Matrixxx

Intilnire la Busteni - Noiembrie 20-22

190 posts in this topic

    Parerea 2.... daca tot a spart cineva gheata... Bautura - SUFICIENTA (cunoscatorii stiu ;D), cazarea - mai mult decat decenta pentru pretul platit (Musashi - mii de multumiri !!!), mancarica - numa' buna, (saru'mana Laura pentru eforturi !!!). De fapt ce mai,

    Oamenii - extra, asa cum m-am obisnuit deja. Am avut si newcomeri, dar o sa-i las pe ei sa-si scrie impresiile aici.

    Peisajul - n-a fost zapada intr-adevar, dar am avut parte de o vreme insorita superba, numai buna de admirat in tricou crestele inzapezite.

    "Excursii" - dupa 2 mici rataciri, am ajuns intr-un final la pastravarie la Albota, pe care a tot laudat-o Claudiu, si acum e randul meu sa-l laud pe el pentru inspiratie. Personal n-am mancat in viata mea un pastrav asa de bine facut, si o sa-mi caut motive sa mai calc pe-acolo cu siguranta cat de curand !

    Muzica - Am avut, am dansat pe langa gratar, am dat la manivela la lanterna, am ras si am plans de la fum in acelasi timp, dar ce mai conteaza ?! :)

    ABIA ASTEPT URMATOAREA IESIRE !!!  :yahoo:

   

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pana la urma ne-a iesit  ;)

Frumos, ca intotdeauna…

Toata lumea a participat, intr-un fel sau altul, la bunastarea si buna dispozitie a celor prezenti: baietii pe langa foc, cu licorile de rigoare nelipsite  ^-^ , fetele harnice, ca deh, asa-s ele  ;D (Iuli  cred ca fost in extaz vazand cum bucataream noi la unison  :D )

Muzica buna, peste tot, chiar si la subsol (prietenii stiu de ce  ;) )

Plimbare cu masina cat cuprinde (eu una m-am invartit ceva timp prin Brasov, cred ca un sens giratoriu l-am vizitat de 2 ori  ;D). Noroc cu coada de la iesirea din Sinaia ca v-am ajuns din urma  :smile:

Abia astept pozele…si urmatoarea iesire. Poate va fi cu zapada data viitoare…

Share this post


Link to post
Share on other sites

noroc ca ne-am tinut noi dupa tine !

da' merge laura, nu gluma. multi baieti ar vrea sa mearga ca ea, va zic io !

am lasat-o si o mai incet (sub 200) si cine crezi ca ma ia ? laura. bravo !

si cine nu-i cuminte de acum incolo, da un redbull la danyx si face 5-6 curbe cu tomita la 200 si nu mai face a doua oara!

Share this post


Link to post
Share on other sites

In primul rand am fost foarte fericit sa vad atitia prieteni veniti - cred ca e prima data cind se face o lista si nu vin doar citiva. Felicitari tuturor pentru ca am fost acolo, impreuna !

In al doilea rand, nu am nimic de comentat (curios, nu ?!  :D ) - totul a fost frumos, zimbete si prieteni, voia buna plutea in aer odata cu fumul gratarelor, nici o problema la masinutze sau cu politistii (la viteza cu care s-a mers in "croaziera").

In al treilea rand s-au facut o groaza de poze a momentelor care ne-au mangaiat sufletele, fiind impreuna. Le vom posta pe toate - poate data viitoare vom fi mai multi, mai buni, mai aproape unii de altii.

Si nu in ultimul rand, va iubesc. Asa ciudat, in felul meu.

:3some:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  Doresc sa multumesc in primul rand lui Matrixxx, pentru ideea asta minunata pe care a propuso si a sustinuto pana la sfarsit.  :occasion14:

  In cel de al doilea rand, doresc sa le multumesc mult de tot Laurei si lui Musashi pentru organizare ( cazarea si mancarica )  :77: :77: :77:

Si nu in ultimul rand MULTUMESC TUTUROR pentru prezenta, distractie, si ca m-am simtit minunat in compania voastra.

:-*:-* :-*:-* :-*:-* :-*:-* :-*:-*

Cum a spus si Alex mai sus:  " Abia astept urmatoarea iesirea " si atunci voi fi mult mai bine pregatit.  ;D ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baaaa... sa nu puneti poza AIA !... ;D.. eram matoli ce dreq. In plus, dragostea trebuie sa pluteasca IN AER ! Nu-i asa ? :))))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

A fost super la munte,las pozele sa vorbeasca.

post-2488-12877870494254_thumb.jpg

post-2488-12877870502048_thumb.jpg

post-2488-12877870509001_thumb.jpg

post-2488-12877870516133_thumb.jpg

post-2488-12877870523114_thumb.jpg

post-2488-12877870530174_thumb.jpg

post-2488-12877870537222_thumb.jpg

post-2488-12877870544474_thumb.jpg

post-2488-12877870555611_thumb.jpg

post-2488-12877870570683_thumb.jpg

post-2488-12877870578289_thumb.jpg

post-2488-12877870586743_thumb.jpg

post-2488-12877870594006_thumb.jpg

post-2488-12877870601116_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va rog frumos , celor care au facut poze , exceptie claudiu ca am inteles ca are multe si le aduce pe un cd , catre ceilalti am si eu o mare rugaminte urcati pozele pe PICASA si trimiteti linkul catre mine prin PM(mesaj personal)

Mai multe detalii cititi aici : click

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu as vrea sa multumesc tuturor celor prezenti pentru distractie si , mai ales, pentru suportul moral.

Sunteti niste adevarati prieteni pe care, cu-adevarat, se poate baza lumea in momente mai mult sau mai putin grele.

Va iubesc si veti ramane intotdeauna in sufletul meu, dragi prieteni!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu as vrea sa multumesc tuturor celor prezenti pentru distractie si , mai ales, pentru suportul moral.

Sunteti niste adevarati prieteni pe care, cu-adevarat, se poate baza lumea in momente mai mult sau mai putin grele.

Va iubesc si veti ramane intotdeauna in sufletul meu, dragi prieteni!

Ce vorbe frumoase .....mai ca-mi vine sa te pup ........pe obraz ba  :tongue3:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Las' ca pe bot a primit deja :))))

@Danyx: Iti dai seama cat RedBull ai pierdut, nu ?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Danyx: Iti dai seama cat RedBull ai pierdut, nu ?!

asa te-a convins ?.....cu redbull ..... ce ieftin te vinzi  :slap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ala era pentru cioculetzu' tau bre, pe mine m-a cucerit cu multe beri ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ala era pentru cioculetzu' tau bre...

Gizas ce oameni ..... la urmatoarea intalnire , danette nu te mai las din brate ... ca is infierbantati rau astia  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now