feraru3333

topic la biiiiiiizzzzzzzzzzzzaaaaaaaaaaaaaa

1,100 posts in this topic

Se stia dupa turul intii :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se stia dupa turul intii :smile:

Da, da' nu-l aveam. :tongue3:
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Admin edit.

AE: stim cu totii ce sta in spatele sloganului si, dupa vum am spus, nu vreau politica pe forum. Multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari alegatorilor ! Tocmai ne-ati oferit inca 5 ani de basescu !

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)) stii cum e...raul cel mai mic...macar sa-l bage inapoi la bulau pe tata Nastase...si daca se poate si pe restul gastii...

Om trai si om vedea :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si sa taie din nou salarii si pensii... si sa se inchida dosarul Nana si sa ramana vanzatorul de flota si cu hectarele furate. Si sa se asculte telefoanele sa devenim stat politienesc.

Ne meritam soarta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alex, nu va fi niciodata bine cu sistemul asta care imbolnaveste intreaga lume si nu doar tara noastra. Si nu ni se va permite noua, oamenilor simpli, sa schimbam sistemul care le convine de minune masonilor astora.

Ne-ar trebui un razboi, o calamitate, multi morti, ceva, nu stiu exact ce, pentru a reusi sa schimbam lumea asta care parca e formata dintr-o gramada de oi conduse de niste ciobani idioti...sunt si niste lupi imbracati in blani de oaie dar inca nu putem iesi pentru ca am fi impuscati pe loc...trebuie sa prindem ciobanul neatent...si sa scapam de cainii lui...ca sa eliminam raul de la radacina. Dar ma tem ca daca se intampla ceva, va fi finalul planetei sau cel putin a rasei umane care e tot mai proasta sau asa se vrea din anii 1960 incoace...(dupa asasinarea lui Kennedy de catre actualii masoni americani = FMI, Banca Mondiala si altii...)

Scuze de offtopic sau ce o mai fi ce am scris eu mai sus...

Nu ma bucura ca a castigat ACL-ul, dar ma bucur ca nu a castigat retardul de Ponta...

Sara buna! :D

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Nu ma bucura ca a castigat ACL-ul, dar ma bucur ca nu a castigat retardul de Ponta..."

Me too.

Presedintele nu are prea mare treaba - in afara de a respecta Constitutia (care fie vorba intre noi, nu-i prea da multe drepturi).

Partidele politice conduc REAL tara, nu presedintele care e doar o imagine... Adica cine ajunge mai repede la ciolan.

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Macar avem si noi un presedinte care este diplomat si stie sa vorbeasca calm si elegant, fata de Base si Ponta care se balacareau la TV, de parca erau babele la marginea santului

5 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Macar avem si noi un presedinte care este diplomat si stie sa vorbeasca calm si elegant, fata de Base si Ponta care se balacareau la TV, de parca erau babele la marginea santului

Se vede ca este neamt' :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tara-i condusa de psd, nu cred ca poate face tot ce a promis;

macar sa scoata imunitatile din parlament si pe a lui, desigur si

tot ar fi o mare, chiar uriasa realizare ...

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Macar avem si noi un presedinte care este diplomat si stie sa vorbeasca calm si elegant, fata de Base si Ponta care se balacareau la TV, de parca erau babele la marginea santului

exact ! Arata a lider

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arata doar ..mai vedem (stofa)cum stie sa conduca sistemul.Nu va mai imbatati cu Dorna,Bucovina ,etc..Lider era si prof.Constantinescu .Asta nu inseamna ca psd acum(sau cu 2 ani in urma) este >:D fata de pdl...se va vedea

A fost doar un comentariu offtopic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si sa taie din nou salarii si pensii... si sa se inchida dosarul Nana si sa ramana vanzatorul de flota si cu hectarele furate. Si sa se asculte telefoanele sa devenim stat politienesc.

Ne meritam soarta.

Pai in zona ta de resedinta au fost dotate apartamentele cu sisteme d-astea de ascultare, garoafe Philips, intrerupatoare Panasonic si tamplarie Sony. Nu stiai?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai daca in zona mea sunt oameni din era ACEEA, normal :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu bre,atunci erau GOST si DIN :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm... si daca va fi declarat incompatibil de justitie? Cum se va poroceda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si uite asa exista la noi in tara baietii care "aduc cauciucuri NOI import GERMANIA" :))

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slijba electorala in olanda! Caterinca maxima :D

3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si militia de romanica ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now