Guest

Intrunirea Nationala 2009

Cand IE mai bine , si unde?   32 votes

  1. 1. Cand IE mai bine , si unde?

    • Vatra Dornei 04-06 Septembrie
      10
    • Vatra Dornei 28-30 August
      7
    • Calimanesti-Caciulata 04-06 Septembrie
      6
    • Calimanesti-Caciulata 28-30 August
      9

Please sign in or register to vote in this poll.

752 posts in this topic

Deci sigur ploua?

Sa stiu daca spal masina sau nu  :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru ca noi avem un pasager f f f important o sa plecam de acasa in functie de cum vrea el. Are 5 luni dar el are totdeauna ultimul cuvant si chiar e f convingator :)

Sper sa reusim sa va gasim macar pe la bicaz , daca nuuuuuuu...... ne vedem acolo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va doresc DRUM BUN tuturor, fara radare si alte evenimente ! Sa ne vedem cu bine la Nationala si sa o facem de neuitat !

:3some:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru cei care pleaca din Ploiesti sau trec prin oras, exista un loc de intalnire, o ora ?

eu plec din ploiesti la 4.30. plec deocamdata, singur pentru ca popa mihai nu poate veni la acea ora (probleme de servici)

daca te coafeaza sa mergi cu mine da-mi un telefon (nokia ) ;D sa stabilim unde si cind ne intilnim. (0726-717-961)

@ alaiul din bucuresti : va astept in parcare la milenium (asa cum a propus avx) sa nu intirziati prea mult ca m-apuc de wisky si va trebui sa-i dau volanul fratelui meu geaman care cam zboara la joasa altitudine.... ::):P

vin cu laptop, hard extern, internet, dvd-uri si ce-o mai incapea in portbagaj.

+2 sticle de ceva bun + o juma' din a trei-a ca na, oameni sint si io....

Share this post


Link to post
Share on other sites

de-abia astept o ciorba de fasole cu muraturi (si redbull, danyx, sigur ca da!)

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu plec din ploiesti la 4.30. plec deocamdata, singur pentru ca popa mihai nu poate veni la acea ora (probleme de servici)

daca te coafeaza sa mergi cu mine da-mi un telefon (nokia ) ;D sa stabilim unde si cind ne intilnim. (0726-717-961)

@ alaiul din bucuresti : va astept in parcare la milenium (asa cum a propus avx) sa nu intirziati prea mult ca m-apuc de wisky si va trebui sa-i dau volanul fratelui meu geaman care cam zboara la joasa altitudine.... ::):P

vin cu laptop, hard extern, internet, dvd-uri si ce-o mai incapea in portbagaj.

+2 sticle de ceva bun + o juma' din a trei-a ca na, oameni sint si io....

OK, dar n-as putea doar da te sun. Fara sa-ti dau si un telefon ?

Ne auzim pe la 17. Tks !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alex, ati mai discutat? Estimati cam pe la cat ajungeti in Piatra? Sa stiu daca pe la 12-13h sa imi iau liber de la job.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa stiu daca pe la 12-13h sa imi iau liber de la job.

nu de la job trebe sa-ti iei LIBER

de acolo pleci , si gata. de la partea frumoasa si delicata trebe sa AI LIBER !

Share this post


Link to post
Share on other sites

SA NU MA INTELEGI GRESIT :

partea frumoasa si delicata nu e femeia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

danutzzz, referitor la "alaiul" bucurestean: azi, joi la intilnirea saptaminala, vom vorbi toate detaliile. Concluziile le voi pune aici, pe forum, doar ca va fi cam tarziu (ora 22-23 probabil) de citit. In principiu, plecam pe la 04-04.30 din Bucuresti, aproape de 06 sintem la iesirea din Buzau unde il vom astepta pe Iuli (sau invers, cine ajunge primul), bem un expresso scurt si apoi - pe cai, cine are adica  :D Mai facem popas pe la Bicaz, pe malul lacului, tot asa scurt sa ne incarcam bateriile cu imaginea superba.

pai in cazul asta pe la ce ora sa fiu la Tisita (imediat dupa focsani) ??ma voi alatura voua de acolo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tocmai m-a sunat claudiu care a ajuns acolo, cu urmatorul sfat - pentru "alaiul" bucurestean si nu numai : nu mergeti pe Piatra Neamt-Bicaz-Vatra Dornei, drumul e foarte prost, mai ales pentru cei cu suspensii joase!

Intocmai ce-mi raceam si eu gura acum citeva posturi cu aceasta parte varza a drumului - si iata ca mi-au fost confirmate LIVE cele 2 ore de cautat pe internet (pareri ale celor care circula pe-acolo, ziare locale, etc). Mai bine continuam in sus spre Suceava si apoi facem spre Vatra Dornei.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bacau, roman, si stinga inainte de falticeni. io asa cred ca e mai bine pentru masini.

dar ma voi supune majoritatii...

si,desi mihai popa nu mai poate veni dimineata, tot nu vin singur : vin impreuna cu adrian cu un v70.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru cei care vor sa treaca prin Piatra Neamt, si eu recomand la plecare de aici prin Roman. Tocmai a revenit socrul meu de la Baile Felix prin Vatra Dornei-Bacau-Roman si a spus ca drumul este OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drum bun , asfalt uscat si distractie placuta pentru cei care pleaca maine . Abia astept poze .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drum bun (dus-intors), asfalt uscat, distractie placuta si sa nu va ude prea tare sambata.

Sa beti cate un suc si pentru cei care ar fi vrut sa vina, dar nu au putut (din varii motive) :'(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drum bun (dus-intors), asfalt uscat, distractie placuta si sa nu va ude prea tare sambata.

Sa beti cate un suc si pentru cei care ar fi vrut sa vina, dar nu au putut (din varii motive) :'(

Cate un suc?  ;D ;D ;D

Stiu cum este, asa ma simteam si eu anul trecut fiindca nu am putut ajunge  :banghead: (din motive financiare) dar anul acesta am strans din dinti, am facut pe naiba-n patru si acum...    :hello2: acum imi fac bagajul  :yahoo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

poate nu stiti dar avx, feraru & compania deja beau si se distreaza....

PARCA-MI VINE SA PLEC ACU....ce greu trece timpul cite-odata....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cate un suc?   ;D ;D ;D

Stiu cum este, asa ma simteam si eu anul trecut fiindca nu am putut ajunge  :banghead: (din motive financiare) dar anul acesta am strans din dinti, am facut pe naiba-n patru si acum...    :hello2: acum imi fac bagajul  :yahoo:

Atunci CATE un whiskey sau o palinca?

Sa va intoarceti sanatosi! :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Desi nu am scris nimic la topicul asta, l-am urmarit "din umbra". Va doresc distractie maxima, sa va ganditi si la cei care au ramas acasa cand ciocniti un pahar si va asteptam cu poze.  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vom ciocni pentru TOATA FAMILIA VOLVO ! Si vom cinta cu totii sambata "Cintec pentru prieteni - Compact":

In seara asta mare

Cu totii vom cinta

Va fi o sarbatoare

Ce n-o putem uita !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai aveti timp sa invatati  ;)

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vom ciocni pentru TOATA FAMILIA VOLVO ! Si vom cinta cu totii sambata "Cintec pentru prieteni - Compact":

In seara asta mare

Cu totii vom cinta

Va fi o sarbatoare

Ce n-o putem uita !!!

Ieee, ieee,ieee

Aai nevoie de-un prieten

Pe care cu adevaraat

Sa-l siimti alaturi de tine

Atunci cand viata greu te va-ncerca!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.