BogdanG

Intalnire saptamanala Bucuresti

3,174 posts in this topic

intrebarea este care Vali??? Ca suntem mai multi....

a lu' vlpvlp este alba cu geamuri fumurii pe spate... are si gaz...

a lu funkydj este un fel de gri cu geamuri fumurii pe spate...a mea nu are gaz, dar e t5 ;))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si ce te lauzi bre? :D

Sa o stapanesti sanatos! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

intrebarea este care Vali??? Ca suntem mai multi....

a lu' vlpvlp este alba cu geamuri fumurii pe spate... are si gaz...

a lu funkydj este un fel de gri cu geamuri fumurii pe spate...a mea nu are gaz, dar e t5 ;))

Ai uitat sa precizezi ca a mea este tot T-5.(cea alba)

Iuli te asteptam joi la Polivalenta daca vrei sa vezi masinile si poate mai facem o tura pana la Drajna ca pe vremuri.

Bafta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

De mult vreau sa vin acolo ! Nu prea pot...

vreau sa ma intilnesc cu bogdan, cu alin, cu matrixx, cu toata lumea.

de venit SIGUR o sa vin , insa nu nu stiu cind am sa pot. Pentru mine intilnirea de la polivalenta e ceva sacru, n-o luati in deridere, chiar asa e...

Nu conteaza ce se intimpla acolo, conteaza ca e "intilnirea de la polivalenta "

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Consider ca ai facut mereu un efort ca sa ajungi si nu cred ca ia cineva in deradere ce ai scris, de fapt consier plecarea spre casa o problema si nu venitul. Nu este usor sa faci noaptea un drum de 70km fie el si DN1 dupa ce te-ai simtit bine si ai burta plina .

Share this post


Link to post
Share on other sites

De mult vreau sa vin acolo ! Nu prea pot...

vreau sa ma intilnesc cu bogdan, cu alin, cu matrixx, cu toata lumea.

de venit SIGUR o sa vin , insa nu nu stiu cind am sa pot. Pentru mine intilnirea de la polivalenta e ceva sacru, n-o luati in deridere, chiar asa e...

Nu conteaza ce se intimpla acolo, conteaza ca e "intilnirea de la polivalenta "

Ai mare dreptate, Iulian. Un punct de vedere bun. Chit ca pentru unii membri Bucurestiul a devenit prea mare ca sa-l strabata pentru o intalnire Volvo-Club.

Altii vin si cu bicicleta tocmai din Tei si nu se plang. Noroc ca prezenta nu e obligatorie. Traiasca-n veci si infloreasca libertatea de a face fiecare ce vrea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

celor care merg si colo si colo li se ridica statuie???? eu nu am nevoie, mi-am luat t5... breack... :headbang: mai trebe sa-i bag freon , dar asta e alta mancare de peste.... ne vedem joi cu second new boy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deabia astept s-o vad. Break, dar de care ? V40 sau 850 ?

Ei... acum am observat ca esti al doilea baiat nou din oras la rubrica 850 ! Si mai frumos ! Ador masinile astea... poate pentru ca prima pe care am vazut-o de aproape a fost a lui Matrixxx ::) ?

Edited by mariusdaniel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, de aceea :headbang:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cine se anunta azi in afara de cei doi Vali cu 850 -uri T5, care vin cu bere rece ? ::) Midnightcaller, vii astazi ? Daca da, adu si rachetele alea sa jucam un badminton, ca am luat fluturasi noi cu pene ! Plus ceva hartii stranse din aprilie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajung si eu azi - sa facem "coltul celor cu T5-uri" :headbang: Bere rece ? Mmmm.

Si sa jucam un badminton, daca veniti destul de devreme - eu pe la 19.45 trebuie sa plec...sa distrez lumea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu ajung azi din pacate, am de alergat, nu cred ca apuc sa-mi iau nici chiulasa de la facut. Maine plec peste week-end cu baietii de pe celalalt forum (SmartFan) in Sibiu sa "fac copiute" de la intrunirea lor nationala ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apar si eu astazi

Cu volvo bike transmisie pe lant 1x4.

un.... putere. Viteza maxima atinsa 50 km/h pe panta la vale.

viteza medie 20 km/h

consum.... depinde de meniu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Astazi apar si eu break-ul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

celor care merg si colo si colo li se ridica statuie? ??? eu nu am nevoie, mi-am luat t5... breack... :headbang: mai trebe sa-i bag freon , dar asta e alta mancare de peste.... ne vedem joi cu second new boy.

Ti-ai luat superbabana masina, s-o tii bine ca-i iute, cum iti place tie; vin si io sa o admir,

CpNmTboooo !!

Edited by alexpopeystar68

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apar si eu...dar cine ma ridica si pe mine de la universitate? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apar si eu astazi

Cu volvo bike transmisie pe lant 1x4.

un.... putere. Viteza maxima atinsa 50 km/h pe panta la vale.

viteza medie 20 km/h

consum.... depinde de meniu

Vali, nu ai mai ajuns ieri... sper ca esti bine !

In rest, s-a stat mult cu capotele ridicate, a fost seara 850-urilor T5, una mai frumoasa decat cealalta, berea rece, seminte si fistic la discretie.

Mai apoi, la terasa, alte beri, tot fara alcool, iar vinul de pe nota de plata era menit sa ajunga in plusul de gestiune al ospatarului. Noroc ca nu a fost Alin cu noi, ca punea banii de la el, numai sa iasa bine nota. Un fleac, incarcase si el cu 50 de lei...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai mergeti in continuare la Daimon dragilor, in loc sa rupeti paletele de badminton in doua ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai mergeti in continuare la Daimon dragilor, in loc sa rupeti paletele de badminton in doua ;D

Eram la Verdi, dar e prima oara cand se intampla sa fie ceva in plus la nota. Se vede ca Elena sta acasa si invata pentru bac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unde e penny asta in bucuresti ? o harta ceva ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unde e penny asta in bucuresti ? o harta ceva ?

Bucurestii noi...

post-291-0-58054200-1336137477_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

aha... si la ce ora ?

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi cer scuze Marius. Da, sunt ok insa nu am reusit sa plec de la servici pana la 7... :( si apoi nu am mai venit.

Imi pare rau.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now