andy.ro

Naughty Volvos are coming! (March 2nd)

108 posts in this topic

ps:ce sunt dintisorii de langa faruri?proiectoarele de ceata?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ps:ce sunt dintisorii de langa faruri?proiectoarele de ceata?

Sunt pozitiile care pana acum erau amandoua in far.acum cea galbena a ramas in far iar cealalta e in afara,probabil pe led.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aham...si proiectoarele de ceata unde-s?ca nu am vazut nici o poza care sa ne arate si proiectoarele de ceata?au renuntat la ele?desi vad ca au locu lor acolo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

deci se pare ca noul S60 este cu 25mm mai lung ,cu 26mm mai lat(cu tot cu onglinzi),cu 61mm in plus la ampatament si cu 56mm mai inalta decat vechiul model...pt persoanele din spate Volvo se lauda ca au mai adaugat inca 30mm la genunchi...aleluia...

este chiar si putin mai lat decat A4,dar mult mai scurt in acelasi timp(cu vreo 75mm)

si acum observ ca e la fel de lat ca si S80!!!??!?!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

deci se pare ca noul S60 este cu 25mm mai lung ,cu 26mm mai lat(cu tot cu onglinzi),cu 61mm in plus la ampatament si cu 56mm mai inalta decat vechiul model...pt persoanele din spate Volvo se lauda ca au mai adaugat inca 30mm la genunchi...aleluia...

este chiar si putin mai lat decat A4,dar mult mai scurt in acelasi timp(cu vreo 75mm)

si acum observ ca e la fel de lat ca si S80!!!??!?!?

masina frumoasa, multa tehnologie noua, mult loc pentru pasageri, dar extrem de putin loc pentru bagaje (are 380 litri, s40 are 404 litri, s80 are 480 litri, si sa nu vorbim de concurenta, care cam incepe de la 460 in sus...)  >:( >:(>:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acuma de....Nu poate sa le aiba pe toate,cui ii place o ia si asa stai linistit!

Oricum se va gandi nimeni cand va vedea un S60 nou pe strazi ''vai ce portbagaj mic are comparativ cu concurenta'' ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pentru mine cel putin conteaza, sa fie portbagajul suficient de mare pentru 4 persoane, care merg in concediu, mai ales la o masina de clasa medie. cand rade unul cu un opel astra de tine, ca mai baga un geamantan in plus intr-o masina compacta, nu stiu daca treci asa de usor cu vederea (si acum nu ma refer la aspectul personalitatii, ca m-ar deranja ce spun altii, ci strict la faptul ca are respectivul dreptate...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@blueazimut: de unde ai luat dimensiunile?

Share this post


Link to post
Share on other sites

acu, depinde : daca plec fara fii-mea in concediu imi ajunge un portbagaj de 307. daca plec cu ea imi trebe un hummer cu remorca....ca in casa ramin doar televizoarele si mobila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pt S60 nou de pe siteul oficial...pt cel vechi aveam un pdf oferta care avea si dimensiuni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Incepand cu 18 sept 2010 apare noul S60 in Germania ;D

:beertogether:

Share this post


Link to post
Share on other sites

cumva la avatarul lui GODFATHER este noul S60?si cumva e prin curte pe la ei???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iexact, da putea sa puna si Nasu o poza cu fatza nu cu spatili ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Godfather - am voie sa ma pronunt referitor la poza din avatar?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pana pe 14 iulie sunt in silenzio stampa  ;D

Best,

H

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cati paznici si caini aveti???  ;D  sau mai bine mai astept pana pe 14, sa zicem,?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avem lunetisti pe cladire si garduri electrificate.  ;D

Best,

H

Share this post


Link to post
Share on other sites

io am apucat sa le vad pe platforma cand veneau ....pe afara sunt frumoase mai ramane sa vad interioru  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now