mao

Intruniri locale Cluj

940 posts in this topic

salut

poate as putea ajunge si eu

inca nu stiu

sunt din turda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se pare ca se inscriu din ce in ce mai multi la intalnirile din cluj de la polus... ma bucur sa vad lucru asta. deseara ne vedem ca de obicei la ora 19 langa spalatoria din parcare de la polus... eu unu sunt prezent... ca de obicei :)  sper sa fim cat mai multi ca pana acuma numa eu si mao ne vedeam... si mai aveam din cand in cand cate un musafir :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe cand urmatoarea intalnire ? Eu sunt din Baia Mare dar mi-ar face placere sa vin si eu daca ma primiti ca la noi inca nu sunt intalniri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok. Si e in fiecare marti intalnirea ? Chiar martea asta nu o sa pot sa ajung din pacate. Dar in princpiu tot as vrea sa ajung odata  :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

propun o intalnire a posesorilor de volvo din cluj, sau impreuna cu cei din bistrita, ce ziceti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Of,of, daca te baga-i mai repede pe forum...lua-i foc la poiana Negrii... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Of,of, daca te baga-i mai repede pe forum...lua-i foc la poiana Negrii... ;)

tot ce e posibil, insa timpul chiar nu mi-a permis. raman totusi la ideea de a face o intalnire saptamanala aici in cj pentru ca chiar sunt multe exemplare pe drumurile  din oras.

BTW ca sa ma recunoasteti prin oras eu is B-12-VVR alb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tot ce e posibil, insa timpul chiar nu mi-a permis. raman totusi la ideea de a face o intalnire saptamanala aici in cj pentru ca chiar sunt multe exemplare pe drumurile  din oras.

BTW ca sa ma recunoasteti prin oras eu is B-12-VVR alb.

Bine ai venit in club!

Daca vrei si tu sa ne cunosti sau sa te prezinti â€oficialâ€, pana la proxima intalnire, o poti face aici:

http://www.volvo-club.ro/forum/index.php/board,15.0.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

se mai tin intalnirile periodice?

sa inteleg ca s-au terminat intalnirile? se tin in alta parte sau la alta data?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru Cluj m-ar tenta si pe mine sa particip.

Daca se mai tine!

Oricum am vazut ca Clujul este plin de Volvo. La fel si Baia Mare.

Cele bune

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vine cineva maine la 19 in parcare la polus? (langa spalatorie)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ca să reactualizăm topicul...  ;D

ÃŽn această seară am avut o convorbire telefonică cu domnul Feraru3333, care va face o vizită la Cluj sâmbătă, 26.06.2010. Am stabilit să ne întâlnim, deÅŸi nu ÅŸtim exact unde, încă.

Deocamdată, nu am stabilit nici o locaÅ£ie ÅŸi nici o oră, dar, dacă cineva doreÅŸte să ne cunoască, este binevenit (nici eu nu cunosc pe nimeni de pe forum, în afară de nevastă-mea, care e plecată din oraÅŸ până în iulie  :'()

DeÅŸi frumos ar fi să îl lăsăm pe oaspete să decidă, îmi permit să fac o propunere: parcarea Polus, cum, probail v-aÅ£i ÅŸi aÅŸteptat  ;D

Legat de oră, asta o va stabili Feraru  ;)

PS: eu voi fi acolo sâmbătă, chiar dacă sunt singur (povestesc una-alta cu maÅŸina... hehehe, poate-i ÅŸi cumpăr un cadou... un ulei sau ceva, dar numai dacă e cuminte ÅŸi nu lasă neprevăzutul să intervină)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suntem 2, va asteptam cu drag!

E foarte bine in parcare la Polus!Sa speram ca o sa avem parte de vreme buna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suntem 2, va asteptam cu drag!

Pardon... trei! Te-ai numărat doar pe tine ÅŸi pe Feraru...  ;D Păi, n-ai auzit că ÅŸi eu vin? hehehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu sunt prezent. Astept sa imi comunici ora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mult succes si la cat mai multe masini. Poate urmatoarea intalnire o stabiliti pe 16.07.2010 cand ajung si eu in Cluj  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mult succes si la cat mai multe masini. Poate urmatoarea intalnire o stabiliti pe 16.07.2010 cand ajung si eu in Cluj  ;D

Mai ales că pică vinerea... eu voi fi în "conced", dar dacă nu sunt plecat din oraÅŸ, ar fi chiar lovely  ;D

O să-l întreb ora pe Feraru, azi. El vine la film, mă gândesc că va fi după-masa, spre seară.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Victor si eu sunt plecat din Cluj in 16, dar nimic nu este pierdut :)

Paul in sfarsit apuc sa iti vad masina :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a veni si eu dar depinde de ora

sotia lucreaza pina la 7 seara simbata

;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Păi, Feraru are telefoanele închise sau e în afara ariei de acoperire... ar fi urât din partea noastră să stabilim o oră fără să-l consultăm, pentru că el vine cel mai de departe...

Mai încerc să-l sun ÅŸi vă Å£in la curent.  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Păi, Feraru are telefoanele închise sau e în afara ariei de acoperire... ar fi urât din partea noastră să stabilim o oră fără să-l consultăm, pentru că el vine cel mai de departe...

Mai încerc să-l sun ÅŸi vă Å£in la curent.  ;D

Seara e la tara unde nu are semnal. Dupa ora 09:30 il gasiti sigur la telefonul mobil. Sau sunati pe fix, nr. lui este 0254.772122

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now