Guest Doberman

Intalnire Volvo la Brasov ?!

257 posts in this topic

Hotelul cfr, nu? Din gara Predeal. Cu intrare din dn1. Shpeedy l-a gasit. Nr meu este 0744318320. Dar... pentru detalii in aceasta privinta... vorbiti cu Shpeedy. Eu m-am informat... si se pare ca hotelul e ok. Sa vedem daca o fi liber... luni definitivam lista... nu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu sunt cel cu hotelu'... eu, sincer, nu stiu care este. dar cei din Predeal si Brasov au spus ca este ok. ramane doar de confirmat.

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma inscriu si yo

nazkamike (mihai) > 2 + 2=> 4 pers

ps: astept maine un rsp de la cineva sa gasim o locatie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru cei care vin din ardeal. Poate reusim sa ne intalnim sa mergem impreuna la Predeal.

Noi plecam din Tg-Mures vineri dupa-amiaza.

Sunati-ma la 0744 794041.

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut,

am facut lista cu cei confirmati pana acum. daca exista ceva scapari dati un mail.

pentru cei care nu au confirmat ii astept pana deseara.

cei care nu au numele trecut, la fel, va rog sa dati pe mail aceste date.

in cazul in care repartizarea pe camere nu este cea pe care o doriti sau numarul de zile nu este cel dorit va rog sa-mi spuneti.

mutlumesc,

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

m-am inscris si eu 2 persoane pentru sambata - 1 camera pentru sambata spre duminica

Share this post


Link to post
Share on other sites

in acest moment am confirmarea rezervarilor pentru week-end. puteti purcede la planificari privind plecarile...

pentru cei din bucuresti propun vineri 16.03.2007 ora 17.00 - 17.15 intalnire in parcarea de la Carrefour Baneasa.

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pertru cei din Ardeal, sa ne intilnim in Brasov, la o anumita ora. Eu cred ca as putea ajunge pe la 5-6 pe acolo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

As fi vrut sa pot rezerva si eu o camera pt doua persoane, dar dupa cum am spus si lui Alex nu cred ca ajung, in mod cert vineri nu pot pleca, poate reusesc sa ajung sambata in jurul orei 13. Asa ca sper sa ne vedem acolo. De cazare....ma descurc eu ca doar nu a intrat Predealul in carantina. Si asa mie imi place in Busteni :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apropos, daca pleaca cineva sambata. Poate ne vedem la "serpentina"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noi plecam din Mures pe la 4 jumate si cred ca o sa ajungem in Brasov pe la 7:30-8. Eventual niste nr de tel ne-ar fi utile.

Al meu e 0744 794041.

Share this post


Link to post
Share on other sites

s-ar putea sa merg prin Medias (sa fac un mic ocol) si atunci ne-am putea intilni la iesirea din Sighisoara. da mai vorbim pina atunci. nr meu e 0745/235743. Si poate ne cuplam si cu Sote din Cj

Share this post


Link to post
Share on other sites

E chiar fain atunci sa mergem asa in coloana  :( ca niste volvisti adevarati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si ne pocnim la mijloc in Predeal ;D Frumos era sa filmeze cineva "intrarea" (pacat ca nu are parcare hotelul, ca iesea ceva dementzial). Faruri aprinse... unul dupa altul asa... sublim !  ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

P?i eu ajung mai devreme decât bucure?tenii... las' tat? c? filmez io !!!!!!!!! ?i dup-aia derect la Pro-Motor cu materialu' !!!!    ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da. Facem jonctiunea la Brasov. Propun un punct de intalnire... care sa ne faca reclama maxima. O sa vedem noi unde. Pentru cei care raman fara camera... vedem noi cum facem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai stai oleaca... jonctiunea presupun ca se refera la cei care vin din Ardeal :) Ca pentru Bucuresteni punctul de oprire e Predeal :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceau!

Va doresc DISTARCTIEEEEEEE! placuta,drum bun si vreme frumoasa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pt cei din Ardeal: nr meu e 0745235743. pe la 18.30 - 19.00 voi fi in Brasov. ma gindesc sa ma opresc putin pe la Carefour si eventual sa las masina mai spre intrare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now