Guest

Intrunirea Nationala 2010

887 posts in this topic

multumesc , claudiu.

frumosi copii aveti. sa va traiasca !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cica n-au revelator pentru filme...  >:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Florin, sunt deja in Galeria foto  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe astea parca le-am mai vazut...oare nu eram vreo 28 de participanti...mai sa fie,si doar 3 -4 aparate foto?... ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

ceilalti care mai au poze doresc drepturi de autor

vedeti ca se imoziteaza

:D;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merge, merge....mai asteptam...putin curaj,  :bounce:

Share this post


Link to post
Share on other sites

din pacate astea sunt singurele poze pe care le-am facut, personal...cu telefonul din dotare..poate mai sunt si altii...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Incerc sa le trimit si eu catre Danyx zilele acestea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu ce curier?  ::)

Altii si-au dat seama ca au fost si ei pe acolo???

ALOOOO! facem cheta pentru revelatoare si fixatoare, pentru pozele de la NATIONALA!!!

Ce se intampla cu voi , oameni buni??????????

Comparati reactia voastra  de anul asta cu cea de anul trecut!!!!

Unde e entuziasmul??? Care e diferenta???

Nu v-ati simtit bine ?? Sau sunte-ti ocupati? E aproape 1 luna de la intalnire...si vad cum a disparut entuziasmul  de pe "fetele" voastre.  :'( .

Sunt curios de ce nu se pun poze de la Nationala.... ???::) ???Am inteles ca sunt probleme la "card",,,dar la toti? Ce e cu raceala asta?

Am un gust amar, stiu ca vremurile sunt grele, dar daca o sa fim ..."negri" nu o sa ne "luminam " viata!

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu numai cateva poze reusite am facut ;din cauza cardului care (in graba la plecare)o ramas pe masa de calculator ; ;D ;D ;D

cand eram opriti in coloana (cu isparava lui claudiu)scot aparatul fac 2 poze si scrie :memorie plina;

asta da; noroc cu roberto care mio dat un card n-am facut multe dar le trimit lui danyx ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

no ....oameni buni , nu era mai simplu sa folositi transfer.ro si sa le trimiteti la mine ca sa le pun in galerie ?

acu' ce fac ?...stau sa alerg dupa fiecare poza ?.....imi pare rau dar nu am timpul si rabdarea necesara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai mai sefu,tu de cand am venit de la intalnire,nu ai mai zis nici car,nici mar,aici pe topic,lumea de unde sa stie treaba asta  ??? .Daca toti au vazut ca tu nu zici nimic,le-au pus si ei pe unde au apucat,ca sa vaza tot poporul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Claudiu , la paltinis am tras de toata lumea sa nu plece pana nu copiez pozele ..... la celelalte intruniri la fel am "racnit" pe forum sa se trimita pozele la mine ca sa le pot pune la un loc ..... acum sincer trebuie de fiecare data sa fac acest lucru ?....vad ca tu ai retinut , si ai procedat foarte bine , si cu , putina intarziere pt. care mi-am cerut scuze le-am postat .

Atat tu cat si ceilalti trebuie sa intelegeti ca nu mai am timpul liber de alta data , am un baiat la scoala , 2 la gradinita si o zgaiba de fata care tocmai ce a invatat sa mearga tinuta de mana. La 6 AM se da trezirea , la 7:20 se iese pe usa , la 7:40 gradinita , 7:50 scoala , 9 servici, 12 se intoarce de la scoala , 4 se intoarce de la gradinita , abia mai am timp sa intru sa citesc si sa o salut pe danette in fiecare dimineata  ;D

....si unde mai pui ca eu sunt " cacanaru" scuzati expresia, de pe la nationale .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow.,gizas.

Nu vreau sa ma pun in pielea ta,si nici nu vreau sa-mi imaginez cum ar fi cu 4 copiii,dar,pt. ca mereu exista un dar,trebuia sa spui o singura data,dupa ce ne-am intors,sa le puna toti pe transfer.ro, pt. ca lumea sa obisnuit ca tu sa faci treaba asta ,esti GLOBAL MODERATOR,pe segmentul asta,doar tu ai acces la galerie,samd.

Nu ai timp,te-nteleg,dar pune pe altu,care are timp.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.