avx

Intalnire INTERMEDIARA 2010

393 posts in this topic

Si eu, ca altfel nu se poate  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma inscriu si eu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma inscriu si eu.

te rog, pentru ususrinta urmaririi inscrierilor, poti sa completezi fisierul excel si apoi sa-l reatasezi?

multumesc,

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

De data asta sper sa pot veni.

Deci, ma inscriu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sper ca acum am reusit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nelly

Sigur ai reusit...sa "confuzezi" lucrurile. Ai folosit un tabel mai vechi, dar acum totul este OK. ;)

PS. Vezi ca vin cu un pitic de aproape 3 ani, are baterii bune, tin mult, dar e foarte simpatic. Astept sfaturi pertinente pentru a controla situatia.  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc ,ma revansez ! ;D Piticii sunt domeniul meu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voi ce faceti v-ati oprit?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E posibil sa vin si eu. 2+2 dar momentan nu pot sa ma inscriu ca nu-s 100% sigur ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai ce facem? Mergem sau nu? O data se potriveste sa pot veni si eu, si acum moare initiativa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

il asteptam pe shpeedy sa ne mai spuna noutati - desi momentan omul ne-a cerut sa ne inscriem pe lista aia in format Excel. Cind va vedea ca ne-am strins "teoretic" mai multi, probabil ca ne va aduce la cunostinta si ultimele detalii.

Oricum vom face o Intermediara in primavara asta, nu se poate altfel  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragii mei, iata cum vad eu aceasta "intemediara": daca nu se va concretiza propunerea lui Shpeedy, stabilim de comun acord un w/e, ne intalnim in zona Sibiului (este relativ in centrul tarii) si...gata!

Ce ne tot cramponam de atata planificare, organizare, coordonare...etc? Cine poate si are placere, VINE!

Eu asa consider...voi petrece un w/e in compania unor prieteni dragi! ;)

Intotdeauna lucrurile facute spontan au avut rezultate deosebite si "emotii" pe masura... ;D

Al vostru, avx. :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asa, my friend, zi-le !  :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca ma apropii de transfagarasan nu mai plec d-acolo !!

zic si io asa... daca transfagaraseanul e inchis acu, nu inseamna ca nu circula nimeni p-acolo ?

si daca nu circula nimeni, nu e bine ?

facem o recunoastere si gata...traseu gratuit !

Share this post


Link to post
Share on other sites

si politia?

???;D

da,si politia !

p-astia nu-i luam cu noi, ca nu sint cuminti si alearga ca nebunii....

:D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

si paltinis si transfagarasan suna foarte bine (care dc ii inchis imi las nevasta sa vina cu volvo si eu vin cu masina de duminica..... vezi poza de mai jos:))

post-1681-12877875289006_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

este posibil sa ne fi vazut pe la ceva competitii.

link-u pe care l-ai dat nu prea merge. ii un site in constructie, dar totusi este cate ceva pe acolo. fain local HasHas :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

dragilor, imi pare rau ca nu am mai raspuns de mult, dar se pare ca a fost o problema cu atentionarea la mesaje noi pe acest topic. o sa-i dau un mail administratorului sa ma iau de el ca vad ca nu se mai poate. cine se crede?!? :)

asadar, propunerea mea ramane valabila. mai astept cateva saptamani ca sa pot face o rezervare in cunostiinta de cauza. nu ma pot duce acum sa spun 10 camere, apoi peste 3 zile - 15, si apoi peste o spatamana -12. la sf. lunii martie, cand marea majoritate se vor fi decis, voi veni si eu cu mai multe detalii (in primul rand costuri - sper eu mai mici decat cele comunicate anterior). bine-nteles ca voi semirezerva si cateva camere pentru indecisi, dar am rugamintea sa incercati sa-mi dati un raspuns concret pana la sf. lunii.

multumesc,

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut Shpeedy ...

Din pacate eu ma retrag ... poate ai vazut la stiri, poate ai citit pe forum ...dar nu mai pot veni ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biri, daca e vorba doar de masina, stii ca ai cu cine merge,nu?  :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.