kadudu

Intrunirea Nationala 2008

168 posts in this topic

Sper ca merge sa descarcati filmuletzul, ca e cam maricel. Mai am de lucru la filmuletzul de prezentare a masinilor din parcarea din fata cabanei.  :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

excelent realizat.

multumesc pentru tot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos filmulet.  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  Ma bucur ca va place - muzica am ales-o mai retro, plimbarea respectiva nu mi-a sugerat altceva  :-* 

Eu de cite ori l-am revazut, inca imi mai da fiori de placere, amintindu-mi de ceea ce ne-a unit acolo, pe toti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da,dar cine a avut pe drum Sweet child of time si Starway to heaven?....:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Starway to heaven?

daca nu era cantata la tzambal .....degeaba  :smile:

sau, tomytza puteai asculta si melodia ASTA

Share this post


Link to post
Share on other sites

foarte tare......daca nu era cantata la tzambal .....degeaba 

sau, tomytza puteai asculta si melodia ASTA

Share this post


Link to post
Share on other sites

chiar daca nu am reusit sa ajung, m am uitat la poze si chiar va felicit. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

fratilor eu sunt foarte tinerel in acest club.imi pare nespus de rau ca nu am fost prezent impreuna cu bijuteria mea la intalnire.promit ca la urmatoarea voi fi.poate ne organizam si mai facem una macar in primavara ce ziceti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iar......cand am fost la Vatra Dornei ......am oprit sa terminam mancarea ce o aveam pentru drum ...si unde nu ma asteptam sa vad vre-un om ....am gasit un VOLVO  ;)

Il stie careva ?

post-313-12877852819929_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate "mihai" de pe forum ?! ;D Vad ca el are un S40...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mai precis , intre lunile ianuarie si decembrie

locatia , aproape sigur, va fi in zona de sud est a europei.

si , daca e sa ma gindesc bine, eu voi veni sau nu voi veni.

daca n-am sa vin, o sa ma trimit pe mine sa-mi tin locul.

cred ca e destul de clar, nu?

daca nu e , atunci propun si io, cu acordul conducerii superioare de partid, ca intilnirea sa fie

un TUR .

adica mergem in orasul x - mincam, bem, vorbim - apoi in orasul y - mincam, bem, vorbim - apoi in z - bem,bem ,bem-

si , la urma, bem ce-a mai ramas, ca e pacat sa se arunce !

(de dormit, fiecare cu ce vine d-acasa. sau cu ofertele promotionale !)

Share this post


Link to post
Share on other sites

as putea face ceva propuneri ? da ? atunci :

x = azuga (puncte de interes - multe, restaurante la tot pasul. plecarea se face tiptil.)

y = busteni (o groaza de puncte turistice - numai pentru straini. restaurante cacalau. plecarea , dupa posibilitati si alcoolemie)

z = poiana tapului (o vedere splendida a muntilor alpi - pentru cine a fost. pentru ceilalti inca mai sint restaurante. plecarea in grupuri organizate cite 5-6 tinindu-ne de minute- sau de ce mai apucam)

datorita distantelor foarte mari intre aceste orase, cetati, sau ce dracu or fi,mersul pe jos se va executa in conditii de maxima siguranta, folosind masinile din dotare.

recomand sa aveti cu voi si o trusa de prim ajutor, care sa contina, minim : nevasta = min 1 bucata, ceva dezinfectant - wiskey, e bine si votca- , ceva diuretic - bere, si pentru nefumatori, zeama de struguri - luminare, asta doar daca va ginditi ca ramineti fara bani.

pentru organizatori : cind rezervati mesele, rezervati si locul de sub ele.

cea mai buna zi ar fi ziua cind e politia in greva. (pica undeva intre luni si duminica)

Share this post


Link to post
Share on other sites

De ce DN1 ? Nu stiu altii cum sunt (;D) da' personal mi s-a luat de Valea Prahovei pana in maduva metatarsienelor !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca nu se merge la castel(ul) lui Tomytza  ;D ..... ma bag tot eu la organizare ..... va garantez  voia buna .... puteti doar sa imi spuneti daca vreti tur dupa cum  a zis si iulica ..sau ceva static  ;)

Zona o aleg eu .....  ;) ....iar  in ce priveste nr de locuri si plata .....aici schimbam legile  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

sefu' care este.... care este castelu' lu' tomyta ?

unde, sa ma uit si eu cu ochisorii astia doi (trei) pe google map sau earth sau mai bine ma culc ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

am vazut si eu un loc f f fain. locatia este pe valea gurghiului, la lapusna, in judetul mures. rezidenta este construita de regele ferdinand ca palat de vanatoare. acolo a fost si hrusciov, brejnev, ceausescu, castro... etc

O noapte petrecuta in patul regelui/reginei este 55 euro pe noapte.

Eu am fost acolo vara asta si peisajul este cu totul si cu totul deosebit.

O sa caut niste poze sa pun... sa vad daca mai am.  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.