feraru3333

topic la biiiiiiizzzzzzzzzzzzaaaaaaaaaaaaaa

1,100 posts in this topic

Mai are rost sa spunem ca melcii sunt hermafroditi si nu se imperecheaza cu nimeni ? 're-ati ai dreq cu melcii vostri :))

Sent from my GT-I9190 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo lor !

Eu insa niciodata nu am inteles de ce se bate asa tare darabaua cu olimpiadele astea...care prin insasi natura lor creaza generatii cu sentimentul de frustrati si de pierzatori. (nu zic ca tot sistemul actual de invatamint creeaza aceeasi neputinciosi). Din 100 participanti, cu o reala vointa, doar 1-2 % castiga ceva, restul se infrupta din sentimentul pierzaniei, care e mai acut in adinc decit cel superficial, de gura lumii si al parintilor - al mandriei participarii...

In fine, copilaria lor, parintii lor, prietenii lor, viata lor...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nici nu vreau sa ma gandesc ,daca doar una ar lua foc !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Roberte, vezi daca ai baut continutul si pe urma ai facut poza? A iesit intr-o parte!!! :D :D :D

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceva frumos:

Ps: @andu, nu te-am vazut demult pe celalat forum !

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesant ... de viitor, dar nu prea curand!

Edited by agr350r

Share this post


Link to post
Share on other sites

Andu a zburat de pe celalalt forum ;D (a se citi "a fost banat")

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ps: @andu, nu te-am vazut demult pe celalat forum !

Si nici nu o sa ma mai vezi:

Ps: rog a nu se sterge poza!!!

post-1775-0-07056100-1401437168_thumb.jp

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate te razgindesti totusi.

Ps: am verificat acum si intradevar nu mai esti listat printre useri, cred ca ma cautat bine .

?

Edited by Grey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate te razgindesti totusi.

Citeste cu atentie cum ne-a facut Budulan Alin, proprietarul forumului:

Mesaj pentru Dragos: "Nu numai ca esti prost, esti si fudul. Daca viata ta nu se rezuma la forum, inseamna ca poti trai si fara. Din acest moment esti interzis pe acest forum din motive umanitare. Aici nu promovăm cocalarii si tragatorii pe nas! Si m_ai vizitează biserica ca ai un suflet tare murdar. Tot istoricul tau a fost sters."

Mesaj pentru mine si dragos: "Nu mai pot de rusine nesimtitilor."

Cand am vazut ce i-a facut si cum i-a vorbit lui Dragos, i-am scris cateva vorbe si i-am cerut sa-mi stearga contul! Daca tu vrei sa mai stai acolo, este treaba ta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ati facut voi ceva .Ma gindesc ca urit de tot daca v-a aplicat asa corectie. :D

Tu ai cumparat piese de la @dragos, de ce nu isi face si el cont pe formul acesta ?

Dar Hai mai bine sa discutam despre acest filmulet

Edited by Grey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm. Parca viata era roz pe celalalt forum, era "democratie" nu ca aici, nu ?

Si eu am ajutat oameni, nu doar cu piese ci cu sute de km batuti noaptea pina la ei - asta nu inseamna ca pot vorbi despre unii cum a vorbit Dragos. L-a balacarit si pe BogdanG, nici eu nu am scapat de urecheala din partea lui... am citit cu tristete ca inca nu i-a trecut (cred ca nici daca il umileam intr-un mod inadmisibil nu ma ura intr-atit) si ca nu mai contez ca persoana pentru el - dar nu i-am raspuns. Oricine i-a atras in timp atentia la felul cum se exprima (admin, mods, users) si-a primit niste "palme virtuale" din partea lui iar eu inca nu am citit macar un rand in care el sa fii scris ceva de genul: imi pare rau, m-a luat valul, poate nu m-am exprimat cum se cuvine, etc.

Nu contesta nimeni cu ce a ajutat si pe cine. Dar oare ce trebuie sa tastezi (atunci cand arunci cu ganduri scrise) ca sa fii alungat de pe 2 (doua) forumuri ? Asa... "coincidenta" ?

Sint destui Oameni care-l cunosc pe Alin Budulan si ei stiu cit de cumpatat este ca persoana. Iti trebuie foarte mult sa-l enervezi intr-atit incat sa scrie ce a scris si sa baneze fara mila.

Dar hai sa revenim On topic, viata merge inainte oricum. In continuare sustin ca acest forum este mult prea ingaduitor cu userii sai fata de alte forumuri de unde esti dat afara brusc si fara explicatii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fata asta nu poate zice VOLVO:

:D
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lumeeeeee.... hai la masini bune :))

http://www.tocmai.ro/volvo-s60-2003-18607103.html

Masina accidentata cu posibilitate de reparare si inmatriculare!!!!! Acte de italia motor si cutie de viteza in stare de functionate lovita partea dreapta fata!!!!! Rog seriozitate!!!!!

A uitat sa mentioneze, dreapta spate, plafon si stalpi parbriz fugiti si probabil airbaguri sarite.

Deci simplu: 2200 masina + 2000 taxa + 2000 reparatia = S60 din 2003 :))

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

..Este ZERO ca si acte si posibilitate de inmatriculare in tara,pt cei ce ofera seriozitate , :D dar nu vreau sa stric farmecul postarii tale..Acestia sint oamenii,intrucit este mare gradina Domnului! :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now