andy.ro

Intalnire volvo-club la sediul primus auto JOI 28 IANUARIE! Surprize surprize :D

Puteti veni? Avem o surpriza pentru voi!   33 votes

  1. 1. Puteti veni? Avem o surpriza pentru voi!

    • Da, voi fi acolo!
      20
    • Am treaba dar as veni
      11
    • Sa fac 3 ore pana in Otopeni?Nu mersi.
      2

Please sign in or register to vote in this poll.

124 posts in this topic

Mie nu mi-e rau bre, oricum o sa vorbesc cu nenea de la poarta sa nu ridice bariera cand trece de 10 masini......

Vin si eu domnilor, ca mi-e si aproape.. Sper sa fie o surpriza placuta ;D, ca de altele m-am cam saturat(in general vb). Si sper sa intru in limita de 10 a lu' vecinu.. poate chiar primul, ca data trecuta in parcare :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai noi ca suntem vecini putem merge toti 3 cu o masina ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai fiindca ai pus limita la masini - nu la persoane putem face si asta ca sa sustinem prezenta celorlalti.. si ar mai fi doi in zona ;) cu popicu si claudiupuiu.. gata bisericuta! ;D  nasol ar fi sa depasim limita de 5(locuri pe scaune)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci...daca tot e limita de masini...cu cine ma combin si eu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

SA CURGA CAFEAUAAAAAAAAA !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

tare ma tem ca surpriza sa nu fie noul S60 ci noua sigla.. [attach=#]

:)))))

post-1898-12877873310194_thumb.jpeg

post-1898-12877873310194_thumb.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Io vin cu semintze  :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

[attach=#]

post-1898-12877873310612_thumb.jpeg

post-1898-12877873310612_thumb.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am zis minim 10 dar la cum ati sarit nu pot decat sa ma bucur.

E loc pentru toata lumea, si daca ma suparati dau masinile afara din showroom, sting luminile, aduc 2 boxe de acasa,cumpar 2 girofare si dam drumu la discoteca :D

Bar all-inclusive: Apa de La Fantana

Caldura all-inclusive: dar cu usile inchise ca se face frig repede

Bataie cu zapada all-inclusive ca a inceput sa ninga :)

Vestea proasta pentru voi... nu am zis niciodata ca o sa fie vorba de noul S60. Aveti imaginatia bogata daca credeti ca putem noi sa punem mana pe S60 pentru ochii lumii inainte de lansarea MONDIALA de la Geneva :D

Va asteptam

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Andy: la cum ai inceput mai devreme, girofare, boxe, etc eu cred ca-i vorba de niste dansatoare meseriase, care sa dea oleaca din buric pt baieti. Nu?  :D Astea-s mai la indemana, S60-ul nou ... mai greu

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca vedem fetitze la bara........sa vin singur? sau sa iau si remorca?  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca ma primiti (ca vad ca m-ati uitat) - am sa incerc sa vin si eu  :downtown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Matrixxx - Bineinteles ca te primim, se poate  :-*.

@Andy.ro - Am crezut ca ai si tu ceva relatii pe la baietii astia il aduc la Primus in showroom o luna jumate si dupa

                pleaca cu el direct la Geneva sa il vada si altii    ;D ;D ;D ;D.

-Daca tot faceti calcule care cum merg cu masinile eu vin cu Alex ca nu am reusit da scot masina din parcare.  :-[:-

Share this post


Link to post
Share on other sites

ramon avem oferte la anvelope de iarna :)) REPEDE! cat mai e zapada

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Matrixxx - Bineinteles ca te primim, se poate  :-*.

@Andy.ro - Am crezut ca ai si tu ceva relatii pe la baietii astia il aduc la Primus in showroom o luna jumate si dupa

                pleaca cu el direct la Geneva sa il vada si altii    ;D ;D ;D ;D.

-Daca tot faceti calcule care cum merg cu masinile eu vin cu Alex ca nu am reusit da scot masina din parcare.  :-[:-

Alex crezi ca a scos-o ??  ::);D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu, dar cu puterile noastre combinate... Ramonelu' impinge puternic din spate si eu imping puternic in acceleratzie.... si cu exemplul romantic al hatzaielii lu' Danyx cu danette... poate ne dam si noi drumu'  ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu, dar cu puterile noastre combinate... Ramonelu' impinge puternic din spate si eu imping puternic in acceleratzie.... si cu exemplul romantic al hatzaielii lu' Danyx cu danette... poate ne dam si noi drumu'  ::)

Aaaa e bn , atunci poate imi dau si eu drumu la tine in masina  :D :D :D Asta daca nu iau Toyota maine  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate am timp sa vin si eu. Va agat eu daca vreti: MC, Vadim si care mai sinteti prin cartier. Spuneti o ora pe la care estimati sa plecati si vedem cum facem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Astepti atunci si tu nitel sa se dezghetze geamurile si dai sharpele afara ;D. Ce vrei tu sa faci nu mai iese cu lapte Doina... Si se mai si strange pielea ;D

@Catalin: Ce-ai bre, vrei sa-si dea drumu' Vadim si la tine in masina ? Sau lasa sharpele la tine si merge cu mine ?! Sau mai bine merge cu tine si ma ia pe mine la shtanga ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Astepti atunci si tu nitel sa se dezghetze geamurile si dai sharpele afara ;D. Ce vrei tu sa faci nu mai iese cu lapte Doina... Si se mai si strange pielea ;D

@Catalin: Ce-ai bre, vrei sa-si dea drumu' Vadim si la tine in masina ? Sau lasa sharpele la tine si merge cu mine ?! Sau mai bine merge cu tine si ma ia pe mine la shtanga ;D

Si te ti de sarpe ? ;D:D  8) 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Il innod de BOV sa tzi se umfle ochii cand schimb vitezele ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now