avx

Intalnire INTERMEDIARA 2010

393 posts in this topic

As venii si eu (Dana sunt) dar e decisa data ? sau sa astept pana pe 31.martie ..sa vedem daca se skimba ceva.... intrebari stupide: cum decurge o "nationala" sau o "intermediara" ??... un traseu frumos, karaoke si bautura?  :D  ::)

                          SALUTARI!

Share this post


Link to post
Share on other sites

n-a murit nimeni de plictiseala pina acum....

daca vii, te invatam noi cum e cu frina de mosor !  ;D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dana: Te poti uita in galeria foto si sa "sustragi" ceva idei de-acolo ;)

Uelcam la noi... si poate ne onorez cu prezenta (pe noi) si cu un RedBull pe Danyx, Joi incepand cu ora 18:00 la Sala Polivalenta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dana: Te poti uita in galeria foto si sa "sustragi" ceva idei de-acolo ;)

Daca o gasesti ...ca ie ascunsa bine  :smile:

sau ...poti astepta ca , kitrosu asta care a scris mai sus sa isi faca datoria si sa puna 1 link cum trebuie pt. galeria foto  :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

So, mai avem cam o luna de asteptat pina la Intermediara. Pe cind niste date concrete ?...

Share this post


Link to post
Share on other sites

well... suna bine sa vad daca conving shi-un toyotist invidios pe volvo meu (hahaha)  sa vina cu mine  :D  tot ce-mi trebuie e o data fixa shi-o locatzie sa shtiu cum ma organizez

Share this post


Link to post
Share on other sites

dragilor,

dat find faptul ca perioada de "inscrieri" s-a incheiat, mai jos regasiti lista cu participantii:

Mihai Badulescu - Shpeedy

Paraschiv Claudiu-Claudiu

marin feraru

C-tin Neag - baubau

Vlad Biristeica - Biriv

io- adica , iulirx

Florin Negru - Matrixxx

Mogos Petronela-Nelly

Laura Pirciog - Laura

Sorin Popa - Popicu

Corches Cristian-Cristianc

Sorin Popa - Popicu

Sorin Matei - Sorinel79

Florentin MANEA - avx

Gabriel MANEA - PILGRIM

asta inseamna 15 camere pentru care pana la sfarsitul saptamanii va voi da si detaliile exacte vis-a-vis de pret.

perioada in care voi face rezervarea este 07.05-09.05.2010 (2 zile). in cazul in care veti dori mai multe zile va rog sa va exprimati aici.

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

de asemenea, va rog ca pana luni sa-mi spuneti cum doriti sa ne organizam in privinta meselor.

se poate opta astfel:

- cazare simpla (nu include nicio masa)

- cu mic dejun

- demi pensiune

- pensiune completa

pentru oricare din variante va propun sa organizam o masa festiva (probabil sambata seara). preturile finale pentru toate variantele o sa vi le transmit luni, cand se intoarce persoana responsabila din mini vacanta.

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Shpeedy

Eu nu pot veni decat o data, m-ai pus de doua ori....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu cred ca varianta de demipensiune ar fi OK, asta in cazul in care restaurantul este bun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mic dejun - da

Masa festiva - da

Cu restul cred ca ne descurcam.

Muzica "ie"?   ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si daca mai sunt doritori care nu s-au inscris pe lista?Se poate gasi cazare la fata locului undeva in apropiere?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vali, tocmai ma pregateam sa mai strig o data catalogul  ;D...vlpvlp, agresor, musashi, midnight, mao, catalin...v-ati aratat interesati, nu va adaugati pe lista? :P  Haideti sa ne adunam mai multi ca se poate...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pe mine nu ma mai treci. il treci pe fii-miu. asta e, m-a ajuns blestemul femeilor !

cind am facut apartamentul , nu puteau sa ma cheme, nuuuu: m-au lasat acasa sa muncesc ! acu' ca trebe sa vina rs-ul, hai la munca. il ratez cu 2 zile !!! se distreaza IAR fii-miu cu el o luna - la fel ca si cu volvo- pina m-oi intoarce io. cred ca ratez si intermediara. mai mult ca sigur.

suparat, doamne, suparaaaat.

da' vin joi la polivalenta, ca oricum trebe sa ma duc la ambasada nigeriei (caca), si daca prind vreo femeie p-acolo o cinstesc pina zice gata !!!

care m-ai blestemat, hai ? imi vine sa pling,nu alta !

voi o sa va plimbati cu rs-ul inaintea mea. (cred ca cu rs-ul va veni fii-miu la intermediara) . am chef sa bat pe cineva ! mama ce suparat sint !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Incerc sa ajung si eu. Nu pot promite ca am mai promis si ... Eu daca vin, vin cu familion: nevasta + 2 kinderi. Din cite am vazut mai vin si altii cu copiii asa ca sper sa nu se plictiseasca, nici noi :D  Va tin la curent, nu sint sigur si nu vreau sa incurc, dar sper sa pot sa vin. Nenea Shpeedy, baga o camera mare in rezerva la mine. :-*

Midnight, vecine te pot lua daca vrei linga aia mici in spate :D ca doar nu lipsesti tocmai tu ;)

Vali, tocmai ma pregateam sa mai strig o data catalogul  ;D...vlpvlp, agresor, musashi, midnight, mao, catalin...v-ati aratat interesati, nu va adaugati pe lista? :P  Haideti sa ne adunam mai multi ca se poate...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@popicu: am luat cu copy/paste din fisierul excel si nu ma-m uitat decat la numarul total. mea culpa! :D

@all:

- restaurantul este ok, numai ca poate un pic mai scump datorita faptului ca este in varf de munte iar posibilitatile de a manca prin vecinatati sunt aproape nule. in conditiile in care ne hotaram asupra tipului de sejur incerc sa aranjez ceva de aici

- pentru cine mai doreste sa ajunga pe ultima suta de metrii, camere vor mai fi. totalul hotelului este de 64 camere si nu cred ca vor fi ocupate toate. totusi o rezervare din timp salveaza multi nervi :)

- va fi si muzica, pusa la dispozitie de AVX si subsemnatul.

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

In conditiile in care cazare ar mai fi o sa incerc sa ma alatur si eu voua. Avand o incertitudine mare cu privire la disponibilitatea nu m-am inscris pe nici o lista. inschimb daca va fi timp si disponibilitate cu certitudine voi aparea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kpax, poti sa iei locul meu ...

Din pacate eu nu mai pot veni, mi s-a facut program inopinat in wknd-ul respectiv ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@BiriV nici eu nu ma pot pronunta de pe acum. Iti multumesc pentru loc dar prefer sa ramana lucrurile asa cum sunt si daca nu intervine ceva atunci ma voi prezenta si gasesc eu o solutie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.