BogdanG

Intalnire saptamanala Bucuresti

3,174 posts in this topic

Moama super intalnire a fost din ce vad eu, imi pare tare rau ca nu am ajuns dar promit solemn ca ajung data viitoare.

PS> in ce carciuma ati fost ca arata tare bine .

Share this post


Link to post
Share on other sites

PS> in ce carciuma ati fost ca arata tare bine .

Ca sa fim rautaciosi: "Aparentele insala"

Ca sa vedem partea buna: Am stat mai mult impreuna.

Prietenii stiu de ce.........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ohooo!!! Ce multi erati! :) Si cu mic si cu mare  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

In primul rand multumim de poze.

In al doilea rand imi pare rau ca nu v-a placut crasma, e drept s-au schimbat cam multe pe acolo fata de ultima data cand am fost. Nici eu nu pot spune decat ca m-am simtit foarte bine alaturi de voi, ca de restu' ... nu mai pot comenta nimic :'(. Astept sa merg in Fabaria.

Share this post


Link to post
Share on other sites

claudiu, stai linistit. Ne-am simtit foarte bine - singura "ciudatenie" a fost luuuunga asteptare a mancarii, specifica circiumelor romanesti. Nu ai ce sa le faci.

:-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

claudiu, stai linistit. Ne-am simtit foarte bine - singura "ciudatenie" a fost luuuunga asteptare a mancarii, specifica circiumelor romanesti. Nu ai ce sa le faci.

:-*

De propus am propus-o pentru papica, care mie inca mi s-a parut gustoasa, dar nu am crezut ca vom astepta chiar 40-50 minute( sau cate or fi fost) mancarea, asta dupa ce putem zice ca tanti care ne-a servit parca fugea de noi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumin pentru poze!!!!

Mancarea a fost foarte buna !!! Berea eram cam 1/2 bere 1/2 apa  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

avand in vedere ca a fost prima mea aparitie la o astfel de intalnire,si chiar nu am stiut la ce sa ma astept,(pt ca personal nu-l cunoscusem decat pe alex)pot spune ca a fost mai mult decat OK.o sa revin cu placere si ''off topic''astept sa stabiliti odata intalnirea intermediara(data si locatia)sa stiu cum imi fac programul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Berea eram cam 1/2 bere 1/2 apa  :D

Magarule !!!!!!!!!!!!

Las ca iei tu carnet, o sa mai bei bere din parti  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beau fara alcool mah  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adica in loc de 1/2 bere si 1/2 apa, o sa bei 1/1 apa nu ?! ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce aveti ma cu el ?????? a stors si el una la halba....vai mama ei de bere...locatia e naspa..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joia asta se mai tine?

Eu am un seminar de instruire, in interesul firmei, la Institutul Bancar Roman din sector 3 si probabil voi termina pe la 6. Intrucat inapoi spre Suceava am tren abia pe la 11 seara as vrea sa particip.

Poate ma puteti ajuta sa imi spuneti cum pot ajunge din Str. Negru Voda 3, de la IBR la Polivalenta, caci nu cunosc foarte bine Bucurestiul, si sunt si perpedes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate vine cineva din zona Unirii la intalnire si poate sa te ia...Eu din pacate joi sunt la revizie in Brasov si nu stiu ce sanse am sa ajung la intalnire...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ar fi si mai bine. Nr. meu de tel e 0745 353 425, Cristi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Off: are cineva de dus ceva in Brasov? Ca daca tot ma duc eu pe acolo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ar fi si mai bine. Nr. meu de tel e 0745 353 425, Cristi.

Cristi eu plec din piata unirii nr.4 pe la ora 18:15, daca ai timp sunama joi 0741 130 772 si te pot lua eu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Off: are cineva de dus ceva in Brasov? Ca daca tot ma duc eu pe acolo :)

Ia o bara fata de 440 de la @avaleriu si adu-o la Bv.

Glumesc!  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc KPAX. Te voi suna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din pacate astazi nu pot ajunge , ne vedem saptamana viitoare !!!!  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru a fi in spiritul volovo-club,azi,joi, a avut loc o mini intalnire volvo-club la Pitesti!

Adica eu si djclaudiu. temele discutate la o cafea fierbinte oferita de gazda(djclaudiu) au fost: cum imi repar eu masina si cum a mai tunat-o el! deci se poate si la nivel mai mic!

Ce parere aveti de eleronul lui?

post-1279-12877856587034_thumb.jpg

post-1279-12877856590431_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ca sa ma dau si eu in barci,

Azi am avut in vizita un tip de la un producator din Suedia, al carui socru e mare sef pe la controlul calitatii si customer feedback la Volvo in Goeteborg iar nevasta lucreaza tot la Volvo pe la proiectare.

A? ce mai ziceti?

N-ai cu cine, un taran, cand am fost in Suedia asta vara, hai fratioare, aranjaza-mi si mie o vizita pe la socra-tu sa vad si eu cu mana mea daca mai faceti ceva pt. Volvo in Suedia iar el a aranjat la doua zile dupa ce am plecat eu.

Ce am vizitat in schimb, dar cu alt aranjament, a fost ternul de testare al celor de la Haldex, langa Malmo, in Landskrona parca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Dlagi tovalasi 'e plieteni"...eu nu pot veni astazi la polivalenta din cauza serviciului...pregatim un concert inradio si la ora 18 incepem repetitia....Asta e...

Vroiam sa fac invitatiile oficial si personal in seara asta..dar mi-au fost date peste cap planurile...

Concertul se va tine Marti 10 martie la ora 18 la La Sala Radiodifuziunii Romane

Repertoriul...de data asta va fi de muzica populara...Sunt asteptaati admiratorii acestui gen muzical...

Va astept cu mic cu mare...

Scuzati-mi lipsa pt diseara si va urez distractie placuta.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te scuzam doar daca data viitoare cand vii, ne canti cateva cantece din concert :D:D:D

Eu vin azi, dar e posibil sa intarzii putintel :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Astazi din pacate nu cred ca ajung  :( Dar ne vedem saptamana viitoare !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now