Laura

In pregatirea Nationalei 2012

92 posts in this topic

Andule, e ca la stabilimentul ala cu fete : daca vrei sa intri platesti, ce faci tu acolo sub plapuma nu intereseaza pe nimeni ! Ai farfurii in fata,bei, nu bei, platesti. :smile: Scuze, nu m-am putut abtine !

Nu s-a discutat inca despre copii, insa daca se cere meniu separat pentru ei probabil se va plati. Poate nu integral.

Mai au sa apara chestii de genul : eu nu maninc porc sau mai stiu eu ce alta bazaconie. Sintem maturi, nu copii de gradinita !

Edited by iulirx
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu trimit avansul - cu cazarea cum procedam - vreau o camera dubla 3 nopti - joi - luni. Multumesc frumos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu trimit avansul - cu cazarea cum procedam - vreau o camera dubla 3 nopti - joi - luni. Multumesc frumos.

Vrei sa zici 4 nopti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maverick a spart gheata. Am primit avansul de 400 lei.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu trimit avansul - cu cazarea cum procedam - vreau o camera dubla 3 nopti - joi - luni. Multumesc frumos.

Avansul se plateste pentru perioada 31 aug - 2 sept , iar rezervarea se va face pentru acea perioada, nu pentru mai mult.

Cine doreste sa vina mai devreme si/sau sa stea mai mult,(ca si mine, dealtfel) trebuie sa-si rezerve singur zilele suplimentare luind legatura cu pensiunea.

Tel fix: 0234/348.858

Tel mobil: 0743.069.761

Fax: 0234/348.858

Pentru perioada intilnirii camerele se vor rezerva in ordinea platii avansului, deci maverick isi poate alege ce-si doreste el mai mult, caci e primul... :smile:, dupa principiul, primul venit, primul servit !

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitări Maverick, pentru că ai spart gheaţa!. Mâine plătesc şi eu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iulirx stii care camera vreau - una din cele de la Semineu - a 2-a cred ca o iei tu? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Camerele de la Semineu sint LINGA restaurant - asa ca aviz celor care vor sa se culce mai devreme...si nu vor putea din cauza galagiei. Sa nu spuneti ca nu ati stiut. :evil5:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ca sa-ti spun sincer, nu ma intereseaza ce camera voi avea. Daca are pat si dus, e bine ! N-am de gind sa stau in camera ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

N-am de gind sa stau in camera ! :smile:

Inseamna ca scapi ieftin :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

In mod normal pana acum as fi virat si eu bani in cont. Dar din fericire nu pot inca :D :D. Acu doua zile am aflat ca o sa fiu din nou tatic.:P

Asa ca nu ma pot pronunta daca venim sau daca nu, desi imi doresc sa ajungem si noi pe acolo.

In cazul in care o sa fie posibila iesirea, sper sa gasesc si eu o camera sau macar un loc de cort :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari! Sa fie sanatos si sa va aduca numai bucurii!

Te poti revansa la botez - pune invitatia pe site si organizam noi o intermediara pe Vaser ...

Camerele de la Semineu sint LINGA restaurant - asa ca aviz celor care vor sa se culce mai devreme...si nu vor putea din cauza galagiei. Sa nu spuneti ca nu ati stiut. :evil5:

Tocmai de aceea vreau o camera aproape ... Ca anul trecut camera era la 5 kilometri de crasma

Edited by maverick

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te poti revansa la botez - pune invitatia pe site si organizam noi o intermediara pe Vaser ...

Fain ar fi...... :hello2::beertogether::occasion14: :occasion14:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari @badgogo , telurile in viata vi se vor dubla in curand ! Le multumim cercetasilor pentu poze si informatii, in cateva zile ne aliniem si noi in randul celor care au dreptul sa aleaga camere !

Share this post


Link to post
Share on other sites

In mod normal pana acum as fi virat si eu bani in cont. Dar din fericire nu pot inca :D :D. Acu doua zile am aflat ca o sa fiu din nou tatic. :P

Asa ca nu ma pot pronunta daca venim sau daca nu, desi imi doresc sa ajungem si noi pe acolo.

In cazul in care o sa fie posibila iesirea, sper sa gasesc si eu o camera sau macar un loc de cort :D

Asta e clar off-topic !!! :) :) :)

La cit mai multe !!! FELICITARI !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare,

Tare as dori sa ajung si eu la aceasta intalnire mai ales ca e in Moldova (sunt din Vaslui) dar pe 28 august e ziua mea de nastere si ziua de casatorie...asa ca am sa am mult alcool in sange!

Pana atunci poate primesc si eu mail de la admini sa nu ma mai logez cu contul de facebook si sa trimit si eu avansul!

PS : cabana arata bine si terenul de tenis la fel.......e super!

Edited by BaetuCristian

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now