avx

Intalnire INTERMEDIARA 2010

393 posts in this topic

Bine ati revenit. Pana la urma cati ati fost si cate masinute?

Share this post


Link to post
Share on other sites

putini, ca de fiecare data. Votam, umplem forumul si apoi...vine o mina de oameni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

conform "recensamantului" facut la terminarea evenimentului, din calculele facute de la contravaloarea primita pentru mese, am fost 31 de persoane vineri seara si 34 persoane sambata seara, fara a lua in calcul copii, viitorul de aur al clubului.

din punctul meu de vedere nu am fost nici muti, dar nici putini. principal este ca ne-am simtit bine, ca ne-am bucurat de un we impreuna.

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

putini, ca de fiecare data. Votam, umplem forumul si apoi...vine o mina de oameni.

Au fost 18 masini,daca nu ma insel.

Am putea foarte bine, ca viitoarea intalnire intermediara, sa o facem la polivalenta,pt. ca de foarte multe ori,sau strans si acolo spre 20 de masini.Sa nu se supere cei care au venit din alte orase,dar ca de obicei,marea majoritate care vin la intalniri,din pacate ,sunt din bucuresti.Daca nici in buricul tarii nu veniti,atunci unde ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

LA LONDRA

:D;D:D

CA SA AFLE SI EI CUM E SA CONDUCI CU VOLANUL PE PARTEA "GRESITA"CUM SPUN UNII

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Speedy

Multumim pentru organizare.

A fost super, mai ales ca a tinut si vremea cu noi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gata. asta e tot, nu mai scrie nimeni nimic ? Ok...atunci asteptam cuminti Nationala, la care va fi un puhoi de masini.  :dreams:

Si acolo poate nu vom merge la..."somn" la 2 noaptea....:sleepy1:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asteptam pozele si filmuletele. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

SA VA FIE DE BINE !

m-am gindit cu invidie la voi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...atunci asteptam cuminti Nationala, la care va fi un puhoi de masini.   :dreams:

Nu-i musai sa asteptam Nationala...mai exista si...inopinate  (vezi Busteni)... Poate o iesire la mare...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu fac un topic nou pentru ceea ce vreau sa propun.

La aceasta Intermediara am purtat o mica discutie cu Matrixxx despre intalnirea la care a participat alaturi de Iulirx in Solvenia. Dupa aceasta discutie am ajuns sa-i invidiez pe cei care au organizat intalnirea si de asemenea pe participanti. Totul era bine stabilit si organizat. Cazarea la cort, programul de desfasurare a intalnirii bine stabilit, chiar si mici premii sau mai bine zis suveniruri pentru cei care au participat.

Acuma urmeaza propunerea (intrebarea): oare noi nu suntem in stare sa facem o mica cotizatie pe an pentru acest club? Din bani stransi sa se achizitioneze niste breloguri, niste stikere, niste tricouri (care sa ne reprezinte), niste bere  ;D sau niste redbull  ;D (Danyx stie) care i-ar putea bucura pe membri noi si membri vechi participanti la cate o Nationala! In plus chiar si pentru intretinerea acestui site este nevoie de ceva banuti, ca doar toti ne bucuram de el.

Off topic! @Matrixxx tare as vrea sa va insotesc la iesirea in Slovenia. Cine stie poate pana la finalul luni o sa pot confiram acest lucru.

Cele bune Volvisti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu fac un topic nou pentru ceea ce vreau sa propun.

La aceasta Intermediara am purtat o mica discutie cu Matrixxx despre intalnirea la care a participat alaturi de Iulirx in Solvenia. Dupa aceasta discutie am ajuns sa-i invidiez pe cei care au organizat intalnirea si de asemenea pe participanti. Totul era bine stabilit si organizat. Cazarea la cort, programul de desfasurare a intalnirii bine stabilit, chiar si mici premii sau mai bine zis suveniruri pentru cei care au participat.

Acuma urmeaza propunerea (intrebarea): oare noi nu suntem in stare sa facem o mica cotizatie pe an pentru acest club? Din bani stransi sa se achizitioneze niste breloguri, niste stikere, niste tricouri (care sa ne reprezinte), niste bere  ;D sau niste redbull  ;D (Danyx stie) care i-ar putea bucura pe membri noi si membri vechi participanti la cate o Nationala! In plus chiar si pentru intretinerea acestui site este nevoie de ceva banuti, ca doar toti ne bucuram de el.

Off topic! @Matrixxx tare as vrea sa va insotesc la iesirea in Slovenia. Cine stie poate pana la finalul luni o sa pot confiram acest lucru.

Cele bune Volvisti!

Raspunsul se afla in primele secunde ale clipului asta ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Abia acum m-am prins. ;D Ce sa fac berea bauta imi intarzie reflexele!

Share this post


Link to post
Share on other sites

da .....daca i-am face o vizita lui Iulirx ?  ;D

So' supara ? :D

v-astept cu cite piciore vreti voi !

in lagos faceti a doua la dreapta si intrebati de mine !

;D;):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu fac un topic nou pentru ceea ce vreau sa propun.

La aceasta Intermediara am purtat o mica discutie cu Matrixxx despre intalnirea la care a participat alaturi de Iulirx in Solvenia. Dupa aceasta discutie am ajuns sa-i invidiez pe cei care au organizat intalnirea si de asemenea pe participanti. Totul era bine stabilit si organizat. Cazarea la cort, programul de desfasurare a intalnirii bine stabilit, chiar si mici premii sau mai bine zis suveniruri pentru cei care au participat.

Acuma urmeaza propunerea (intrebarea): oare noi nu suntem in stare sa facem o mica cotizatie pe an pentru acest club? Din bani stransi sa se achizitioneze niste breloguri, niste stikere, niste tricouri (care sa ne reprezinte), niste bere  ;D sau niste redbull  ;D (Danyx stie) care i-ar putea bucura pe membri noi si membri vechi participanti la cate o Nationala! In plus chiar si pentru intretinerea acestui site este nevoie de ceva banuti, ca doar toti ne bucuram de el.

Off topic! @Matrixxx tare as vrea sa va insotesc la iesirea in Slovenia. Cine stie poate pana la finalul luni o sa pot confiram acest lucru.

Cele bune Volvisti!

[/quote

N-ai cu cine prietene,din pacate >:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca se hotaraste un administrator sa deschida un cont pentru treaba asta eu sunt primul care o sa cotizez!

Cine stie poate iese ceva bun! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am ceva in gând, inca de anul trecut, sa se faca ceva, dar cum inca nu e finalizata ideea, nu va dau detalii. Doar ca e fara monetar, numai hartii colorate.

Astept insa sugestii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@rebelu, spune-mi mie la ureche  :D  poate te mai ajutam si noi cu una alta daca e sa fie.

@badgogo, initiativa nu este rea, dar se tot vorbeste si cam atat. Astept si eu un cont pot sa-mi rup cateva beri de la gura  :sad2: si sa fac ceva mai util cu acei bani.

Cred ca idee mai buna era deschiderea unui nou subiect sau discutarea acestor sugestii in locurile unde s-a mai atins problema. Eventual sa mute un moderator discutia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca se hotaraste un administrator sa deschida un cont pentru treaba asta eu sunt primul care o sa cotizez!

Cine stie poate iese ceva bun! ;)

Si eu as fi interesat de "treaba asta",acolo cat de cat..din cate se poate observa aici se rezolva multe "probleme"..

Daca ne "gandim" bine am "putea" organiza ceva frumos,dar..lipseste acel "ceva" :hump:

Am avea "puterea" de a invita si noi masini din Slovenia,Germania,Ungaria,Italia, dar ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai atunci hai sa o punem in aplicare cu ajutorul administratorilor acestui forum. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
:D care...administratori - ca a mai ramas doar unul... Poate impreuna cu moderatorii, nu decid administratorii daca se string bani sau nu - ci noi toti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Indiferent cine o sa stranga bani eu sunt pentru !!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.