mao

Intruniri locale Cluj

940 posts in this topic

Haideti sa ne vedem sambata 21.03.2009 la ora 13:00 in fatza sali sportului sa mai discutam. Sunt sigur ca vom fi putini de data asta dar este un inceput. Sper ca incet incet sa crestem si sa fim cat mai multi. Astept raspunsuri din partea voastra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

chiar deloc nu ii o idee rea....macar asa ne mai cunoashtem si noi mai bine plus alte si alte chestii...dupa aia ne puteam da prioritatzi unii la altzii in trafic cand vedem emblema VOLVO :X...

la sala sporturilor ar fii cel mai bine cred...

acum sa mai vedem ce mai zic si ceilalti...sper sa fim cat mai multi ca tot vad VOLVO-uri prin Cj da fff putini is inscrisi pe forum :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ok sambata, am putea , sa facem sa fie cumva de la 14.00-14.15?  Problema e ca pe la 13.00 in fiecare sambata si duminica Profu` meu (eu saunt medic rezident la un spital din Cluj) face vizita si daca lipsesc, am belit-o....  :'(

Sau daca va intalniti de la 13.00, va rog sa o lungiti cat puteti de mult... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai oricum nu cred ca incepe la 13:00 si oricum pana se strange lumea si mai sta la o pov si pana una alta se face si ora 14:00 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut baieti! Ideea de a ne intalni si in Cluj este foarte buna.

Eu din pacate nu voi putea ajunge maine pentru ca sunt plecata din oras, dar data viitoare cu cea mai mare placere.

Sa puneti neaparat poze! ;)

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oricum vrem maine sa ne intalnim pt a stabilii o zi pt intalnirile viitoare ca la sf de saptamana aproape toata lumea ii plecata din localitate ca vine vara  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din cate am numarat cred ca vom fi vre-o 5-6 persoane cel putin... ceea ce nu e rau(zic eu) pentru prima intalnire. Poate pana maine la ora 13 mai apare cineva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

As veni si eu dar se pare ca o sa le cam ratez intalnirile momentan am niste probleme si nu o sa pot sa fiu prezent,dar cand o sa fie totul in regula o sa fiu prezent.Problema mea tine de permis mai am cateva saptamani pana il recuperez, si dupa aia o sa fiu trup si suflet acolo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca ii sambata pe la 13 cum spuneati, vin si eu. Ziceam mai repede dar am f prins azi:).

Deci, prezent.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

Buna initiativa. Nu stiu daca astazi reusesc sa ajung, dar am sa fac eforturi pt viitor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

De aia ziceam eu ca in timpu saptamanii ii mai bine ca in weekend multi is plecati din cluj, dar sa vedem cu ne intelegem la ziua de intalnire cu cei care vin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu vin, numai sa scap cat mai repede de la spital

Share this post


Link to post
Share on other sites

In urma discutiilor pe care le-am avut cu cei prezenti sambata, ne-am inteles ca urmatoarea intalnire sa fie joi: 26.03.2009 la orele 19:00 in parcate la POLUS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Numa bine ca, dupa ce stau la o cafea cu voi, ma duc  la RAR sa-i fac omologarea la masina ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu. da aia care au pile merg mai pe la sf programului :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

N-ar fi rau sa fie non-stop...

Asa ar avea si ei posibilitatea sa lucreze mai mult "pe intuneric"  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa nu uitam ca astazi la orele 19:00 ne vedem in parcare la polus. Ca sa ne fie mai usor sa ne intalnim eu propun sa ne vedem in partea dinspre Floresti, pe undeva pe langa spalatoria auto. Sunt curios sa vad astazi cati o sa fim. ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now