Guest

Intrunirea Nationala 2009

Cand IE mai bine , si unde?   32 votes

  1. 1. Cand IE mai bine , si unde?

    • Vatra Dornei 04-06 Septembrie
      10
    • Vatra Dornei 28-30 August
      7
    • Calimanesti-Caciulata 04-06 Septembrie
      6
    • Calimanesti-Caciulata 28-30 August
      9

Please sign in or register to vote in this poll.

752 posts in this topic

voi ati votat 4-6 septembrie, voi sa acceptati ploaia aia   :D

                :toothy2:            :toothy2:            :toothy2:

Cred ca dupa toate caldurile astea din bucuresti,merge o ploaie,si putin frig,ne mai aerisim si noi un pic :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne aerisim, ne aerisim ... da' cum ne mai dam? cum mai vedem cum e cu benzina vs diesel? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai ne dam pe ud ca e ud pentru amindoi, sau presupunem prin absurd ca benzina e mai buna si gata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

s-a stabilit ora la care ne intilnim la iesirea din buzau ? sa stiu si io cind plec din ploiesti. ca nu plec singur, mai vin cu cineva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

din bucuresti pina in buzau (legal) facem 1 ora si 25. Insa nu cred ca vom merge foarte mult timp legal...

Iuli, eu cred ca pe la 6 sa ne intilnim la iesirea din buzau, gasim noi o benzinarie pe-acolo sau un punct de reper.

Maine dupa-amiaza mai vorbim la Polivalenta, hotarim si vom posta aici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca nu depasiti 50 m/s in localitati ajungeti un pic mai repede....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru cei care pleaca din Ploiesti sau trec prin oras, exista un loc de intalnire, o ora ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu o sa incerc sa merg cat de cat legal ... adica sub nici o forma nu voi depasi 120km/h. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

in localitati ai vrut sa spui, nu ?  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu ... :) :) :) ....merg la consum ... ca e distanta mare :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai daca a ta "consuma". eu ce sa mai zic ?!  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Of, of....cu consumul asta!

Pacat ca am alte motive sa nu vin, ca tare as fi adapat-o si i-as fi dat bice... :'(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aproximativ cati bani de buzunar va luati ? banuiesc ca nu exista bancomate pe acolo nu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domnilor,se pare ca eu voi pleca primul,adica maine dim. pe la 6am,

Va doresc drum bun ,si va astept cu nerabdare

Inca nu m-am hotarat ce traseu sa aleg,poate ma ajuta-ti voi.Vreau sa ajung cat mai repede,si nu-mi dau seama care dintre cele doua trasee este mai rapid  ??? ???din cate am vazut,ca si km. sunt cam la fel ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce intrebare ......aparent inofensiva  :P

Nu te baga! Am inteles ca tu aduci baietii... :laughing4:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa nu uitati de laptop-uri si medii de stocare ca aduc cu mine colectia de soft-uri dupa cum am promis.

Matrixx sa nu uiti de multimetru ala  :D ! Eu ce trebuia sa iti aduc ca nu mai stiu ?

Banuiesc ca igienizare nu doreste nimeni sa mai car si aparatu ala cu mine ?

Tot nu mi-ati raspuns la intrebarea cu banii de buzunar ! Cum e pacolo ? Exista bancomate ? Cati bani cash credeti ca veti strica ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aproximativ cati bani de buzunar va luati ? 

Eu cred ca mai pun de cazare si pt duminica / luni, nu de alta dar, nu-mi place sa ma grabesc si, la intoarcere m-as uita la imprejurimi, pe timp de zi. Asa ca daca nu ai alta treaba luni, poate venim tot impreuna! :iroc: :iroc:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Banuiesc ca igienizare nu doreste nimeni sa mai car si aparatu ala cu mine ?

apropo de aparate s-a mai intamplat ceva cu cititorul ala de coduri ?  :77: :77: :77: :77:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Nelu.... fetele au decis sa ramana acasa! Asa ca voi veni doar cu 850-ul ! Sper ca micuta ta sa aiba totusi parteneri de joaca ! Sa ne vedem cu bine !

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Nelu.... fetele au decis sa ramana acasa! Asa ca voi veni doar cu 850-ul ! Sper ca micuta ta sa aiba totusi parteneri de joaca ! Sa ne vedem cu bine !

aduc eu catelul , deci are cu cine sa se joace. :D

"alaiul" pana la urma ce drum a ales?veniti pe la focsani?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok...

1.Plec din Buzau joi 12.00, pe acelasi traseu pe care l-a propus Danyx.

2."Alaiului" de vineri ii sugerez ca punct de intalnire parcarea din dreptul restaurantului MILENIUM, aprox.1km dupa iesirea de pe podul ce traverseaza apa Buzaului, spre Focsani.

3. Asa cum am promis, aduc sculele pt sonorizarea de sambata, (@Roberto, implicit laptop & HDD extern).

4. Nu este o noutate...in buna traditie a acestei intalniri, TREBUIE sa ploua... ;Dhttp://wetter.rtl.de/redaktion/wettercockpit/index.php?view=ref&to=http://wetter.rtl.de/cp/eu/flv/eu_rain.php

5. Abia astept sa ne revedem! Drum bun, dragi prieteni! :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

danutzzz, referitor la "alaiul" bucurestean: azi, joi la intilnirea saptaminala, vom vorbi toate detaliile. Concluziile le voi pune aici, pe forum, doar ca va fi cam tarziu (ora 22-23 probabil) de citit. In principiu, plecam pe la 04-04.30 din Bucuresti, aproape de 06 sintem la iesirea din Buzau unde il vom astepta pe Iuli (sau invers, cine ajunge primul), bem un expresso scurt si apoi - pe cai, cine are adica  :D Mai facem popas pe la Bicaz, pe malul lacului, tot asa scurt sa ne incarcam bateriile cu imaginea superba.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.