mao

Intruniri locale Cluj

940 posts in this topic

in principiu se tine dar de regula sunt prezenti doar doi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

si cel mult 3  ;D ca am mai fost si io pe acolo, hai sa le trimitem si la restu din cluj ca poate sa strange de o adunare ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca o faceati ieri eram si eu prin Cluj, deci erati/eram 4  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

apoi de unde sa ghicim ca esti la cj. din cate stiu eu s-a terminat terminalul de la aeroport :P. ai luat alta lucrare?

Share this post


Link to post
Share on other sites

astia de la lucru m-or retras la vatra pana in toamna- iarna cand incepe polus constanta si iara incepe distractia si drumurile :sad3:: :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

apoi de unde sa ghicim ca esti la cj. din cate stiu eu s-a terminat terminalul de la aeroport :P. ai luat alta lucrare?

S-a terminat pana-n pod  :D o lucrare care n-a iesit nemaipomenit, daca ma-ntrebi pe mine, din multe motive, poate prindem si cladirea noua si reusim sa facem ceva mai de soi decat la primul corp deja functional.

Avem multe lucrari in Cluj, care dupa mine s-a miscat cel mai bine dupa Bucuresti la capitolul investitii.

Oricum la Rimini  ;) au mancare super, pacat ca n-o pot asezona cu ceva bere, vin etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Automatizari pentru instalatii, incalzire, racire, ventilatii, apa, gaz, tablouri de automatizare, proiectare, import distributie si executie + suport tehnic la ce nu executam noi.

La Cluj am facut automatizarea pt centralele de ventilatie, centrala termica (incalzire) si chiller-ele (racire).

Share this post


Link to post
Share on other sites

maurice, cand ai vreme shi chef da un fir poate stam la o ciorba la rimini. intradevar au mancare f buna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

si la casa vikingilor...la fel ca la pirati....ii si acelasi patron...mancare multa pe bani putini...:X

Share this post


Link to post
Share on other sites

si pe brancusi la casa romaneasca sau ceva de genu am fost azi si tare bun se mamanca acolo  ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voi stiti mai bine, doar sunteti din zona. La Pirati e misto, am fost si eu, parca mai au unul in zona, Tg Mures sau Oradea.

Eu trag la Rimini din principiu, e facut tot de noi cu ceva ani buni in urma (vreo 4-5), si mai ales este in drumul de Bucuresti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

treci si pe la ala de pe brancusi ca e pe "drumul de camioane" adica centura mai exact in gheorgheni si nu iti pare rau cantitativ si calitativ ii mult mai bun decat la rimini

Share this post


Link to post
Share on other sites

a apropo maurice io lucru la www.energobit.com daca ai vreodata nevoie de ceva pe electrice facem de toate de la inalta tensiune la joasa si de la proiectare la executie  8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma inscriu si eu la o intalnire cu oldtimerul meu , pe marti seara ar fi oke ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

As veni si eu , dar din pacate sunt plecata din localitate. Data viitoare sper sa ajung.

Share this post


Link to post
Share on other sites

marti is si io prezent ca is in cluj  ;D

De la 7 tot in parcare la polus langa spalatorie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now