Guest Doberman

Intalnire Volvo la Brasov ?!

257 posts in this topic

Am votat pentru 3-4 martie... nu-i nimic, votez ?i pentru 9-11 ;D! Subscriu pentru Bra?ov 9-11 martie! ?i mai votez o dat? ;), am voie, nu ? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

din pacate perioada 9-11 martie pentru mine nu se poate. am un botez de la care nu pot lipsi. c'est la vie....

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

refacem calculele. pentru 2-4 martei deja era mult prea aproape, am introdus 16-18 martie. asadar, haidem sa ne hotaram odata!!!!

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu am votat. primul si singurul. ar trebui sa fie interesant sa ne intilnim. nu mai stati pe ginduri. haiiiiiiiii :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am votat gresit.Mi-ar placea perioada 16-18 ca sper sa termin masina de reparat pana atunci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

16-18 Martie... ::)Sorry Master !!!! Accept absolut orice pedeapsa pt intarzierea cu care am citit forumul  :-\ :'(

Am citit ceva de manelisti...no offense lume, dar daca cinva vrea sa ma trimita pe lumea cealalta instantaneu cu  "crispaciunea de constipaciune" pe fata, atunci sa-mi puna o manea...( unde naiba e ala care vomita ?  ??? )

Share this post


Link to post
Share on other sites

apelez la "colegii" nostrii din zona Brasov sa faca un studiu de piata :D si sa ne comunice oportunitatile de cazare in zona. propun ca pana pe 5 martie sa definitivam numarul de participanti pentru a sti ce locatie sa alegem. cred ca o pensiune/vila care sa ne gazduiasca pe toti ar fi cea maiu buna solutie.

daca aveti nevoie de mine ma gasiti la 0747.29.59.49.

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1). Alex (Midnight Caller)

Va rog continuati in acelasi mod raspunzand la mesajul meu si adaugand numarul curent si numele in dreapta pentru a usura munca celorlalti colegi... Cand raspundeti, folositi optiunea "Citat" si inserati numarul si numele vostru sub precedentii.

MULTUMESC !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din pacate eu nu stiu nici macar la ce ora ajung acasa , ce sa mai vorbesc de cateva zile plecate din Bucuresti. Oricum va urez distractie placuta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fratilor eu as veni dar din pacate sunt plecat in perioada asta mult mai departe decat brasov si plus la asta eu nu am timp nici sa ajung in timp util acasa seara sin weekend sa-mi vad sotia, dar sa vin la brasov. Pacat as fi venit cu cea mai mare placere. Munca Munca si iar Munca. >:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

1). Alex (Midnight Caller)

Va rog continuati in acelasi mod raspunzand la mesajul meu si adaugand numarul curent si numele in dreapta pentru a usura munca celorlalti colegi... Cand raspundeti, folositi optiunea "Citat" si inserati numarul si numele vostru sub precedentii.

MULTUMESC !

2). S40-ul_meu

3).Jani

Din pacate nu mi-am rezolvat cardanul, dar va doresc sa fiti cat mai multi si... distractie multa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi cer scuze, citati mesajul PRECEDENTULUI care s-a adaugat la lista si puneti-va dupa el...

Multumesc pentru intelegere !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta inseamna 5 pana acum.

Hai ca ne adunam !

Apropo, si eu vin cu demoazela, asa ca suntem 6 deja...

7) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

3). S40-ul_meu

4).Jani

Din pacate nu mi-am rezolvat cardanul, dar va doresc sa fiti cat mai multi si... distractie multa!

5 + 6) Robobobo + Roboboaba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci si prin urmare, brasovenii sa puna capsoarele la contributie si sa gaseasca locul potrivit pentru asa intalnire sa stim si noi o treaba, daca nu e cu suparare.

Sal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scuze!

Mi-ati inteles gresit mesajul, sau eu nu am inteles mesajul( ceea ce este mai sigur).

Nu pot sa vin pentru ca nu mi-am reparat cardanul.Inca o data distractie placuta! Asa ca stergeti o persoana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am votat. Din nou.

Deci, cum zicea parca Shpeedy: daca e sa avem treaba..... nu ne mai vedem in veci.

Asa ca, aia care vor si mai si pot, sa se prezinte.

Ziceti ce vreti (preturi, rezervari, etc) si incercam sa rezolvam.

Noi, cei din Bv, ar tb sa ne intilnim sa lucram impreuna la ajutorarea celor din alte localitati. Daca e totul OK, ma gasiti ma 0722871606, 0368451412, mvacar pe yahoo messenger.

Si mai sper ca adimnul sa nu ma banneze sau sa-mi stearga nr de telefon si/sau ID-ul de mess, data fiind situatia.

Astept.

Share this post


Link to post
Share on other sites

va rog sa va inscrieti in lista lui Alex pentru a sti numarul de participanti la intrunire. de asemenea, va rog sa specificati si nuamrul de persoane ce va vor insoti (tot din motive organizatorice).

pana acum:

Midnight Caller (Alex) -2 pers

Shpeedy (Mihai) - 2 pers

S40-ul_meu - ? pers

robobobo - 2 pers

marian 940 - ? pers

si lista poate continua. pana acum avem un numar de 17 utilizatori care au votat. rog sa se pronunte si in privinta numarului de persoane.

multumesc,

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am votat. Din nou.

Deci, cum zicea parca Shpeedy: daca e sa avem treaba..... nu ne mai vedem in veci.

Asa ca, aia care vor si mai si pot, sa se prezinte.

Ziceti ce vreti (preturi, rezervari, etc) si incercam sa rezolvam.

Noi, cei din Bv, ar tb sa ne intilnim sa lucram impreuna la ajutorarea celor din alte localitati. Daca e totul OK, ma gasiti ma 0722871606, 0368451412, mvacar pe yahoo messenger.

Si mai sper ca adimnul sa nu ma banneze sau sa-mi stearga nr de telefon si/sau ID-ul de mess, data fiind situatia.

Astept.

1). Eu eram cu "daca avem treaba nu ne mai intalnim in veci" ;D

2). Nu am de ce sa banez niciun numar, avand in vedere ca suntem o "mica-mare familie" aici... Fiecare e liber sa isi lase si numarul de la pantofi daca e pentru o cauza nobila :P

Numai bine !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now