alexb

Revelion Volvo (Intalnire intermediara)

67 posts in this topic

Dragilor, hai sa vedem daca exista interes pentru un revelion "in famila" noastra. In ceea ce ma priveste, absent fiind de la Nationala, interesul este maxim si il rog pe Danix sa lase postul meu vreo 2 sapt dupa care in functie de numarul doritorilor sa faca un sondaj cu locul de desfasurare al " ostilitatilor".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suna tentant. Ai invedere chiar noapte de revelion (31.12.09 - 01.01.10) sau ceva intre craciun si revelion?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am in vedere perioada intre 30 sau 31 pana pe 3 ianuarie care pica duminica. Ma gandeam ca trecerea in alt deceniu impreuna cu voi ar fi ceva deosebit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suna chiar tentant, insa din cate banui din experienta, pentru a gasi o locatie suficient de mare pentru un astfel de eveniment, s-ar putea sa fie tarziu daca se mai asteapta o discutie preliminara si apoi si un sondaj. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suna tentant  ;D Dar acum sa vedem cati ne strangem si pe urma unde gasim cazare  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar mi-as dori un asemenea revelion .....dar....tineti cont ca ma ocup doar de NATIONALA.

Sun convins ca daca ne miscam repede vom gasi cazare mai ales ca , avand in vedere perioada aleasa nu vom striga multi "prezent"

Tomytza .....un licuriciu ceva ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca nu am cintare in noaptea cea mare - vin sigur. Sa va mai cint voua  :D  Aflu insa abia prin noiembrie...

Si mi-ar place sa fim intr-un living imens, cu un semineu aprins, sa miroasa a mere coapte...si sa ne povestim gindurile...Fara prea mare "organizare" fara planuri si alte complicatii...Doar sufletele noastre impreuna - si masinile afara, asteptindu-ne cuminti, pline de o zapada ca-n povesti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine-ai revenit printre noi Alexicaaa !  :-*:-* :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si mi-ar place sa fim intr-un living imens, cu un semineu aprins, sa miroasa a mere coapte...si sa ne povestim gindurile...Fara prea mare "organizare" fara planuri si alte complicatii...Doar sufletele noastre impreuna - si masinile afara, asteptindu-ne cuminti, pline de o zapada ca-n povesti...

Pitoresc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sefu (alexb) io fiind ploiestean (am acelasi defect ca si tine) nu pot decit sa te sustin cu prezenta si chiar cu mai mult daca mi se permite.

daca nu se lasa cu revelion in nigeria SIGUR voi fi linga tine si ceilalti iubitori de foc , apa, pamint, fier si wisky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

deci ar fi urmatorii :

aproape sigur = alexb,kpax,rebelu,brava,danyx,feraru,iulirx,musashi.

probabil = matrixx.

total = 7+1

mai sinteti ?

[move]UNDE FACEM ? CINE SE OCUPA ?[/move]

hai , ca vine revelionul peste noi !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

de bautura ma pot ocupa eu. socrul e din urlati, asa ca vin iau io. (for free, 30-40 litri)

wisky (for free) 4 sticle.

n-am tuica ....da' pot cumpara un porc de 100 kg (asta nu mai e for free)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dar pe mine mai uitat?

Si eu ma bag,insa trebuie sa ne grabim un pic  :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

deci ar fi urmatorii :

aproape sigur = alexb,kpax,rebelu,brava,danyx,feraru,iulirx,musashi.

probabil = matrixx.

total = 7+1

mai sinteti ?

[move]UNDE FACEM ? CINE SE OCUPA ?[/move]

hai , ca vine revelionul peste noi !!

+ claudiu

p.s. doar n-oti vrea sa ma ocup io din nigeria....hai danyx , la treaba !

Share this post


Link to post
Share on other sites

doar ca o idee: poate are cineva la tara o casa mare cu curte. ar iesi ceva de vis.

daca cumparam noi tot va iesi si mai bine si mai ieftin.

e numai o idee...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avand in vedere ca la sfarsitul lui Noiembrie sau Inceputul lui Decembrie voi fi pt. a 4-a oara cel mai fericit om din lume ..... nu pot sa garantez participarea mea . Deci pe mine incadrati-ma la "probabil"  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

deci ar fi urmatorii :

aproape sigur = alexb,kpax,rebelu,brava,feraru,iulirx,musashi,claudiu,biriV

probabil = matrixx,danyx

total = 9+2

mai sinteti ?

[move]UNDE FACEM ? CINE SE OCUPA ?[/move]

hai , ca vine revelionul peste noi !!

ramine valabil cu vinu' si anestezicu' (wisky)

poate ne organizeaza biriV. (iti fac cadou un litru de motorina !)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu prea le am cu organizarile ... sincer ... si nici vila in care sa ne cazam toti n-am :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

din cite stiu, se pot inchiria cabane , vile, etc cu totul pentru 3-4 zile. si venim noi cu de-ale gurii, gitului si ...sa traim bine !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stati 1 pic si nu "manati"..... o sa se discute joi la polivalenta o posibila locatie. Laura(stie!) , daca eu nu apar te ocupi tu te rog ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now