Guest

Intrunirea Nationala 2009

Cand IE mai bine , si unde?   32 votes

  1. 1. Cand IE mai bine , si unde?

    • Vatra Dornei 04-06 Septembrie
      10
    • Vatra Dornei 28-30 August
      7
    • Calimanesti-Caciulata 04-06 Septembrie
      6
    • Calimanesti-Caciulata 28-30 August
      9

Please sign in or register to vote in this poll.

752 posts in this topic

Va reamintesc ca a mai ramas mai putin de o luna pt achitarea totala a excursiei , va rog mergeti si achitati ...15-08-2009 este ziua "X" cand voi transmite gradul de ocupare al pensiunii.

post-313-12877864675157_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Camere libere sunt destule  ;) Pana pe 15 august daca platesti suma intreaga nu va fi abslut nici o problema in rezervarea unei camere .

Dupa acea data nu ma mai bag in rezervarea camerelor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mersi danyx! ma bag! 2 persoane -saptamana viitoare fac plata!

apropo cand e intrunirea in bucuresti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

in fiecare joi, la Polivalenta.

Tot nu se stie - ca e batuta in cuie de un an...

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca nu am participat niciodata nu ma invinovatii!!!

iar de pe topicul dedicat nu am inteles exact daca in fiecare saptamana sau la doua(nici nu am citit tot)

mai informeaza-ma si de la ce ora si daca ma primiti evident si te las in pace!

mersi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu cred ca ai nevoie de vre-o invitatie speciala, sau sa fii primit. Locatia este in primul rand de parcari cum urci spre polivalenta, iar de primit pai sunt bineveniti toti cei care doresc. ora ar fi un 18:30 (cel putin eu unu ajung c-am pe la acea ora)  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kpax  are dreptate e...invitatie nu iti trebuie ....dar e de bun simt sa-i aduci lui danyx 1 redbull  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu sunt bune alea energizantele alea ieftine la 1 leu

asa iau mai multe

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cand am intrebat eu mi-a dat asigurari ca intr-o luna o sa functioneze uairlesu acolo ....asa ca ...da... cred ca o sa fie net

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu sunt bune alea energizantele alea ieftine la 1 leu

asa iau mai multe

:)

cine stie nu greseste. Danyx-ule la-so D`le mai moale ca redabulurile ca nu de alta dar rau imi pare de intestinele tale  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ia lasati voi redbull-ul pt danyx ...si luati exemplul Laurei care a achitat toata suma  ;) , cand ajung acasa pun si dovada si o trec pe tabel .

Share this post


Link to post
Share on other sites

@danyx

nenea nu fi te rog carcotash. ca nu de alta dar nu mai servesti redbuluri. o sa-ti iau eu locul ca si asa aseara nu ai venit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bre ....aseara as fi venit cu cea mai mare placere .....dar nu ar fi fost corect fata de baiatul meu care a implinit 6 ani , ca eu sa plec si sa nu-i fac poze cand sufla in tort . ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa-ti traiasca baiatul si sa fie sanatos. dar sa nu-l inveti cu red bull....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa-ti traiasca copchilu' bre... si cand zici de Laura, zi si de nenea adminu' ca ai sa-i dai bani ! ;D ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

e o scuza onorabila asa ca te scuz si-ti promit ca inca vre-o 2 intalniri nu am sa ma bag peste redbulu tau. Sa-ti traiasca baiatul, sa creasca mare si sa-i aduca tatei numai bucurii

Share this post


Link to post
Share on other sites
:beertogether: va multumesc .....sa dea D-zeu sa creasca mari ...sanatosi si sa ne faca mandri ca le suntem parinti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domnilor .....va rog insistent inca o data .... nu ma puneti in situatia de a-mi fi rusine . Cand am discutat detaliile cazarii am stabilit niste termene .... unul din ele ar fi ca pe data de 15-08-2009 sa achit 85% din total.

Inca sunteti in termen dar mai sunt doar 14 zile pana atunci si doar 3 persoane din 15 au achitat integral.

Inca o rugaminte adresata celor care vor plati , deshideti domn'le forumul si anuntati ca s-a efectuat plata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am virat 50 de lei azi, pana prin 8 august probabil o sa virez si restul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domnilor .....va rog insistent inca o data .... nu ma puneti in situatia de a-mi fi rusine . Cand am discutat detaliile cazarii am stabilit niste termene .... unul din ele ar fi ca pe data de 15-08-2009 sa achit 85% din total.

Inca sunteti in termen dar mai sunt doar 14 zile pana atunci si doar 3 persoane din 15 au achitat integral.

Inca o rugaminte adresata celor care vor plati , deshideti domn'le forumul si anuntati ca s-a efectuat plata.

romanu si ultima suta de metri :D  ::) ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am platit ,ieri :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vazut,dar dupa ce am scris ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.