Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest alynikole

Volvo S40

29 posts in this topic

Buna......sunteti in locul cel mai potrivit pt a incerca vanzarea bijuteriei dvs si sigur nu trebuie sa va temeti de glume de prost gust din partea noastra......in alta ordine de idei e bine sa fi precaut, ca doar traim unde spune Mircea Badea......mult noroc !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

telefonul meu de contact este 0722630023 yahoo ID dritielef

insa diferenta oferita de dumneavoastra este prea mica ca sa pot accepta

putem discuta daca sunteti dispusa sa mai suplimentati suma oferita

Share this post


Link to post
Share on other sites

bine

va orientati catre una mai ieftina atunci.

sa ne dorim reciproc spor la vanzare..... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pt cei interesati..S80 T6 din 2002,arata impecabil, 8900 euro negociabil,il gasiti parcat la intersectia 13Septembrie cu Panduri , pe breteaua din fata Unicredit ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretul e fair, desi poti gasi alte masin Volvo cu aproximativ aceleasi caracteristici, un pic mai jos ca pret; dar fara taxa de prima inmatriculare.

Succes la vanzare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

alynikole  - te rog, nu mai posta de o gramada de ori anuntul cu vinzarea masinii. Stiai si tu (sau nu stiai ?) ca Volvo e o marca greu vandabila - doar cei pasionati sau cunoscatori isi iau aceasta masina. Ai rabdare, o sa o dai.

Bafta la vinzare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Off, nu dau aceasta masina!

Am citit in mare pe acest forum, dar se pare ca nu au oamenii bani!

Oricum, fara 9000 euro nu dau masina. Oricum pierd la ea foarte mult, deoarece nimeni nu imi da banii inapoi, pe care i-am bagat.

Acum, imi pot da seama, ca sunt foarte multi oameni, care vorbesc " doar sa se afle in treaba " nu si care sa cumpere, o masina cu Adevarat Buna, din orice punct de vedere si dupa care, lumea intoarce capu pe strada.

Specific, ca masina nu a fost Taxi in tara, si este in Romania din Noiembrie 2007.

Share this post


Link to post
Share on other sites

draga aly,incearca pe un site specializat in vanzari auto....noi ,aici,suntem uniti in jurul pasiunii pt marca Volvo si putin probabil sa ne despartim de masinile noastre...iar cei care isi permit a 2-a masina se orienteaza catre cele la o km...bafta la vanzare!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vai scumpule cum dai tu calul pe magar...ce bube are masina aia de tii cu dintii sa o vinzi?

La cum o prezinti tu , as fi tentat sa cred ca asa ceva cauti!

M-as fi asteptat sa o schimbi pe un xc70,ca doar ai avut volvo...te pretezi la kia... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inca odata. s-a dovedid ca " in general barbatii " sunt prea prosti pentru acest secol.

Se baga aiurea in seama, desi nu sunt in stare de nimic.

Nu inteleg, de ce unii se baga in seama, asa fara nici o treaba sau poate, doar ca sa se simta si ei bine!

PENTRU  TOTI CARE AR FI INTERESATI DE ACEASTA MASINA, CEL CARE VREA SA O CUMPERE ACCEPT SA MERGEM LA ORICE TEST SE DORESTE.

APOI, JOI FAC SCHIMBUL DE ULEI " CASTROL MAGNETEC SI TOATE FILTRELE MAN ( ULEI, MOTORINA, AER SI POLEN -carbon ).

Pt cei curajosi " fara comentarii de prost gust " e vorva aceea " Prostu nu-i prost destul pana nu e si FUDUL "

PA PA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stai linistit volvo 16,de mine se leaga...N-a avut curajul sa spuna pe forum ce avea de spus,si s-a "dat" la mine pe messenger 8). ...credeam ca vrei sa avem o discutie despre Volvo  ::)

Cu tot respectul ...nu te cunosc,dar se pare ca atunci cand cineva iti spune verde in fata ceva ...nu te controlezi.

Ti-am raspuns asa pentru ca ai uitat un lucru,acesta e un forum al "PASIONATILOR" de Volvo.Greseala ta a fost ca ai spus ca vrei kia, gafa(zic eu).Ca dovada ca nu te-a bagat multa lume in seama, sau ma rog,nu asa cum ai vrut tu...vanzare buna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stai linistit volvo 16,de mine se leaga...N-a avut curajul sa spuna pe forum ce avea de spus,si s-a "dat" la mine pe messenger 8). ...credeam ca vrei sa avem o discutie despre Volvo  ::)

Cu tot respectul ...nu te cunosc,dar se pare ca atunci cand cineva iti spune verde in fata ceva ...nu te controlezi.

Ti-am raspuns asa pentru ca ai uitat un lucru,acesta e un forum al "PASIONATILOR" de Volvo.Greseala ta a fost ca ai spus ca vrei kia, gafa(zic eu).Ca dovada ca nu te-a bagat multa lume in seama, sau ma rog,nu asa cum ai vrut tu...vanzare buna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@alynikole: Ai atentionare, la urmatoarea iesire de genul asta, nu ma intereseaza daca are sau nu legatura cu acea perioada a lunii, poti sa nu mai incerci site-ul asta ca nu o sa mai ai de ce.

O zi buna si bafta la vanzare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

asta e un exempu clasic de " gindire cu gura deschisa"

e primul topic de vinzare pe care il citesc si aduce a manea.

astia care vor sa vinda ar trebui sa aiba un loc numai al lor. nu pe acest forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai saracule.

Cine esti de te umfli asa?

I-a suna pe nuamrul asta sa te iau putin in" belita" date-n m...ti mati de retardat pisat.

tu asa vorbesti de nevastemea.

0756830133

Sau lasa-mi nuamrul taud e telefon, ams  ate sun eu.

Stai linistit volvo 16,de mine se leaga...N-a avut curajul sa spuna pe forum ce avea de spus,si s-a "dat" la mine pe messenger 8). ...credeam ca vrei sa avem o discutie despre Volvo  ::)

Cu tot respectul ...nu te cunosc,dar se pare ca atunci cand cineva iti spune verde in fata ceva ...nu te controlezi.

Ti-am raspuns asa pentru ca ai uitat un lucru,acesta e un forum al "PASIONATILOR" de Volvo.Greseala ta a fost ca ai spus ca vrei kia, gafa(zic eu).Ca dovada ca nu te-a bagat multa lume in seama, sau ma rog,nu asa cum ai vrut tu...vanzare buna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

MC !!! Unde esti ? Pe aici se ia razna, sterge post-ul de deasupra si eu zic sa inchizi topic-ul ca nu iese nimic de aici si nu isi are rost-ul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai saracule.

Cine esti de te umfli asa?

I-a suna pe nuamrul asta sa te iau putin in" belita" date-n m...ti mati de retardat pisat.

tu asa vorbesti de nevastemea.

0756830133

Sau lasa-mi nuamrul taud e telefon, ams  ate sun eu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oameni care au ajuns aici din greseala (eroare genetica).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suna-ne pe toti sau mai bine te sunam noi pe tine sa te intrebam de sanatate. Si cand te trezesti din betie, poate inveti sa tastezi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volvo e doar o marca de masina,ca si celelalte,o tona de fier cu emblema.Pacat de scandaluri,si eu am vrut sa vand aceeasi cantitate de fier si s-a bagat cineva in seama,ce-i drept ,fara rost!

Share this post


Link to post
Share on other sites

MC !!! Unde esti ? Pe aici se ia razna, sterge post-ul de deasupra si eu zic sa inchizi topic-ul ca nu iese nimic de aici si nu isi are rost-ul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aualeoooo, nu mai poate omu' sa-si ia nevasta de la autogara ca a si dat ciorba'n clocot... Am expulzat paduchele, puteti sa va simtiti bine in continuare ;D

Bahtalo !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.