alexb

Revelion Volvo (Intalnire intermediara)

67 posts in this topic

Acum doream sa ma bag si eu la o organizare in zona Neamtului...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rabdarea nu este una dintre calitatile mele  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rabdarea nu este una dintre calitatile mele  ;)

Atunci ....baga mare ....e mai bine sa avem de unde alege  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

asa,asa, e bineeee

va pup pe toti (pe capota!)

[attachthumb=#]

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Acum doream sa ma bag si eu la o organizare in zona Neamtului..." spune Victor, care e din Neamt.

Eu nu o sa merg pina in... Neamt de revelion, sa-mi fie cu iertare. Cel mult pina la jumatatea tarii, cei care vor sa faca jumatate de zi pe drum, de sarbatori,  le doresc de pe acum multa fericire, sanatate si multi bani !

:wave:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Matrix IO ma gandeam ca poate vorbim cu"cineva" si poate om putea sa facem revelionul unde am sarbatorit si ziua lu' matale .

Dar nu am vrut sa dau mai multe detalii pt ca nu am discutat nimic cu gazda. Din punctul  meu de vedere este o locatie buna si nici prea departe .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asa da, mai vii de-acasa  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ca sa ajung la un revelion am facut 1800 km dus

si alti 1800 intors

si nu cu avionul

si nici cu volvo

Share this post


Link to post
Share on other sites

si io, la fel : ca sa ajung la un revelion am baut 1 sticla de wisky la dus si alta la intors.

si nici cu paharu'

si nici cu sticla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scuze de intarziere. Vesti proaste. Am vorbit la majoritatea pensiunilor care se incadrau cu nr. de camere si serviciile oferite dar TOATE sunt rezervate de revelion. Mai sunt cam 15 ce ofera conditii bune dar au intre 8-11 camere.

Imi pare rau. De dimineata stau pe telefon si dezamagirea mea crestea cu fiecare refuz primit  :(

Poate in alta locatie.

Eu m-am oferit in zona Neamt fiindca stiu foarte bine pensiunile din judet si cunosc multi proprietari. Din pacate nu mi-a folosit la nimic acum. Poate data viitoare  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai hai sa ne hotaram cati suntem, unde mergem si cat suntem dispusi sa platim. Asta REPEDE fiindca asa cum ati vazut, timpul este scurt si rezervarile multe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

azi la radio au spus ca procentajul de inchirieri pt revelion a scazut cu 50la suta fata de anul trecut in aceeasi perioada,pt romania si pt strainatate

vorbeste cu unul care are camere libere si spune o idee de pret

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu crezi ca daca gaseam o pensine libera de revelion si o consideram convenabila, nu puneam si oferta completa? Ca s-au diminuat... nu contest doar ca eu nu am simtit  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Revin si eu pe forum dupa ceva vreme...va salut cu drag pe toti si spun doar ca : " I'm In"  :-*:-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu mai misca nimeni in front ? gata, s-au terminat ofertele ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din partea mea ...da a cazut...ieri am aflat ca, chiar nu se poate organiza in locatia respectiva .

Daca mai sunt idei ......puneti-le pe "masa" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mushashi (sau cum s'o scrie ;D ) iti asteptam oferta de revelion .....si va zic io ....IE beton oferta .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gustii .. anu asta ...  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

da , deci am vorbit cu persoana pe care o cunosc la busteni si am intrebat o cat e camera si pentru 3 zile mi a zis 60 roni .....dar cand am intrebat o de revelion daca mai are liber mi a zis ca da dar sunt alte preturi respectiv 100roni de pers pe noapte .....si m am cam desumflat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now