Matrixxx

Intilnire la Busteni - Noiembrie 20-22

190 posts in this topic

pai eu cred ca sania mai este, anul trecut localnicii faceau cu 4 sanii traseul asta - in 30 minute. Eu am mers de citeva ori, sentimentul e grozav - mai ales ca am trait in Busteni intre anii 1991-1996...Ce vremuri...

:-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu unul vreau sa ma plimb cu sania trasa de caini, invelit cu o patura groasa si bind o tuica fiarta fierbintee...pina la gura diham.  Mai vrea cineva ?

:3some:

imi si imaginez scena : matrixx ,in zare, departe, indepartindu-se in sania lui trasa de ciini incercind cu disperare sa-i opreasca , si io bucurindu-ma ca i-am furat patura si tuica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MUSA...

sa gaseasca cazare mai ieftina de 60 lei pe camera?

eu asa am inteles

Share this post


Link to post
Share on other sites

busteni-ul e foarte bun, nu e aglomeratie si plin de fitze ca in sinaia, poiana bv, predeal, etc.  Ne cazam acolo, facem gratar si bem bine - si om vedea noi unde ne plimbam prin imprejurimi, ca sa ne iasa statiunea asta "slaba" din minte.

Eu unul vreau sa ma plimb cu sania trasa de caini, invelit cu o patura groasa si bind o tuica fiarta fierbintee...pina la gura diham.  Mai vrea cineva ?

:3some:

Ca sania trasa de caini o sa ne simtim ca in Suedia ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pana acum suntem 13 mai avem aproape o luna  ;D

ia sa vedem cati ni se mai alatura  ;D ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pardon, aproape 14  :D

Apropos, vreau si eu preturi info si conditii de cazare(ma intereseaza caldura), ca eu vreau, dar trebuie sa si pot, nu?

Si la 2 adulti si 2 pitici cred ca treaba sta un pic altfel, daca nu, vin sambata dimineata, sambata seara plec acasa si revin duminica dimineata ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pe DN1 o sa faci turele astea ?  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ claudiupuiu

Pai care e combinatia? nu o sa simti mai nimic. nu o sa poti sa bei in parametri normali, + k daca o sa ninga si o sa se poata schia drumul o sa fie "HELL ON EARTH" k toti vor merge la ski. si o sa se faca Sinaia - Busteni 3 ore.   >:( >:(>:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

da e o alternativa buna da ocolesti destul de mult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

claudiupuiu, daca vii prin bran sa te opresti sa iei niste brinza de burduf in coaja de brad - ca merge inainte de gratarul ce-l vom face  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Branza ca branza, dar daca mai gasesc si o palinca de pere...oare cat de tare fug cainii de la sanie? Senzatie de T5? :D

@ claudiupuiu

Si o sa se faca Sinaia - Busteni 3 ore.   >:( >:(>:(

Oare Sinaia e inainte de Busteni pe DN1, ca io vin pe partea cealalta  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

am scris mesajul in timp ce ai scris si tu si l-am trimis dupa, daca vedem nu il mai postam    :P :P :P :P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai daca muadDib  nu mai scrie nimic...iar tu intrebi daca mai zice careva de plecare...noi ceilalti ce mai putem scrie ?... :(

Nu erati voi care ati spus ca va implicati in asta ?...

Mai asteptam...mai rupem o fila din calendar, etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pana la urma cum a ramas cu intalnirea?

Share this post


Link to post
Share on other sites

muadib a zis ca asteapta niste raspunsuri de la diferite locatii. sa mai asteptam un picut

@musashi1973  tu fii pregatit, in caz ca nu se rezolva...sau costa prea mult, sau nu sint suficiente locuri...

apropos : cite camere/locuri avea vila aia de ziceai tu de ea ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

minunatilor!!!!! venim si noi:

- doi bosorogi si un ''pitic'' de 11 ani.

detalii???:- cazare, pret, perioada, organizare, avans- cine ne poate oferi?  :yahoo:

VREM LA SCHI!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

alo alo .....chiar de n'oi putea veni pt un uichend ......pana la busteni tot ma deplasesz sa imi iau tributul ...asa ca nu uitati ....red bull for danyx  ;);D

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.   Laura - mai mult ca sigur

2.   Matrixxx - si mai sigur

3.   Iulirx - da

4.   Musashi - vine

5.   vlpvlp06 - si el

6.   claudiu - da

7.   muaddib - organizator

8.   Ramon - tineret sperante , vine

9.   danutzzz - vine, vineee....

10. feraru3333 - poate da , poate nu

11. Maurice - fara cazare

12. Midnight Caller - alea iacta est (vest)

13. The RedBull master, the unbeatable, daaaaaaaanyxxxxxxx......(care: ori vine, ori rovine)

Motive personale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Venim si noi!!!La BuÈ™teni sau nu, dacă este zăpada sau soare, nu este important.Este foarte important ca nenea Iulirx sa se împiedice de un Highland Park in drum spre locul cu pricina ;D;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now