rich1974

Ce muzică?

1,297 posts in this topic

De asta ce ziceti ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu merge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba merge. E chiar placuta.

Poate nu e chiar pe genul tau LeChuck, dar mie imi place.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragilor, topicul a fost creat cu aceasta idee :

"ce muzica se aude din masinile voastre?"

Nu mai umpleti serverul cu atitea link-uri de pe youtube despre ce muzica va place voua in particular, ci doar ce muzica se aude din masinile voastre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Nu mai umpleti serverul cu atitea link-uri de pe youtube despre ce muzica va place voua in particular, ci doar ce muzica se aude din masinile voastre."

Pai poate unii au direct youtube din masina  ;D Singura chestie care nu imi place este ca forumul nu afiseaza linkul, ci direct continutul. Daca unul pune 3-4 linkuri de pe youtube, mi se umple ecranul.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

adica cum in particular? adica in masina nu e in particular? sau in masina imi place alta muzica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, daca va arde de bascalie si nu ati inteles ce am vrut sa va spun, voi sterge toate link-urile puse de pe youtube. Intr-o ora incep.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hai ma nenea matrix, cine te-a suparat azi? s-a-nfundat tzava la turbau?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu m-a suparat nimeni, m-am nascut suparat. Daca intervin foarte rar pe un topic - sa atentionez ceva, o fac din inima, nu din taste.

Eu v-am rugat ceva - topicul este vorba despre ce muzica se aude din masinile voastre - nu ce videoclipuri va plac...Daca tineti mortis sa continuati, treaba voastra. Si-asa, in ultimul timp (cam de vreo 6 luni) s-a dus draq fiecare topic...

Ma ocup eu si de asta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Manele cu bass mult!Nu am terminat de scris la acest subiect.

Share this post


Link to post
Share on other sites

deci daca Matrixxx a spus sa zicem ce muzica se aude la noi in masini, asa sa fie

la mine se aude ROCK de toate sortimentele, in special crestin, si in rest tot felul de melodi( hip-hop, hous, sinfonica, clasica etc) da mai putin manele. daca s-au auzit vreodata a fost cand a adus-o un prieten din germania, asta asculta manele, eu daca am pus manele am pus numai de caterinca:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Heimdallr, din prima serie, am ascultat si eu peste 80%, pe vremea cand eram in faculta, si aveam casetofon. Acum din pacate, nu mai am casetofon si nici in format mp3 nu le am. Daca te rog sa imi faci si mie un set, pe un CD si sa mi le transmiti cumva, se poate? Mersic anticipat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O să le uploadez pe Megaupload, ÅŸi-Å£i dau PM cu link-urile, zilele următoare, OK?

Baga-le pe rapidshare, ca la megaupload dupa ce descarci vreo 50MB trebuie sa astepti nush cate ore, si 45 de secunde la fiecare fisier !

Pe rapidshare la fel, dar am acolo cont premium si i-l imprumut eu lui Rebelu sa le descarce cu viteza maxima fara sa astepte 45 de secunde la fiecare download !

Bafta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da pune aici link-ul, poate mai saliveaza si altii dupa piesele alea... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Il lasam o zi - si apoi il stergem  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@matrix: haha, a luat-o turbau...

@heimdallr: primu cd e super  :thumright:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Misto rau!

Metale grele si intunecate si eu ascult din astea la greu!

@Heimdallr(White God) poate ne vedem la Slayer si Rammstein

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Heimdallr  iti pun la dispozitie un cont de FTP  ;) urca-le acolo ....user si pas iti trimit pe PM dupa ce termini ma anunti si il pun la liber  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai dai click aici descarci programelul este mic , instalarea este foarte usoara , dupa care te uiti in poza atasata completezi si dai enter.

Dupa care is sigur ca te descurci ....intr-o parte is fisierele tale in cealalta parte folderul de pe ftp .....selectezi fisierele tale si drag&drop in folderul celalalt .....o sa vezi ..este extraordinar de simplu  ;)

post-313-12877879088425_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dream Theater- cel puţin Images & Words (sunt progressive, dar excelente).

cum adica? de fapt vroiai sa spui: "sunt progresive deci excelente"  ;D mie imi place mult progresivu`: este o manifestare artistica cu substrat muzical foarte adanc, gandita si foarte  bine pusa la punct. nu este accesibila oricui, fie ca o asculta, fie ca incearca sa o practice.  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Manele cu bass mult!Nu am terminat de scris la acest subiect.

Am glumit,nu manea,house,music anii 60-70-80-90

Share this post


Link to post
Share on other sites

10+10=20. ce fac cu punctele astea?  ;D sa ma uit si sub capac?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nu mai pot sa ascult din astea grele, stau si ma gandesc ca bou ca in liceu aveam plete si ascultam zdranganeli din astea, ce vremuri ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now