baubau

nou nout pe aici S60 T5

19 posts in this topic

Salut, Forum

v-am gasit, v-am citit, sunteti beton....

desi nu am masinuta decat de 6 luni, sunt foarte incantat de ea, mai mult, am citit forumul pe nerasuflate, si mi-a placut ce am aflat.

Oricum Volvo a fost masina copilariei mele, visam.....ma fac eu mare si imi iau Volvo... si iacata-l.

Mi-e draga cu toate bunele si relele ei, si cand se imprastie cumparaturile prin portbagaj, si cand ma duc la PECO din 3 in 3 zile, in sfarsit cand e capricioasa....dar e VOLVO... si e al meu.

Hai ca deja ajungem la altele, mai si plangem un pic.

Salutari la toti !!!!!!

post-2651-12877860269318_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

bine ai venit in club!

daca, cu masina asta circula baubau... nu ma mai surprinde fiica mea ca nu i e frica de baubau!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bun venit si bine ne-ai gasit  ;D

Buna alegere. Ai grija de ea asa cum va avea ea de tine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, T5  ;D:thumbsup2: !

si cand se imprastie cumparaturile prin portbagaj, si cand ma duc la PECO din 3 in 3 zile
- Adevarat graiesti. Sa vezi ce misto a fost cand m-a trimis maicamea la Practiker sa-i cumpar ghivece pentru pretioasele ei flori, si cand am venit acasa 3 din 5 erau tzandari prin portbagaj, probabil se facusera praf in sensul giratoriu datorita fortelor G. Explicatia mea : Calitate proasta noa  ;D ;D ;D

Bine ai venit !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut si bun venit!

Oricum Volvo a fost masina copilariei mele, visam.....ma fac eu mare si imi iau Volvo... si iacata-l.

Ehe, eu inca sunt in perioada de "crestere". Si eu imi doresc foarte mult sa am un Volvo si m-am jurat ca intr-o zi voi avea unul. Nu stiu cand se va intampla, peste un an doi, cinci... habar n-am, stiu doar ca va fi un Volvo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bun venit stimabile T5.

Te saluta cu respect alt T5 2002.

S-o stapanesti sanatos si fara evenimente nefericite, cat despre benzina... iti cam place s-o calci pe coada :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit. Frumoasa    masinuta . Cat mai multi km fara probleme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit. Vad ca noi, cei cu V40, devenim minoritari, tot mai multe S60 apar in club... ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

bine ai venit !

sa ne intilnim sanatosi !

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, Nicule, dar dacia e la obligata.... era super sa fi primit de la jod un volvo...

crd ca dormeam in el si ieseam la pensie de la firma asta. ;D ;D ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now