Guest volvox

Panaramele de mecanici de la Primus Auto din Otopeni

105 posts in this topic

trebuie sa spun ca ,pentru mine ,acest service este bun.

pina acum am fost servit cu amabilitate si profesionalism.

nu am fost de multe ori la ei, insa ,pe mine m-au multimit.

sper sa nu fiu io o exceptie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Framedraw, ma deranjeaza adevarul? Bai, baietas, concentreza-te un pic inainte de a elucubra in halul in care o faci tu. Ai probleme mari cu concentrarea, se vede de la o posta, inainte insa de a posta fa o ciorna, reciteste-o in intimitatea mintii tale si abia pe urma fa-o publica.

Bati campii big time. cum ai facut-o la un moment dat si pe club-toyota.Acolo am bagat de seama ca oamenii te-au lasat cu spasmele tale. Am sa le urmez exemplul, caci a polemiza cu un om ce se crede detinatorul adevarului abosolut este prierdere de vreme.

De aici inainte poti sa ma jignesti si sa ma etichetezi dupa bunul tau plac. Se pare ca nu poti fara. Asa ca, baga mare !

Best,

H

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Godfather...

De recomandarile tale de concentrare nu am nevoie. Daca te-am jignit undeva pe acest forum, te rog adu-mi aminte, da` nu cataloga formularea "Dealerul de la care am luat masina avea un comportament destul de ciudat" ca fiind jignire, ca nu e.

Propun sa ne jucam putin: eu bat campii, si tu zii unde, concret: Trantesti actele pe masa, faci miscari bruste, iti tremura mainile, vorbesti repede. Ma suni sa afli cand vin, cu toate ca mi-ai zis cu o zi inainte ca pot veni pe parcursul intregii zile, imi pomenesti de deja celebra "programare la dentist" de care nu ma intereseaza si pe deasupra esti fals politicos si ai aere de superioritate cand prezinti masina. Si inca ceva care razbea din intreaga ta fiinta: plictiseala. Erai prea sictirit pentru ziua aceea nefasta cand eu, clientul pretentios, ti-am calcat pragul. Ti-am cerut pret pentru o husa, abia a doua oara mi-ai dat un pret rotund poate ca sa scapi de mine: 1000 RON. Ti-am cerut pret pentru hands free si mi-ai zis ca numai softul costa, ghici cat? 1000 RON. Toate sunt la 1000 RON acolo. Ti-am cerut un tabel cu preturile reviziilor, ai zis ca mi-l dai, ti l-am mai cerut odata si nici pana acum nu mi l-ai trimis asa cum mi-ai promis. Ce vanzator bun esti! Bravo! Aplauze!

Si acum cireasa de pe tort: pentru formularea "bai baietas" si pentru a "bate campii big time" plin de "spasme" o sa-ti fac si o mica sesizare mai ales ca nu am fost singur cand am ridicat masina. Banuiesti tu ca "in intimitatea mintii" mele am probleme cu concentrarea, dar ce mai zici de celelalte doua persoane cu care am venit (una e si psiholog din intamplare) care au avut aceleasi senzatii tari romanesti din partea ta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi se pare ca degenereaza discutiile in.....mahala...... Nu are sens sa aprindeti spiritele aici si sa denaturam discutiile in jigniri personale.....Sunt doua variante: 1. Discutam calm si cu respect! 2. Stergem topicul si eliminam orice urma de discutii sterile sub demnitatea umana....

Oare ce sa fie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Concluzia e una singura. Problemele sunt ALE SERVICE-ului Primus Auto, nu avem ce sa le facem si se pare ca nu sunt interesati sa si le rezolve. E suficient cat s-a aruncat pisica de la unul la altul fara nicio rezolvare, a inteles toata lumea ca nu are ce cauta pe-acolo in perioada post-garantie.

Subject closed.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.