Guest alina_tm

Mr.Volvo

66 posts in this topic

Buna,bine v-am gasit,posesori de Volvo!

Alina,din Timisoara,posesor de Volvo 245 Superpolar de Luxe,2,4 Diesel,an 1986.

post-0-12877857056189_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

wooow !

bine ai venit alina,mai vrem pooooze !  ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bun venit!

Inca un VOLVO printre noi.

La multi kilometrii... si cat mai putini matadori in cale!   :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit . Cred ca masina e o raritate pe forum macar din punctul de vedere al coarnelor  ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit!

Cred ca ti-am vazut masina de cateva ori si de fiecare data mi-a atras atentia. Si datorita cornelor de pe capota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parca te-am vazut in "Dallas"  ;D

Bun venit!

Share this post


Link to post
Share on other sites

bine ai venit in club!

interesant tuning!

Nu-i tunning! :D E doar asa....,pentru ca ii sta bine!Si "modificarea" e trecuta in Cartea de Identitate.

Share this post


Link to post
Share on other sites
:wow: Tare faina masinuta ta!Poze...vrem mai multe poze!Si poate vii si la intalniri(nationale,intermediare..etc.)In rest,cat mai multi km fara probleme,sa te poarte in siguranta pe sosele si sa ai mare grija de ea!Bine ai venit! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit! Deosebita masinuta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit !

Super cooool cornitzele, oare si propietara bijuteriei de masina are unele...mai mici ?  :thumbsup2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit !

Super cooool cornitzele, oare si propietara bijuteriei de masina are unele...mai mici ?   :thumbsup2:

Muuuuult mai mari,daca tot a venit vorba! Dar mi-am confectionat o aura mare,mare,sa le tina ascunse! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

frumoasa jucaria , sa o stapanesti sanatoasa , volvo e increderea .

  Nu stiam despre volvo multe , dar daca lucrez pe un camion Volvo , am zis i-a sa incerc si o masina volvo , trebuie sa fie la fel de tare ca si camionu :)). Ai facut o alegere buna parerea mea . :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

bine ai venit!!!

  eh, pacat ca nu ai varianta cu coarne de berbec.

  nu ti-as recomanda coarnele de cerb, ca o sa ai prob cu vizibilitatea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bine ai venit!!!

   eh, pacat ca nu ai varianta cu coarne de berbec.

   nu ti-as recomanda coarnele de cerb, ca o sa ai prob cu vizibilitatea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Alina_tm  ciao si bine ai venit,eu masina asta o cunosc bine dar stiu ca proprietarul e un tip cu barba alba si caciula de cowboy, :whip::whip::whip:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Alina_tm   ciao si bine ai venit,eu masina asta o cunosc bine dar stiu ca proprietarul e un tip cu barba alba si caciula de cowboy, :whip::whip::whip:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Alina_tm  scuze dar nu-i cam in virsta cowboy-ul? :laughing6::laughing6::laughing7::laughing9::laughing9:  acum cum circuli cu virfurile inainte sau sint intoarse(de la coarne)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Alina_tm   scuze dar nu-i cam in virsta cowboy-ul? :laughing6: :laughing6: :laughing7::laughing9: :laughing9:  acum cum circuli cu virfurile inainte sau sint intoarse(de la coarne)?

Esti foarte offtopic! Ca sa nu spun de cat esti de...obraznic! Asta intr-o exprimare blanda,sa nu-mi iau vreun bann pe forumul asta! Care este problema ta??? Te intereseaza masinile de pe forumul asta,sau viata mea personala??? Probabil ca ne cunosti din vedere,in anturajul nostru nu exista persoane cu "nivelul tau de...educatie";asta tot o formulare blanda a fost!

Daca nu ai ceva de comentat ontopic,vezi-ti de viata ta,cu a mea n-o sa te intersectezi niciodata!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now