Guest Doberman

Intalnire Volvo la Brasov ?!

257 posts in this topic

Banuiesc ca iulirx se referea la tine ca mergi cu spatele adi , nu ? :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehh...  ;D

Daca as avea si eu aceeasi cp ca si el, mai mult ca sigur ca as da ture in jurul lui si cu fata si cu spatele.  :D:evil6:  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai GUS as bea un suc la BV È™i as manca o clătită din aia buna la mall .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sal

Sambata asta sunt disponibil dupa ora 14.

Daca sunteti prin zona, folositi numarul din semnatura si vin sa ne intalnim, cu cea mai mare placere.  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din păcate sâmbătă nu am cum să ajung, poate data aviatoare .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au fost sambata pe aici, Musashi si Alin Buga, impreuna cu fetele lor, carora le multumesc ca m-au sunat si m-au invitat sa ne vedem.

Am stat de vorba un pic, atat cat ne-a permis timpul, la restaurantul unde le place celor din Bucuresti sa vina...  :smile:

"Sepia" a fost prietenoasa de data asta si nu a mai improscat "cerneala"... dar cred ca tot a ratacit drumul unde voia sa ajunga, in ciuda indicatiilor mele.  :P

Sa ne revedem cu bine!  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sepia a ajuns cu bine pana la urma, pot spune ca a ajuns chiar È™i înapoi in BucureÈ™ti  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai in cazul asta eu zic ca ar fi mai bine sa isi schimbe nick-ul din alinbuga in SEPIA,ca ar da mai bine  :smile:

Au fost sambata pe aici, Musashi si Alin Buga, impreuna cu fetele lor, carora le multumesc ca m-au sunat si m-au invitat sa ne vedem.

Am stat de vorba un pic, atat cat ne-a permis timpul, la restaurantul unde le place celor din Bucuresti sa vina...  :smile:

"Sepia" a fost prietenoasa de data asta si nu a mai improscat "cerneala"... dar cred ca tot a ratacit drumul unde voia sa ajunga, in ciuda indicatiilor mele.  :P

Sa ne revedem cu bine!  ;)

Happy to hear that!La cat mai multe intruniri de genul :wav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

M-am intalnit aseara cu Florin (AVX) la cateva beri si am stabilit ca dimineata asta sa testam noul S60 varianta D3. :)

Sper pentru el sa devina cat mai curand, fericitul posesor al noului S60. :occasion18:post-169-037064000 1289994113_thumb.jpg

Drum bun si sa ne revedem cu bine!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Primele impresii...

Chiar daca motorizarea a "coborat" sub 2000 cmc (am facut drivetest-ul cu D3-ul) cei 163 de "caluti" se simt din plin... :D

Masina a castigat la capitolul sportivitate, este mult mai stabila, interiorul pastreaza traditia ergonomiei si a calitatii finisajelor. Intr-un cuvant: BESTIALA! 8)

Vreau sa le multumesc lui Adi pentru "inlesnirea" acestui drivetest aproape ad-hoc si domnului Marius CRISTEA, director de vanzari la showroom-ul din Brasov pentru amabilitate si bunavointa!

Sa ne revedem cu bine, PRIETENE! :-*

Edited by avx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ar fi foarte frumos, sunt destule prin Beasov ar fi interesant sa ne intalnim undeva organizat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca se mai fac intalniri la Brasov o sa vin si eu...ma puteti anunta si pe mine pe email va rog d3lir@yahoo.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok atunci... daca vad ca nu mai vine nimeni cu intiativa (desi eu asa speram ;D ), stabilesc eu acum o intalnire, pentru toti amatorii.

Joi, 10.02.2011, ora 18:30, inatalnire Volvo la Brasov pentru oricine doreste!

In parcare la Macromall... langa Selgros.

Everyone is invited!

Eu voi fi acolo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si cam pe unde este Macromall-ul asta? (Pentru cei care nu stiu :):):))

Ok atunci... daca vad ca nu mai vine nimeni cu intiativa (desi eu asa speram ;D ), stabilesc eu acum o intalnire, pentru toti amatorii.

Joi, 10.02.2011, ora 18:30, inatalnire Volvo la Brasov pentru oricine doreste!

In parcare la Macromall... langa Selgros.

Everyone is invited!

Eu voi fi acolo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si cam pe unde este Macromall-ul asta? (Pentru cei care nu stiu :):):))

Cand intrii in Brasovv dinspre Predeal, dupa Iatsa...putin mai in fata pe dreapta:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cand intrii in Brasovv dinspre Predeal, dupa Iatsa...putin mai in fata pe dreapta:P

Multumesc. Cine stie,poate-mi conving consoarta sa dam o tura pe zapada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

...

Joi, 10.02.2011, ora 18:30, inatalnire Volvo la Brasov pentru oricine doreste!

In parcare la Macromall... langa Selgros.

...

...De la atatia oameni nou cunoscuti, pe la 7 fara 5 m-a luat cu sete si am plecat. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este cineva disponibil saptamana viitoare? IN intervalu 27 - 29 .04 2011?

Share this post


Link to post
Share on other sites

SALUT , EU SUNT DISPONIBIL, HAI SA VEDEM CINE MAI E PE AICI DIN BRASOV ,POATE POATE IESE CEVA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

As veni si eu dar nu prea am cum ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now