feraru3333

Intrunirea Nationala 2012

373 posts in this topic

eu inteleg asa

10 au platit avans

restul vor veni dar nu vor plati avans

corect?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai inteles bine. Si nu e corect. Dar asa e in romanica. Se vrea organizare, rezervari, program - doar cu promisiuni ale oamenilor. Fara sa stii CONCRET pe citi oameni te poti "baza" la un eveniment, nu exista organizare decit la nivel...primar. Ca sa nu zic la nivel de...primata.

De cind eram mic, am crescut cu formula mioritica: "lasa mama, ca poate fi si mai rau". Americanii traiesc cu alta formula: "everything`s gonna be ok".

Deci, o sa treaca si acest eveniment, minimalist pentru marea majoritate de pe acest forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa aveti un timp fain cu totii la aceasta intrunire....vremea va tine cu voi....asteptam poze....cand va intoarceti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer eu abia acum am vazut discutia despre intalnire si noroc cu Facebook-ul ca acolo am vazut ceva.Nu am mai prea avut timp sa intru pe forum si am uitat ca a mai trecut deja un an...Cred ca veneam dar acum e tarziu. Pe viitor faceti si voi o chestie sa se vada sa sara si la astia mai adormiti ca mine in ochi, nu stiu... puneti titlul in rama puneti-l pe banda aia albastra a primei pagini ceva de genu...

Distractie faina va doresc si astept poze cu nerabdare!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm. No coment....

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai inteles bine. Si nu e corect. Dar asa e in romanica. Se vrea organizare, rezervari, program - doar cu promisiuni ale oamenilor. Fara sa stii CONCRET pe citi oameni te poti "baza" la un eveniment, nu exista organizare decit la nivel...primar. Ca sa nu zic la nivel de...primata.

De cind eram mic, am crescut cu formula mioritica: "lasa mama, ca poate fi si mai rau". Americanii traiesc cu alta formula: "everything`s gonna be ok".

Deci, o sa treaca si acest eveniment, minimalist pentru marea majoritate de pe acest forum.

Cei care vor veni si nu au platit avans vor plati pe loc acolo, impreuna cu diferenta cat va fi aceasta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

propunere pt cei care mai au timp liber dupa nationala

eu cu AVX vom "trage "o tura de maramures

habar nu am programul.AVX cred ca si-a facut un plan de bataie

si daca are si daca nu are plan eu ma voi tine dupa el

unde va opri el voi opri si eu s.a.m.d.

poate or mai fi altii care ar veni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am si eu o intrebare.....

Cine si-a propus sa plece sambata dimineata? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

propunere pt cei care mai au timp liber dupa nationala

eu cu AVX vom "trage "o tura de maramures

habar nu am programul.AVX cred ca si-a facut un plan de bataie

si daca are si daca nu are plan eu ma voi tine dupa el

unde va opri el voi opri si eu s.a.m.d.

poate or mai fi altii care ar veni

Ce mi-ar mai placea sa va fiu "ghid" dar din pacate nu se poate. Insa va stau la dispozitie cu itinerar si logistica de la distanta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

propunere pt cei care mai au timp liber dupa nationala

eu cu AVX vom "trage "o tura de maramures

habar nu am programul.AVX cred ca si-a facut un plan de bataie

si daca are si daca nu are plan eu ma voi tine dupa el

unde va opri el voi opri si eu s.a.m.d.

poate or mai fi altii care ar veni

Nea Ferare, poate uiti ca stau in MM. Astept un telefon.

Piticul din burtica lui nevasta e din ce in ce mai mare si face si figuri :D. Inca ......inca nu stim daca o luam la drum.

Sper.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hai, veniţi! Va avea ce povesti juniorul peste ani...cum şi-a petrecut prima Naţională Volvo-Club în burtica mamei.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vesti noi, de la gazda pensiunii, transmise prin vocea Laurei:

-seara festiva nu va putea avea loc sambata, ci VINERI. Nu e ceva foarte rau asta.

Ne-au rugat deasemenea (fiind si alti turisti cazati pe langa noi), sa nu facem galagie...Asta e mai rau...

Alta era "viata" daca ocupam toate camerele cum v-am sugerat de la inceput...asa, suportam consecintele.

Alta problema e ca nu avem muzica, adica scule. Un laptop plin de muzica se mai gaseste, insa ne trebuie macar o combina audio cu 2 boxe. Altfel, va fi prima Nationala cind se va minca si se va bea in liniste. Eu nu am reusit pina acum sa gasesc ceva acceptabil. De aceea va rog, cine are loc in masina si poate sa aduca o combina si boxele aferente va "salva" muzica si implicit, dansul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2boxe pioner de 150w aduc eu

amplificare nu am decit un dvd plyer cu usb

ajunge?

eu zic ca nu

boxele da

tre un amplificator

avx?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se pare ca nu merge nimeni de sambata! In cazul acesta, tinand cont ca am masina cu buba la tirant, nu am cu ce ma deplasa, deci nu va voi mai onora cu prezenta la acest eveniment! Va dorect distractie placuta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se pare ca nu merge nimeni de sambata! In cazul acesta, tinand cont ca am masina cu buba la tirant, nu am cu ce ma deplasa, deci nu va voi mai onora cu prezenta la acest eveniment! Va dorect distractie placuta!

iti trimit eu maine un tirant pentru masina ta si banii o sa mii dai cand poti....ca sa mergi si tu la nationala...

asta doar daca ai s40-v40 1996-2004

Share this post


Link to post
Share on other sites

ph2 :|

Oricum, merci pentru ajutor!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stimata Doamna, Stimate Domn,

Va multumim pentru interesul aratat fata de produsele EXIMTUR.

Referitor la solicitarea Dumneavoastra cu nr. 76000, va comunicam urmatoarele:

Buna ziua stimata doamna,

Va multumim ca ati apelat la serviciile agentiei Eximtur.

In cele ce urmeaza, va prezint oferta de pret pentru hotel Meduza, din statiunea Eforie Nord.

http://www.eximtur.ro/complex-steaua-de-mare-hotel-meduza-eforie-nord-romania--19198.html

Perioada: 2 - 6 septembrie

Nr. nopti: 4 nopti

Tip camera: camera dubla cu vedere la mare, cu tv, minibar si aer conditionat

Tarif: 224 lei / sejur / camera dubla

Servicii incluse: 4 nopti cazare pentru 2 persoane

Plata serviciilor se poate face cu: cash, card, tichete de vacanta, link de plata securizat sau ordin de plata.

Tin sa mentionez ca aceasta oferta de pret nu este o rezervare ferma.

Pentru mai multe detalii sau rezervare, nu ezitati sa ma contactati pe mail.

O zi placuta va doresc!

Cu stima,

Costantina Delibasi

0753/058.927

costantina.delibasi@eximtur.ro

Pentru orice alte detalii/informatii, nu ezitati sa ne contactati.

Adresa de contact este: Costantina.delibasi@eximtur.ro

Va multumim ca ati apelat la serviciile EXIMTUR.

Suntem pentru Dumneavoastra in:

  • Cluj-Napoca, Str. A. Saguna 34-36, tel. 0264 433 569, E-mail: travel@eximtur.ro
  • Cluj-Napoca, in Iulius Mall, Str. Al. Vaida Voievod nr. 53-55, tel. 0264 522 000, E-mail: travel@eximtur.ro
  • Bucuresti, Str. Jean Louis Calderon (fosta Str. Prof. Dr. Dimitrie Gerota) Nr. 1-5, tel. 021 315 87 11, E-mail: bucuresti@eximtur.ro
  • Bucuresti, Str. Latina nr. 1, sector 2, tel. 021 318 40 05, E-mail: bucuresti@eximtur.ro
  • Timisoara, Str. Vlad Delamarina Victor nr. 1 (intrarea din Str. Alba Iulia), tel. 0256 492 958, E-mail: timisoara@eximtur.ro
  • Timisoara, Iulius Mall Timisoara, str. Demetriade nr.1, stand BA 64, parter, tel. 0256 247 633, E-mail: timisoara@eximtur.ro
  • Sibiu, Str. Nicolae Balcescu nr. 6, tel. 0269 245 508, E-mail: sibiu@eximtur.ro
  • Baia Mare, Bd. Traian nr. 5, tel. 0262 222 395, E-mail: baiamare@eximtur.ro
  • Oradea, Str. Ady Endre nr. 2, tel. 0259 412 418, E-mail: oradea@eximtur.ro
  • Arad, Bd. Revolutiei nr. 64, tel. 0257 270 077, E-mail: arad@eximtur.ro
  • Suceava, Iulius Mall Suceava, Calea Unirii nr. 22, tel. 0330 803 070, E-mail: suceava@eximtur.ro
  • Constanta, Bd. Tomis nr. 111, tel. 0743 997 189, E-mail: constanta@eximtur.ro
  • Alba-Iulia, Bd. Revolutiei 1989 nr. 14, tel. 0358 103 934, E-mail: albaiulia@eximtur.ro
  • Bistrita, Str. Plopilor nr. 12, ap. 1, Tel./Fax: 0263 212 171, E-mail: bistrita@eximtur.ro
  • Brasov, Str. Michael Weiss nr. 16, Tel. 0368 730 730, Email: brasov@eximtur.ro
  • Bucuresti, Str. Buzesti, nr. 59 (langa sediul Tarom), tel. 021 310 90 04, E-mail: bucuresti.victoriei@eximtur.ro
  • Craiova, Str. Oltet nr. 18, Tel./Fax: 0251 411 548, Email: craiova@eximtur.ro
  • Galati, Str. Brailei nr. 1, ap. 2, Tel./Fax: 0336 40 11 00, Email: galati@eximtur.ro
  • Iasi, Bd. Independentei, nr. 10, bl. R4, parter (intrare din str. V. Alecsandri), tel. 0232 217 740, E-mail: iasi@eximtur.ro
  • Medias, Str. G. Duca 24 (Corso), tel / fax: 0269 839 681, E-mail: medias@eximtur.ro
  • Pitesti, Str. Victoriei nr. 7 / 89, Tel.: 0348 401 054 Fax: 0348 457027, Email: pitesti@eximtur.ro
  • Tirgu Mures, Str. Revolutiei Nr. 16, Tel./Fax: 0265 25 00 23, Email: tirgumures@eximtur.ro

S.C. EXIMTUR S.R.L.

poate vreti sa mergeti la mare

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum se pleaca din Bucuresti? Pe la ce ora, ne adunam undeva sau plecam fiecare cum apuca si ne vedem la locul stabilit.

Eu ar trebui sa plec vineri pana in pranz (11 - 12) de acasa, asa ca daca mai este cineva care vrea sa ma insoteasca la drum, va astept cu mare placere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum se pleaca din Bucuresti? Pe la ce ora, ne adunam undeva sau plecam fiecare cum apuca si ne vedem la locul stabilit.

Eu ar trebui sa plec vineri pana in pranz (11 - 12) de acasa, asa ca daca mai este cineva care vrea sa ma insoteasca la drum, va astept cu mare placere.

Pai am inteles ca la 7.30 este plecarea oficiala de la agip colentina.

Stimata Doamna, Stimate Domn,

Va multumim pentru interesul aratat fata de produsele EXIMTUR.

Referitor la solicitarea Dumneavoastra cu nr. 76000, va comunicam urmatoarele:

Buna ziua stimata doamna,

Va multumim ca ati apelat la serviciile agentiei Eximtur.

In cele ce urmeaza, va prezint oferta de pret pentru hotel Meduza, din statiunea Eforie Nord.

http://www.eximtur.r...nia--19198.html

Perioada: 2 - 6 septembrie

Nr. nopti: 4 nopti

Tip camera: camera dubla cu vedere la mare, cu tv, minibar si aer conditionat

Tarif: 224 lei / sejur / camera dubla

Servicii incluse: 4 nopti cazare pentru 2 persoane

Plata serviciilor se poate face cu: cash, card, tichete de vacanta, link de plata securizat sau ordin de plata.

Tin sa mentionez ca aceasta oferta de pret nu este o rezervare ferma.

Pentru mai multe detalii sau rezervare, nu ezitati sa ma contactati pe mail.

O zi placuta va doresc!

Cu stima,

Costantina Delibasi

0753/058.927

costantina.delibasi@eximtur.ro

Pentru orice alte detalii/informatii, nu ezitati sa ne contactati.

Adresa de contact este: Costantina.delibasi@eximtur.ro

Va multumim ca ati apelat la serviciile EXIMTUR.

Suntem pentru Dumneavoastra in:

  • Cluj-Napoca, Str. A. Saguna 34-36, tel. 0264 433 569, E-mail: travel@eximtur.ro
  • Cluj-Napoca, in Iulius Mall, Str. Al. Vaida Voievod nr. 53-55, tel. 0264 522 000, E-mail: travel@eximtur.ro
  • Bucuresti, Str. Jean Louis Calderon (fosta Str. Prof. Dr. Dimitrie Gerota) Nr. 1-5, tel. 021 315 87 11, E-mail: bucuresti@eximtur.ro
  • Bucuresti, Str. Latina nr. 1, sector 2, tel. 021 318 40 05, E-mail: bucuresti@eximtur.ro
  • Timisoara, Str. Vlad Delamarina Victor nr. 1 (intrarea din Str. Alba Iulia), tel. 0256 492 958, E-mail: timisoara@eximtur.ro
  • Timisoara, Iulius Mall Timisoara, str. Demetriade nr.1, stand BA 64, parter, tel. 0256 247 633, E-mail: timisoara@eximtur.ro
  • Sibiu, Str. Nicolae Balcescu nr. 6, tel. 0269 245 508, E-mail: sibiu@eximtur.ro
  • Baia Mare, Bd. Traian nr. 5, tel. 0262 222 395, E-mail: baiamare@eximtur.ro
  • Oradea, Str. Ady Endre nr. 2, tel. 0259 412 418, E-mail: oradea@eximtur.ro
  • Arad, Bd. Revolutiei nr. 64, tel. 0257 270 077, E-mail: arad@eximtur.ro
  • Suceava, Iulius Mall Suceava, Calea Unirii nr. 22, tel. 0330 803 070, E-mail: suceava@eximtur.ro
  • Constanta, Bd. Tomis nr. 111, tel. 0743 997 189, E-mail: constanta@eximtur.ro
  • Alba-Iulia, Bd. Revolutiei 1989 nr. 14, tel. 0358 103 934, E-mail: albaiulia@eximtur.ro
  • Bistrita, Str. Plopilor nr. 12, ap. 1, Tel./Fax: 0263 212 171, E-mail: bistrita@eximtur.ro
  • Brasov, Str. Michael Weiss nr. 16, Tel. 0368 730 730, Email: brasov@eximtur.ro
  • Bucuresti, Str. Buzesti, nr. 59 (langa sediul Tarom), tel. 021 310 90 04, E-mail: bucuresti.victoriei@eximtur.ro
  • Craiova, Str. Oltet nr. 18, Tel./Fax: 0251 411 548, Email: craiova@eximtur.ro
  • Galati, Str. Brailei nr. 1, ap. 2, Tel./Fax: 0336 40 11 00, Email: galati@eximtur.ro
  • Iasi, Bd. Independentei, nr. 10, bl. R4, parter (intrare din str. V. Alecsandri), tel. 0232 217 740, E-mail: iasi@eximtur.ro
  • Medias, Str. G. Duca 24 (Corso), tel / fax: 0269 839 681, E-mail: medias@eximtur.ro
  • Pitesti, Str. Victoriei nr. 7 / 89, Tel.: 0348 401 054 Fax: 0348 457027, Email: pitesti@eximtur.ro
  • Tirgu Mures, Str. Revolutiei Nr. 16, Tel./Fax: 0265 25 00 23, Email: tirgumures@eximtur.ro

S.C. EXIMTUR S.R.L.

poate vreti sa mergeti la mare

Suna interesant.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce liniste pe aici...sa inteleg ca toata lumea se pregateste de drum??:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar asa ! Tocmai am picat de la mare, spal masina, schimb bagajul si joi dimineata, la drum! Mai pleaca cineva mâine dimineata din Bucuresti spre Buzau ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

De pe ultima 100 de metri - ultimul mail primit de la gazda noastra. Vezi atasamentul.

Laura a facut modificarile cu rosu, in atasament.

Daca avem foc de tabara vineri seara - noaptea, vom scoate pestele din meniu si va ramana doar mixt grill-ul.

Dupa cum va amintiti - la Vatra Dornei a fost extrem de multa mancare in seara festiva (tot cu peste si friptura).

Oferta meniu Grup VOLVO.doc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragilor , ...imi cer scuze de offtopic , dar vreau sa va urez un drum bun , ....placut si fara peripetii si fara politie .

Sa aveti parte de o intalnire minunata , plina de noi prietenii si de voie buna .

Imi pare rau ca nu pot fi alaturi de voi , dar la urmatoarea cred ca sunt sanse mult mai mari :)

Ca o consolare a faptului ca nu pot face aceasta minunata calatorie cu voi , azi dimineata la ora 5 am (uk) am plecat catre Scotia .

Dupa un drum cum imi place mie (7 ore) am ajuns cu bine , ...... dar prima pagina deschisa de net , .....a fost volvo-club si gandul catre voi . :)

Inca o data drum bun si fericire maxima :)

p.s. se stie , da? ....macar 1 RedBull :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now