Guest cr3tu

Brosura V40/S40 engleza

80 posts in this topic

@sfc masinuta ta este din 2000? Daca era mai recenta faceam un efort si scanam brosura in Rom. Nu stiu daca este compatibila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dati-mi si mie va rog cont si parola la vadis ca la asta imi zice ca nu i buna parola    User is sysadm

                    Password is NQZ5-XC3E-P8HD-A2SU

Share this post


Link to post
Share on other sites

dati-mi si mie va rog cont si parola la vadis ca la asta imi zice ca nu i buna parola     User is sysadm

                     Password is NQZ5-XC3E-P8HD-A2SU

E bun, dupa ce ai bagat alea te duci la System si iti faci tu un cont cu ce parola vrei, vezi sa selectezi acolo Check All si International

Share this post


Link to post
Share on other sites

El vrea 96-2000... E aceeasi masina, deci aceleasi lucruri le face :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

buna seara ! am si eu un volvo v 40 ,disel din 2001 cumparta anul trecut din germania si vreau sa stiu daca ma poate ajut cineva sa-mi trimita si mie manulul de utilizare in limba romana in format electronic sau clasic.Daca as contacta reprezentanta volvo din romania ,contra cost mi-ar putea trimite un asemenea manual?

Share this post


Link to post
Share on other sites

M-am uitat pe forum sa vad daca a mai intampinat cineva problema mea cu instalarea Vadisului si nu am gasit. Culmea e ca alta data mi-a mers, dar am reinstalat windowsul si acum nu mai vrea. Problema e ca imi cere security letter password la instalare si de aici nu ma mai lasa sa fac nimic. Daca o debifez din custom la sfarsit cand sa ii dau drumul imi spune ca nu e instalat complet. Am downloadat si torentul de la inceputul discutiei si torentul lui roberto. La ambele aceeasi problema. A mai intampinat cineva problema asta? Cum ati rezolvat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mie vadis ul este instalat pe laptop dar numai cu widovs xp service pack 2 merge din ce am observat

cu alte w nu am reusit sa-l instalez numai ala ii place(nu stiu cauza)

vida am pe dectop cu xp service pack 3 merge fara probleme (de la Roberto )

multumesc pt vida

Share this post


Link to post
Share on other sites

La asta nu m-am gandit. Intr-adevar inainte aveam Xp sp2 acum am XP sp3. Deci trebuie sa il instalez din nou cu sp 2.

Un share la VIDA se poate  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

cam asa

la mine vadidul daca era alt w .  o inceput sa se instaleze sio o tinra asa nu se intimpla nmic

cu sp2 se instaleaza am crezut ca-i dava zgiriat am descarcat iarasi aceeasi poveste;

vida    vezi la roberto poate te ajuta nu am cum sa-l impart si sa-l uploadez dureaza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare,

Cine are sa ma ajute si pe mine cu un semnalizator fata dreapta si un far stanga pt un v40 din 2001

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare,

Cine are sa ma ajute si pe mine cu un semnalizator fata dreapta si un far stanga pt un v40 din 2001

Vezi aici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

Ma poate ajuta cineva cu un far stanga si un semnalizator fata dreapta pt un v40 din 2001?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut Volvacarilor!!!

eu am un s40 din 2002 , de atunci am schimbat doar placute frana, ulei, si cauciucuri. Acum dupa 8 ani s-a rupt un arc fata, si sa dus ceva bucsa de la bara stabilizatoare din fata. Idee unde gasesc bucsa? Aici in service mi sa zis ca-i impreuna cu toata bara si costa vreo 750lei. Variante?? Help me pls!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/13/2007 at 10:05 AM, Guest S40 said:

Are cineva manualul Haynes pentru S40?

 

Caut un manual pt volvo v40 diesel 2001, 115cp, si am rasfoit pe-aici. Manualul Haynes din foto e pentru benzinare, deci il donez primului care-l cere. petre_cristian_lucian@yahoo.com

 

IMG_20170122_150733.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai atunci...zi-mi cum facem sa il primesc te rog :)

Sent from my ONE A2003 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
32 minutes ago, Midnight Caller said:

Pai atunci...zi-mi cum facem sa il primesc te rog :)

Sent from my ONE A2003 using Tapatalk

Sorry man, a fost revendicat de un anume Alex Voicu pe e-mail cu vreo 2 minute inaintea ta. 

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tot eu sunt :)))) Prima data am scris aici, apoi am vazut ca mai bine iti scriu pe mail

Sent from my ONE A2003 using Tapatalk

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce tare!!! :D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now