut un link catre un service BMW.

Mariusdaniel ai niste idei fixiste, doar de fatada, in rest esti la fel ca noi.

Iti aduci aminte de topicul de 200 de pagini in care ti-ai luat jante si anvelope noi pentru masina, despre care spuneai ca reprezinta contactul dintre masina si asfalt si poate fi diferenta dintre viata si moarte? Asta este ideea ta fixista!

De ce esti la fel ca noi? Pentru ca apoi ai pus la vanzare pe forum anvelopele tale vechi. Deci viata unui coleg de-al nostru depinde de ceea ce tu nu ai mai pus pe masina.

Asa ca vezi-ti de troaca ta de 2000 de euro cu roti de 1000 de euro si nu te mai ataca din nimic!

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ioane frana. Marius a facut bine ce a facut. Toate pozele alea cu linkuri in spate sunt indexate de google si il cresc in rank pe ala catre care bat link-urile pe spatele comunitatii noastre. Marius nu avea nimic cu tine,de.mine ia-te daca vrei sa te iei de cineva. El doar a raportat,eu am tras concluziile.

Un "scuze,am facut copy-paste si asa erau pozele" era suficient din partea ta.

Chill man ! Nici troaca ta nu face mai mult de 2000 si nici a mea. Si amandoi am bagat 1000euro in diverse.

Carry on.

Sent from my GT-I9190 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Revolutie, revolutie, revolutie!!!

Huaaaaa, huaaaa, huaaaa!!!

Jos comunistii!!!

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paune, oricat de suparat ai fi pe moderator ca ti-a sters limk-urile mascate, nu vad motivul pentru care imi tot evaluezi mie masina. Ai bunul simt si nu mai continua cu asta, caci devii penibil. Masina mea face cat vreau eu, nu cat vrei tu sa faca, clar? Eu nu stiu cu ce Volvo circuli tu si nici nu ma intereseaza daca face 10.000 mii de lei noi sau vechi.

In fond, nu am facut decat sa semnalez o postare impotriva Regulamentului. Mai usor cu revolta pe forum. Pana una alta tu dovedesti mult mai mult fanatism. Nu-ti place ca mi-am luat jante noi, n-ai decat, dar nu mai murdari ecranele cu veninul tau.

Edited by mariusdaniel
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sper ca aici se opreste offtopicul ca s-au tras concluziile.

Sent from my GT-I9190 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maşina mea are o valoare inestimabilă. Adică, nu m-am hotărât cu cât o dau. Totuşi, valoarea ei nu scade niciodată, pentru că indiferent ce procent aş scădea din valoarea ei actuală, ar rămâne aceeaşi.

Cred că şi ale voastre sunt la fel.

PS: Warnuri nu se mai dau, de când am fost eu scos de la moderare?

Edited by HEIMÐALLR
3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai tu ai vazut ce muzica asculta? :D

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ioane frana. Marius a facut bine ce a facut. Toate pozele alea cu linkuri in spate sunt indexate de google si il cresc in rank pe ala catre care bat link-urile pe spatele comunitatii noastre. Marius nu avea nimic cu tine,de.mine ia-te daca vrei sa te iei de cineva. El doar a raportat,eu am tras concluziile.

Un "scuze,am facut copy-paste si asa erau pozele" era suficient din partea ta.

Chill man ! Nici troaca ta nu face mai mult de 2000 si nici a mea. Si amandoi am bagat 1000euro in diverse.

Carry on.

Sent from my GT-I9190 using Tapatalk

1.Nu am de ce sa-mi cer scuze, eu si altii care au citit nu au dat click pe nimic

2. Si daca il cresc in rank pe unul sau pe altul ce se intampla? Negativ ma refer, ca nu ma prind

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai devreme m-a sunat o muiere cu numar privat! Apas tasta verde si pun telefonul la ureche fara sa zic ceva.

Dupa cateva secunde zic "alo" iar ea de colo ma intreaba cine sunt. Eu ii raspund politicos: mama ta!

Ea imi spune sa vorbesc frumos, dar eu o intreb de ce ma suna daca nu stie cine sunt!!!

Mi-a spus ca a gasit nr. meu la barbatesu' in telefon :hammer: :hammer: :hammer: , mi-a spus si numele lui, dar nu-l cunosc!

Mi-o fi luat numarul de pe site-urile cu matrimoniale, dar acolo am specificat clar "doar pentru doamne si domnisoare" ;D ;D ;D!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Andule, sunt curios cum te-a trecut in telefon barbatuso lu' aia de era geloasa. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca raspundea Mihaela? Daca credea ca ma suna nu stiu ce muiere? Oare ce iesea? :D :D :D

Andule, sunt curios cum te-a trecut in telefon barbatuso lu' aia de era geloasa. :smile:

Poate vroia sa ma dea cadou lu nevasta-sa ;D ;D ;D!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aia il lua pe ala la 11m si Mihaela pe tine la 7m :) Si totul pentru o toanta care-i controleaza telefoanele din agenda

Share this post


Link to post
Share on other sites

[...]

Mi-o fi luat numarul de pe site-urile cu matrimoniale, dar acolo am specificat clar "doar pentru doamne si domnisoare" !!!

Bre, să mă f*** Dumnezo dacă te înţeleg! În loc să umblii cu matrimoniale, furişuri ş-ascunzişuri, nu mai bine o bagi şi pe nevastă-ta-n schemă, să faceţi nişte threesome-uri? ;D
3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bre, să mă f*** Dumnezo dacă te înţeleg! În loc să umblii cu matrimoniale, furişuri ş-ascunzişuri, nu mai bine o bagi şi pe nevastă-ta-n schemă, să faceţi nişte threesome-uri? ;D

Nu, nu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Et pourquoi pas?

Ţi-e frică de ea? Sau îi e ei frică de altele? Sau celorlalte, de tine? ;D

Edited by HEIMÐALLR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Et pourquoi pas?

Ţi-e frică de ea? Sau îi e ei frică de altele? Sau celorlalte, de tine? ;D

Suna-ma sa-ti raspund la toate intrebarile perverse!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Andu : " ...vroia sa ma dea cadou lu nevasta-sa. "

S-a dus vestea ca-ti plac nevesteleeee ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now