avx

Intalnire INTERMEDIARA 2010

393 posts in this topic

Pt. mine,e ok oricand ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hhhmmmm....Danyx cate redbull am sa-ti dau si eu?:)).....sper ca nu ai uitat ca altfel s-ar putea sa le dai tu:P...app nu am fost niciodata pe partea cu sibiul, desi am auzit ca e o splendoare...zic eu ca este o propunere buna, poate se muta si nationala tot aici:P.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

te rog frumos .....astea's detalii care o privesc pe danette ..... e la munca azi .....asa ca puteti vorbi  ;D

eu intervin doar cand danette nu poate  :P

dar daca tot te-ai deranjat ..... 2 doze parca erau ...nu ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Agr, 2 pana acum, daca le aduci joi. Daca nu, stii regula :)

Danyx: sper ca nu uiti/nu te faci ca uiti de Red-Bull-ul pe care trebuie sa mi-l dai mie!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poftim??? Nimic??? Adica in public nu recunosti ca esti dator un RB???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah....pardon  :D...uitas, v-am incurcat ;D!Da domne, 2 pana acum.....vin joi numai sa scap de datorii  :P....si poate fac rost si de stergatoare BUNE, nui asa danette? :D

Draga Domnule, corect se spune uitai nu uitas. Ma vad nevoit sa-i dau lui danette cuvantul  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigur ca da, Agr, avem de toate  ;D Chiar si stergatoare originale, nu Alex?  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah....pardon  :D...uitas, v-am incurcat ;D!Da domne, 2 pana acum.....vin joi numai sa scap de datorii  :P....si poate fac rost si de stergatoare BUNE, nui asa danette? :D

Draga Domnule, corect se spune uitai nu uitas. Ma vad nevoit sa-i dau lui danette cuvantul  ;D

Imi pare rau, Domnul Agr, dar ma vad nevoita sa-ti dau amenda...n-am zis nimic, desi vazusem, dar dupa cum vezi, Danyx nu iarta nimic. Stai linistit ca nici pe mine nu m-a iertat si de atunci ma uit de doua ori inainte sa trimit mesajul pe forum. ;) So...joi...ai de dat 1 Red-Bull pentru ca esti nou, unul pentru ca nu ai venit joia trecuta si unul ca amenda ca nu ai scris corect pe forum.... Ce zici? Mai vii? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

De ce poluati voi si topicul asta? :machinegun::offtopic:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh...vin vin, aduc 4 bucati sa fiu sigur ca e unul in plus pentru viitoarea amenda ;D.....cat despre tine, se pare ca de data asta nu ai citit de 2 ori inainte sa trimiti mesajul de forum :D, te-ai laudat degeaba :P.....nu zic unde ai gresit, dar dupa cum observ danyx nu spune nica!Ori nu a observat nici el, ori iti tine partea :D.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

hai ca ma bag si eu in seama, si incerc sa va propun cateceva :

am posibilitatea organizarii intermediarei (si nu numai) in localitatea Paltinis, jud. Sibiu. va propun un mic hotel exact in centrul localitatii, cu capacitatea 64 camere, curat, decent si cel mai important, daca ne hotaram din timp, numai al nostru.

dispune de restaurant, sali de cursuri (daca este necesar), TV, apa calda, etc.

pretul ar fi undeva pe la 110 RON / camera dubla, iar pentru mese festive, party, karaoke sau ce ne trece prin cap se poate aranja aproape orice.

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suna foarte frumos,insa nu cred ca are cum sa fie numai al nostru,cand vreodata o sa vezi tu macar 50 de masini ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu vreau sa vad 50 de masini :)

trebuie sa vb dar cred ca daca indeplinim un anumit numar de participanti (60-70%) il putem rezerva numai pentru noi. oricum este un hotel cu circuit inchis, asa ca nu cred ca ar fi vreo problema...

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sper din tot sufletul sa fie mai mult de 50 de masini.

Oricum este o idee foarte buna,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu sint pentru.  :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu !!! Frumoasa idee ! Nu renunta ,chiar daca nu vor fi 50 de masini si hotelul in exclusivitate !

Share this post


Link to post
Share on other sites

i'm in, ce dracu' sa nu cint io la karaoke dupa ce beau tot de pe masa ?

o sa fac duet cu feraru si cea mai frumoasa ospatarita.

asta cred ca nu mai e duet, e triplet sau triunghi , oricum voce am (si io si feraru, sintem dueti la opera din posta cilnau) si voi sa va luati casti si calmante....

deci vin. sau tuica, da' sa fie veche !

ps sa vina avx cu partitura si matrixxx cu notele. cu stativul si pianul vine feraru. io vin, asa cum am zis, sau tuica !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.