andy.ro

Saptamana asta am avut botez :)

25 posts in this topic

pai atunci, sa-ti traiasca!

masa si darul, unde ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deocamdata botez doar la masina :) celalalt... sper in maxim 2 ani :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce smecher esti. Fac pariu ca asculti manele in masina.

Andy ? Daaaaa ...  :D :D :D

Dc ai ajuns la concluzia asta ?  :tard:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu toti care au GIP alb asculta manele. Sper ca pe undeva prin masina lui Andy zace si un Rahmaninov, un Chopin , ceva acolo  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu toti care au GIP alb asculta manele. Sper ca pe undeva prin masina lui Andy zace si un Rahmaninov, un Chopin , ceva acolo :D

Poate Rahmaninov Minune si Chopin Salam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bre....omul are un nr misto (masina cam naspa  ;D), pentru noi iubitorii de volvo cel putin, da ce sunteti rai.

Daca avea ceva cu 100 BOS, 100 SEF, etc, atunci era de ras.

Share this post


Link to post
Share on other sites

              As fi vrut B100 ADC,dar am a inscris-o cam demult.Cunoscatorii stiu de ce .Suna a plagiat !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doamne ce creaturi de oameni sunt pe forum. sa vedem cine se simte.

SMD din pacate vad ca atata minte ai in cap si prin urmare...da, ascult manele cu trapa deschisa cand afara ninge. Ma oftic ca nu mai aveau X5uri albe pe stoc si a trebuit sa imi iau un XC60 Alb (nu pt ca se poarta albul ci pentru ca nu costa vopseaua)

Se aude Dynaudio cu subwoofer pe manele senzational ! Daca esti cuminte pun o pila la politie si iti rezerv B-600-SEL sau B-325-BMW sau cu dedicatie B-104-EXY

Andrei pacat de masinuta aia alba a ta. Cand ai drum pe aici ai o spalare gratuita :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

...chiar ma mir la ce se poate ajunge  :( !!!

Oricum treaba e personala, banuiesc eu!

@SMD, fara suparare....si eu am tot XC60 ALB, si ascult uneori chiar muzica tiganeasca ...Ternipe...si chiar ascult tare! Sper ca nu este o problema.  :D

@andy ...hehehe....o sa profit de asta  ;);D !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@SMD: Inca un atac personal in public si zbori. Daca aveti chestii personale de rezolvat, o faceti in privat sau la telefon.

Cu tot respectul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hai bre , nu va certati! mai bine urati omului sa-i traiasca ''micutul''  ;D

sa-l forjezi sanatos!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca as putea si eu as pune asa un nr la masina

@SMD si am in magazia de cd si muzica simfonica si muzica tiganeasca

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa vedeti ce  bine se aude guta la mine in masina, dar numai dupa 2-3 baterii de vin !  asa ,  pe  "uscat" , nu prea are farmec :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

oricum, frumos numar !  B 100 VOL ! dai o bere cand ajung prin Buc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mama ce suparare.

Mr Andi are voie sa se adeseaze cum se adreseaza, va aduc aminte expresille lui? ... Chiar aici a tras, citez din topicul lui de mai sus: "creaturi" sau "B-600-SEL sau B-325-BMW sau cu dedicatie B-104-EXY" semn ca e un cunscator al fenomenului

Nu am zis doar findca e masina alba, i-am vazut comportamentul pe forum si are o atitudine care ma duc cu gandul la manele.

In plus: sa lucrezi la rep. Volvo, sa-ti iei SUV alb, sa-i pui numar VOL si sa te duci repede sa-i iei numar cu 100, cand abia au parut inseamna "fara numar".

Din pacate marci de masini frumoase, si nu ma refer doar la Merc sau BMW, in culori clasice, fie alb, fie negru sunt sapate de asemenea "creaturi", ... termenul domnului "cult" de mai sus.

@Midnight Caller poate ai uitat cum s-a adresat pana acum in multe topicuri acest Andi. Eu inca nu am ajuns la nivelul lui!! Dar te inteleg poate oi fi si tu intre cioban si nicovala. Fa-ti datoria...

PS: Cred ca intre "creatura" si "cioban" e o asemanare destul de mare. Parca cioban totusi e mai cult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai oameni buni, ce draq va tot atacati asa din spatele tastelor ? Mai bine va intilniti si o rezolvati barbateste...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai oameni buni, ce draq va tot atacati asa din spatele tastelor ? Mai bine va intilniti si o rezolvati barbateste...

CU ciomagul,cutitul,toporul si un pistol(doar un pistol ca doar unu tre sa castige ;D)

sau o puteti rezolva in stilul volvo la o bere(fara alcool daca faceti urat la bautura)un strans de mana....etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cine l-a vazut macar 1 data pe andy prin showroom isi poate da seama ca n-are cum sa asculte manele.

@andy totusi...beju ala de xc60 bate albul oricand  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Off Topic : Andy cand mai vii la o intalnire ?  :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now