onezero

Los nationalitos del 2015

260 posts in this topic

Bleah .....ce voma a devenit acest subiect .

Moderatorule ,la asa postare ..... , HAI SICTIR !

Edited by alinbuga
2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Draguleeee, nu te aprinde. Nu-i topicul de nationala. Discutam aici pentru ca viitorul topic de nationala sa fie curat si fara carcoteli. Nu stiu, cred ca s-a specificat asta de la inceput.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aici se scriu nemultumiri, barfe, glume, intrebari incomode, etc.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by nionut76

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaaa! Daaaaaaa?!!

In cazul asta ....scuze !

Sila/Sala inca nu a avortat ! Dar....a zis ca poate o va face !

Edited by alinbuga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vine februarie, se poate discuta de locatie? Brasov, litoral? Perioada ramane aceasi ori se poate muta mai spre iunie-iulie? Asociatia mai este prezenta printre noi? Daca nu ne organizam noi. Discutam, injuram, barfim, ne exprimam nemultumirea, intrebam despre aceasta noua adunare volvo 2015.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pentru litoral ma ofer scouter. Ptr Brasov nu ma bag.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

alin buga ...scuzele nu iti sunt acceptate , si daca asta iti doresti , ai sa ai numai de sictir parte , cel putin din directia mea .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bag si eu pe topicul asta ca a mai aparut inca unul cica nationala 2015. Topic facut de un dany_dy care a fost prezent la toate nationalele.

Intrebarea mea este...se merge la mare ori la munte? Parca in toti anii exista un vot.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

nionut,daca veneai la voineasa ma cunosteai,dar din cate imi amintesc de anul trecut nu aveai bani de benzina sau nu stiu ce motiv nefondat ai avut,si atunci tot gica contra ai fost.

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

alin buga ...scuzele nu iti sunt acceptate , si daca asta iti doresti , ai sa ai numai de sictir parte , cel putin din directia mea .

Mai....Danyx ! Scuzele nu erau adresate tie ! Mai cauta ! Cat despre sictir .... SICTIR !

Vomita si o sa te simti mai bine !

3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Aici puteti sa va spuneti off-ul, off-topicul sau ce doriti voi, locatii, cine se "baga", carcoteli (nu merg de-aia, ca e departe, ca e scump, etc) mioritice,etc"

Si nu le mai puneti la suflet !!! Sunt doar niste cuvinte TASTATE din spatele monitorului.

Eu cu Alin am avut un schimb de pareri - de genul : " ia spune-mi acum, in fata, tot ce ai de zis" dupa care am jucat table, am ras si am mancat "la comun". El chiar s-a procopsit si cu un...prosop :) Nu acela care se arunca in ring.

Deci, nu le mai puneti la suflet, dragilor. Sau intalniti-va face-to-face (pentru cine e bazat) si gata rezolvarea - in afara forumului insa.

:kiss2:

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

alin buga ai un ragaz de 10 zile , sa te gandesti la sictir-ul tau . Data viitoare cand mai jignesti pe cineva pe acest forum se transforma in 30 zile . ;)

...asta nu inseamna ca nu putem face si noi schimb de prosoape :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
nionut,daca veneai la voineasa ma cunosteai,dar din cate imi amintesc de anul trecut nu aveai bani de benzina sau nu stiu ce motiv nefondat ai avut,si atunci tot gica contra ai fost.

Asa este n-am bani de benzina. Pastrez banii sa vin saptamanal in Bucuresti si eventual sa ma intalnesc cu colegii de pe forum. Mai noi se organizeaza si in Constanta o intalnire. Pastrez si pentru intalnirile de acolo bani. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avand in vedere ca s-a deschis oficial topic cu intalnirea din 2015 , si directia tiganeasca pe care a luat'o acest topic , consider ca o intrerupere AICI este binevenita . :smile:

Macar 3-5 zile pana se mai duce ....sictirul :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Perfect, de cand s-a inchis topicul nu s-a mai discutat nimic despre nationala

Sent from my iPad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai ce sa se mai discute - e luata deja o hotarire vad.

Asteptam oferte de pret cazare/masa concrete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este la ski in Austria managerul hotelului din Venus, probabil d'asta nu a aparut feedback-ul in urma intalnirii.

Sent from my Nokia 3310i

using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai cine a luat hotararea? Ca noi nu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pai cine a luat hotararea? Ca noi nu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pai nu te-ai prins???!!!

Seniorii intalnirilor nationale au luat hotararea, ca dehhh, sunt cu ssștate vechi!

Sent from my Nokia 3310i

using Tapatalk

Edited by Dinoco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai facem 2 atunci. Una a noastra si una a seniorilor. Se poate si asa. Nu-i musai sa fie lume gramada la intalnire, se poate si un numar mic dar cu activitati diverse, mai "tineresti" :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pai ce sa se mai discute - e luata deja o hotarire vad.

Asteptam oferte de pret cazare/masa concrete.

Nu discutam nimic serios, am vazut cum userul dany_dy s-a oferit sa organizeze intalnirea anuala.....respect si nu comentez in acel topic

Eu ma bucuram ca ne permiteti ( pe forum) sa ne exprimam liber opiniile/ parerile, mai mult sau mai putin avizate, referitoare la o nationala Volvo asa cum este scris in postarea #85 ("Aici puteti sa va spuneti off-ul, off-topicul sau ce doriti voi, locatii, cine se "baga", carcoteli (nu merg de-aia, ca e departe, ca e scump, etc) mioritice,etc")

Cine stie poate apare o idee buna si din carcoteli sau discutiile ce se vor purta aici, in limita bunului simt

Sent from my iPad

Edited by VictorGheorghe
2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu e panica man :smile: O sa ne intalnim si vom discuta atunci. Se pot gasi variante.

Sent from my iPhone using Tapatalk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa ne uitam si in curte la altii. Via Alin Buga!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu postez pe celalalt topic. Las sa vedem ce zice dany. Am fost azi si am vazut locatiile luate in discutie:

Fac un rezumat:

Hotel Sanda 2*

Parcare maxim 25 masini.

Cazare pentru grupul nostru: 60 lei camera/noapte.

Masa nu este inclusa pentru ca nu au restaurant si se poate servi constra cost la un restaurant agreat de hotel.

Meniu complet pers( mic dejun- pranz-cina- 45 lei/pers).

Are gratar afara si loc de joaca pentru copii. Este intr-o zona linistita a statiunii Venus.

Are sala fitness si se pot inchiria tot felul de chestii gen: table, remmy, etc.

Hotelul are 38 camere pe palier.

Personal am fost sa vad camerele si din punctul meu de vedere ( destul de critic)nu se incadreaza la confortul si dorintele mele. Camerele inca nu erau aranjate si era un miros de umezeala.

Camera are ca dotare baie, tv, frigider si pat matrim ori pat dublu.

Baie e cu cabina de dus si destul de inghiesuita. Mobilierul ieftin si o receptie de azil batrani.

Mai jos aveti pozele mai putin la camera si receptie.1c6c36c816e6f24050c508009278aea8.jpgaf72264d85169c4aede59f97f3437ff3.jpg5c448fda19ab3f700775c3502c97f0f5.jpgbc2a1f45db2506af1bfe2e85cc76d979.jpgfac93a1091051baa17a00153a87afe77.jpged2090e93f9bd86b9dc045b6e2407b11.jpg65af8e85a360ba462a984beb79c42f29.jpg776a0e41df86b03831eca6d63cbd88af.jpg

Cam astea sunt conditiile ptr hotel Sanda 2* Venus.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Acum postez un hotel pe gustul meu:

Hotel construit in 2013/2014 si dat in functiune partial in 2014. Se va deschide complet in 2015.

Dotari: ac camera, tv led, frigider mini bar, etc. Dotari la nivel de 4*.

Deocamdata nu am reusit sa vb cu adm dar urmeaza sa discut partea legata de cazare si masa.

Am sa postez niste poze facute acum 1 ora: 5f2b5d2ee1646b4a76e83f97b70c60e9.jpga109dc0e1c16f902fa1f2d1916d03405.jpg2a6a7187e688dae8339209e0f1f09eba.jpg18824216f38cf0c77e8ae160e798510f.jpga252b5d770c42cb2faeec4518db64f99.jpg3b0dd3138440af2108b0982c88adfd88.jpg06b4560831f9704a1e4ac0ddd7192154.jpg0fc7de8b13e0f57681aa19f409cf6616.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Am mai fost si la sunquest 3* dar nu am gasit pe nimeni. O sa mai revin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3fbce88dfa0a60d73e6029bc42da6039.jpg

2696228c282928cf360a02aeeb21e8ff.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Am trecut si pe la Hotel California 3* din Jupiter/Cap Aurora.

Are piscina, Ac, tv, frigider camera.

Date legate de masa se obtin la Hotel Delta.

Ca locatie e frumos ca e pe malul marii dar ca parcare e ceva inghesuit. 6870ab4357325ad7f8c34103c23a4995.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Problema pe care vreau eu sa o pun aici este ca locatia nu este potrivita unei intalniri volvo. Ma refer la sudul litoralului.

Ma gandesc sa mutam in nord. Mamaia nord spre navodari.

Acolo am sa trec saptamana viitoare si voi vedea ce gasesc.

Spun asta pentru ca am discutat la Exclusiv Constanta si pentru prima data in intalnirile volvo vom avea masini pentru test, mecanic cu care sa putem discuta diversele probleme, un tester eventual cat si imaginea volvo asociata cu aceasta intalnire.

Nu in ultimul rand vom avea prezent un volvo xc90 (2015)care va putea fi testat. Acest model va fi primit de cei din Constanta undeva la sf lunii Mai 2015.

Am discutat cu sefa departamentului marketing si PR al dealerului. O sa ma aud cu ea in zilele urmatoare cu privire la aceasta intalnire. Alte discutii, sfaturi , propuneri...va ascult.

Deocamdata pentru saptamana asta cam atat s-a facut. fb013599b5e6f237b0687bed72286e3c.jpgbecd8f2d2ce15202af9570c50cfa6300.jpg

Numarul l-am acoperit ptr a evita anumite discutii in eventualele telefoane deranjante.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ec9f0c57352bee8125c74525b18b9402.jpg482923264e799fdda7654f07dd4bf540.jpg282a68a3aa39f7f3e1760565118d87da.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

6 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

FELICITARI, Ionut !

Multumim pentru interes si efort !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now