VOLVO16

LA MULTI ANI @Brava !

40 posts in this topic

LA MULTI ANI ! Asfalt uscat si multi km cu masinuta  :occasion14::occasion15::beertogether:

Share this post


Link to post
Share on other sites

La Multi ani!!!  :occasion18::occasion15::occasion14: :occasion14: :occasion14::occasion13: :occasion13: :occasion13:

Share this post


Link to post
Share on other sites

La multi multi ani fericiti !  :occasion18::occasion14:

Share this post


Link to post
Share on other sites

La multi ani !!!

Acum ai trecut si tu in randul lumii, inca un pas si iti iei carnet inca 2 si iei si bacu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

La multi ani!!!!!! :occasion13: :occasion13: :occasion13::occasion14: :occasion14: :occasion15::occasion18::occasion1:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A aparut de doua ori, asa ca La multi ani inca odata! Conexiune de doi lei

Share this post


Link to post
Share on other sites

La multi ani Vadime! si sa-ti iei carnet cat mai repede (sa nu mai bei bere si noi apa la intalniri ;D)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am avut deosebita placere sa transmit aceasta urare personal prieteunului nostru Vadim care......a sosit la NATIONALA 2009 noaptea trecuta pentru a..... repara un motor de 850 care a ramas fara ulei si ....asta e, face taca-taca-taca (vorbele lui MC)..... Vadime auzisem ca nu esti un om rau, dar ceeace ce faci tu este UNIC ! Eu fiind primul ajuns acasa de la nationala va spun ca in aceste clipe Vadim, Matrixxx...... au desfacut motorul si sunt plini de ulei ! Ma folosesc de postare si va spun ca intalnirea a fost senzationala si super reusita......mai detaliat si cu poze revin cand cel careia ii revine onoarea de a deschide topicul legat de intalnire , va ajunge acasa si va face acest lucru. Pana atunci mai rabdati va rog un pic !  :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Defapt va rog mai mult !! :violent1::slap::beertogether:

Share this post


Link to post
Share on other sites

La multi ani si sa iei carnetul din prima !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vadimule!

Sa ne traiesti multi ani sanatosi, sa ai parte de prietene frumoase si de cea mai frumoasa si intelegatoare nevasta, sa ai copii frumosi, destepti si in primul rand sanatosi, si daca mai ai ceva ce-ti doresti si eu nu ti-am urat... da-mi un mail!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va multumesc mult de tot pentru urari !!!  :-*:-* :-*:occasion14::beertogether:

Siii am 18 ani ... uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  :yahoo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, asa este!!! Cand ne plimbi cu masina?  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multi ani cu spor sa ai, si calare pe un T5 km multi tu sa strabati, sa cobori din sa numai pentru a-l adapa.

La Multi Ani

Share this post


Link to post
Share on other sites

La multi ani prieten drag !!!

Sper ca primirea de care ai avut parte la Nationala, caldura cu care te-am inconjurat toti si cintecele mele au trensformat aceasta aniversare in ceva UNIC !

Sa ai parte de tot ce-i frumos, sa fii iubit si fericit !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now