Guest

Intrunirea Nationala 2010

887 posts in this topic

Gata!

Dupa vreo 16 ore de upload am reusit si eu sa pun poze de la nationala

Enjoy: http://good-times.webshots.com/album/578686811QebWtK

        ÃŽn sfâââârÈ™it!!! Că le-ai pus!... Că tot eÈ™ti băiat bun È™i noi tot profităm, ne spui cum ne putem lua niÈ™te poze de acolo unde le-ai pus? Că eu unul, n-am reuÈ™it. :tard:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Danyx, eu abia acum am auzit de transfer.ro. O sa incerc sa "aprofundez" siteul in acest weekend si daca vrei pot sa ti le trimit fara nici o problema.

Cele bune si salutari la sotia si "piticii" tai!

@Nelu nu le prea am cu webshot-ul. Am imprumutat contul sotiei ca sa pot face upload-ul. Incearca sa-ti faci un cont pe webshot si poate dupa aia te lasa sa salvezi fotografiile!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ....pentru toti cei care vor sa ajute galeria de anul acesta , intrati pe transfer.ro este foarte simplu , introduceti adresa de email ( a mea o gasiti in profil) uploadati pozele dupa care trimiteti , foarte simplu nu trebuie aprofundat nimic .

Dupa ce uploadati fisierele , puteti copia link-ul generat si il puteti posta pe forum , astfel in limita la a 10-sau 15 zile oricine acceseaza acel link poate descarca ce s-a uploadat.

Bafta si astept pozele voastre.

ATENTIE:

toate pozele pe care (e bine sa le mai sortati si voi) vreti sa le trimiteti puneti-le intr-o singura arhiva dupa care faceti upload .

Multam ....astept . ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

am trimis pe mail ;D

ce aveam si eu

multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

@danix  sa trimit poza cu poza?ca altfel nu ma descurc

nu se pot lua de pe PICASA?

caci sint puse acolo sint citeva pagini mai in spate

Share this post


Link to post
Share on other sites

E destul de greu asa pentru ca ar trebuie sa download-eze fiecare poza in parte. Fa tu o arhiva cu toate pozele, intra pe www.transfer.ro, upload-eaza arhiva, completeaza datele cerute si gata, i-ai trimis lui Danyx toate pozele :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum descarc dany .....cum le am le sortez , le redimensionez si in galerie cu ele  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

credeam ca e mai greu dar a fost simplu,sunt si 2 filmulete  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multam , dar cu filmuletele nu am ce face .... poate se anunta cineva care sa faca ceva cu filmuletele .

Adaugate si pozele de la dany

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sper sa reusesc si eu miercuri sa le pun pe transfer.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu filmulete va rog sa ma anuntati pe mine. Puneti-le tot pe transfer si spuneti-mi mie. Le voi descarca de acolo.

Voi incerca sa fac un alt filmulet, asa cum l-am facut pe cel de anul trecut. Din pacate eu anul asta nu am facut prea multe poze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc Danyx pt filme.

Am incarcat si eu pozele mele, pe transfer.ro

http://dl.transfer.ro/05.09.2010-transfer_RO-05oct-aeca62.rar

Sper ca pana spre finalul acestei saptamani sa reusesc sa fac un filmulet cu Nationala din acest an. Daca mai aveti poze sau filmulete va rog sa le transmiteti. Pozele lui Danyx, iar filmuletele mie, tot prin transfer.ro .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum inteleg,unii cu munca si altii primesc multumirile.  ;)

Rebelu,pana maine sper sa descarc si ce am filmat cu camera video,nu gasesc cablu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aveti aici o prima mostra din filmul Nationalei 2010 a Volvo Club Romania.

Rog pe cei care au fost si nu se regasesc, sa ma avertizeze pe PM. (eventual sa imi trimita si ceva poze in care apar ei si masina lor, la acea intalnire)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.