kadudu

Intrunirea Nationala 2008

168 posts in this topic

Cea mai tare intalnire ever. Noua ne-a placut la maxim. Venind pe drum catre MS da cate ori ne aduceam aminte se putea citi un zambet tamp, copilaros pe mutrele noastre.

La mai multe (poate mai mult de una pe an).

Va tzucam pe totzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca toata lumea ajuns cu bine e ok. Bine ati revenit. Asteptam pozeeeeeeeeeeee.

Cine a fost "la putere" porcul sau pestele  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu vreau sa le multumesc in primul rand celor care s-au ocupat de organizare, in primul rand lui danyx care a avut grija ca lucrurile sa mearga bine.

@sfc palinca a fost foarte buna .........si eu una mai vreau...... ;).

Noi am fost prezenti la toate intrunirile nationale organizate pana acum si asta a fost de departe cea mai tare si mai bine organizata.

Sper sa mai fie si altele...... la fel de faine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

frumos,foarte frumos.

cuvinte putine pentru a povesti.

multumesc tuturor celor care au fost cu sufletul . si toti au fost !

Share this post


Link to post
Share on other sites

No bine ca'i bine! La anu; o sa o facemn si mai lata... ;D  A fost EXCELENT!! sunt ani buni de cand nu ne-am distrat asa de bine !.Felicitari organizatorilor,care au facut ca totul sa fie ...excelent... :hello2: :hello2: :hello2: :wav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bucur ca v-ati distrat, din pacate am lucrat WE asta si nu am putut fii alaturi de voi .

Nea Tomitza cum fu bre palinca ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu se poate spune decat ca totul a fost la superlativ, organizarea, peisajul, conditiile, chiar si drumul. A fost o reusita deplina, felicitari organizatorilor si la putere au fost palinca si porcul ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daaa..ce bine a fost...ma bucur mult ca v-am cunoscut pe toti ,sunteti niste dulci..iar palinca fu tare buna...nea Bogdane G,ai pierdut mult ca nu ai reusit sa participi...oamenii,masinile,peisajul si,in special,atmosfera colectiva a fost admirabila....cred ca fondatorii firmei Volvo,daca ne-ar fi vazut,ar fi fost foarte mandrii de ei....inca o data, va multumesc tuturor care ati venit pentru ca sunteti...si in curand pe micile ecrane ale monitoarelor seria de filme documentare "Intalnirea Volvo 12-14 septembrie 2008" ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

dani un pic stresat -din cauza celor 3 baieti?-sa-ti traiasca si sa-i faci posesori de volvo

Share this post


Link to post
Share on other sites

nevasta mea are numai cuvinte de lauda

eu? a-ti vazut - asa ca nu am ce sa comentez.

pt cei care nu au fost va spun,EXCELENT.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cel mai bun dansator iulirx

si sotia cea mai buna dansatoare

cred ca au luat ore de dans cindva undeva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Subscriu !!! Cei mai buni dansatori !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

dani un pic stresat -din cauza celor 3 baieti?

Da......stresat si foarte DEZAMAGIT.....din cauza baietilor intr-adevar.....dar nu  baietii mei sunt de vina ....ei nu pot decat sa ma bucure.

Imi pare bine ca toata lumea a fost multumita si s-a simtit bine , asta a fost si dorinta mea ,...si ....sa le spunem celor care nu au fost ca motorina a triumfat prin padurile de la cheile butii  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

N-au luat , i-am intrebat noi  ;) ;). Oricum, best car, best dancers ;D ;D ;D.

Inca nu mi-am revenit din starea de dupa ;D ;D ;D.

@Alex- Nu mai imi trebe nici un tampon de telescop, otelul scandinav a triumfat inca o data impotriva hartoapelor din Romanica. (ma intreb ce se intampla daca dadeam cu un logan)  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dap, intr-adevar "dizelul" a invins de data asta. Poate acest lucru o sa-i faca pe unii colegi sa fie mai cumpatati in afirmatii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nota 10+ pentru imortalizari... Si sunt cat se poate de impartial (cu toate ca ma abtzin cu greu) ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumoase pozele...frumoasa intrunire...frumoase masinile...frumosi posesori !  :-*

Nota 10+ pentru imortalizari... Si sunt cat se poate de impartial (cu toate ca ma abtzin cu greu) ;D

Daaa daaa...IMPARTIALULE ... marmota,da marmota,mai inveleste ciocolata in staniol?

...sau de cand e milka resigilabila a renuntat la job...?  :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine, nu sunt impartzial... ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci... vrem poze si cu pozatoarea ;D ... si am vazut eu o rochitza mov care arata foarte bine-n poze ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Orice are o rezolvare ;D

...si domnisoara din spatele aparatului de 2.1 megapixeli... "responsabila" si de traseul pe care l-am parcurs spre Tg-Jiu... multumim mult !

[attach=1]

post-7-12877850181406_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.