andy.ro

Intalnire volvo-club la sediul primus auto JOI 28 IANUARIE! Surprize surprize :D

Puteti veni? Avem o surpriza pentru voi!   33 votes

  1. 1. Puteti veni? Avem o surpriza pentru voi!

    • Da, voi fi acolo!
      20
    • Am treaba dar as veni
      11
    • Sa fac 3 ore pana in Otopeni?Nu mersi.
      2

Please sign in or register to vote in this poll.

124 posts in this topic

Il innod de BOV sa tzi se umfle ochii cand schimb vitezele ;D

Dude , daca stai la remorca n-ai ce viteze sa schimbi  :thefinger: oricum tu in general nu poti schimba vitezele  :D vezi daca nu ti-ai luat manuala  :hump:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vezi ca si a lu' Cata tot automata e... daca o mai "manipulezi" in stilul asta s-ar putea sa ramana sharpele in geam si tu sa faci schi nautic in spate ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vezi ca si a lu' Cata tot automata e... daca o mai "manipulezi" in stilul asta s-ar putea sa ramana sharpele in geam si tu sa faci schi nautic in spate ;D

N auzi mah ca ala sta la caldura  :D

Ce mediatizat e sarpele  :sunny: Eu propun sa-l facem mascota clubului   :yahoo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Io zic sa-l punem mai bine pe stickere... Da' n-o sa mai vedem nimic in spate daca-l facem in marime naturala :P

E buna si ideea ta... da' ii punem peruca sau il lasam "natural" ? ;D

@Andy: speram sa ne ierti pentru offtopic da' nu ma pot abtzine :)))))))

@Vadim: Asteptam cu interes PM-uri de la membre ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hello!  Baietzi, topicul asta se cumeste "Intalnire volvo-club la sediul primus auto JOI 28 IANUARIE! Surprize surprize :D"

nu inteleg care e legatura cu sarpele lu Vadim??? ok va fi si el prezent acolo alaturi de Vadim. daca vreti facem alt topic "Vadim's snake" si va dati acolo cu parerea.  :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Io zic sa-l punem mai bine pe stickere... Da' n-o sa mai vedem nimic in spate daca-l facem in marime naturala :P

E buna si ideea ta... da' ii punem peruca sau il lasam "natural" ? ;D

@Andy: speram sa ne ierti pentru offtopic da' nu ma pot abtzine :)))))))

@Vadim: Asteptam cu interes PM-uri de la membre ;D

Nu mah .. il punem sus , cum intrii pe forum sa stie lumea unde a ajuns  :tongue3: Sa vada si ei cat de normala este lumea pe aici  :D Bah ce-ar merge o sauna pe frigu asta  ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu toate ca sunteti rau pe langa subiect...

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai, chiar daca tot ce-i negru e sanatos, io ma opresc aici ca topicu' asta s-a transformat intr-un mare... sharpe ;D

Ve pupez si ve iubesc... gata Vadimu' fa-l yo-yo si pune-l pe soba sa doarma pana maine :))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai io ma opresc aici ca topicu' asta s-a transformat intr-un mare... sharpe ;D

Ve pupez si ve iubesc... gata Vadimu' fa-l yo-yo si pune-l pe soba sa doarma pana maine :))))

Ce vacar el a inceput si tot el cedeaza  :D :D :D  continuam pe mess  ;D

Si eu va pupez  :D

Mai bine yo-yo decat deloc  >:D  :D

:-*:-* :-*:-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

sau poti sa-l faci colac sub tine, ca la cit singe intra in el iti tine sigur de cald  - pe frigurile astea  :D

Gata !  :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Andy: fratele nostru alb, sa aduci fluieru' sau sa gonesti hostess-ele, ca asta micu e rau de tot... Pana si carnetu' si l-a luat cu gaura ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

My friends, cam pe la ce ora preconizati sa ajungeti in parcrea Primus-ului ? Apropos, eu nu am avut onoarea inca sa intru acolo, asa ca dati-mi si mie un reper, cum sa ma incadrez pe acolo, unde sa intorc - sa nu ratez ditamai reprezentanta  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inainte de podul de la Otopeni te bagi prin dreapta... Si pare-mi-se pana in sinele de tren faci stanga... Apoi iar stanga... dai sa te intorci spre Bucuresti si o sa vezi intrarea pe dreapta. Acu' nu ma asculta pe mine, s-ar putea sa trebuiasa ca TRECI sinele de tren, nu mai stiu exact "layout"-ul centurii.

Eu pe la 16:30-17 fara ceva plec de-acasa cu Ramonelu'... nu stiu cat facem pana acolo !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai la podul de la Otopeni nu urci pe el, mergi pe langa el prin dreapta ca si cum ai vrea sa te intorci. si ai si intrat in curte la Primus.

P.S.: nu am talent la desen.

post-3150-12877873317337_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saru`mina boierilor  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Matrixxx, nu treci calea ferata, faci stanga inaintea ei, treci pe sub pod si apoi iarasi stanga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Midnight a zis Andy ca pe la 18.oo incepe petrecerea, deci pe la 17.00 daca pleci este perfect, oricum o sa ajungi primul .

Eu plec pe la 18.00 si pe la 18.20 sunt acolo, Augustin ce zici te iau si pe tine ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vin si eu sigur desi se anunta chestii dubioase  :D Andy, mai deschideti maine showroom-ul?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dar vai !!! Cui datoram aceasta onoare ?!

@Vadim: Ti-am zis eu ceva legat de membre ;D Ia sa vii mai des pe la intruniri ca ete cum se aduna fetili !

Danette nu vine, e retzinuta la domiciliu de un maldar de zapada, dar cine stie... poate se incumeta cu Danyx la un "balans"... si o avem si pe ea printre noi !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi s-a facut dor de voi  toti (nu numai de Vadim) :P Si in plus imi plac surprizele.

PS: Nu ma ademenesti numai cu Vadim. Poate ajutat si de Badila  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai nea Badila vad ca "s-a dat la fund"... acu' nu stiu la al cui, ca nu s-au auzit voci ;D... Daca aflu ceva, te-anuntz. Sa inteleg ca planuiesti si tu sa ramai "intzepenita" ?  :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaa, deja am emotii. Sa aduc biciurile, catusele, costumatiile de latex, mastile si bilele?

Best,

H

Share this post


Link to post
Share on other sites

...si doua-trei bielete antiruliu va rog, sa ne mentinem postura ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

cred ca n-o sa faca nimeni poze...pacat !

macar o inregistrare de la camerele de supraveghere, se poate ?

:D;D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasule, vad ca esti pregatit nu gluma :)) Parerea mea e sa nu mai scriem nimic altfel o sa se socheze Andy si nu ne mai primeste pe niciunul  ;D

PS: sper ca surpriza are legatura cu domeniul auto  :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now