rich1974

Ce muzică?

1,297 posts in this topic

ATENTIE! Hard ..... hardstyle! Pentru un fost dj impatimit, pentru mine Dana is great :D

Mai exista aici vre-un nebun ca mine? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

:headbang: :headbang: :headbang:

Edited by agr350r

Share this post


Link to post
Share on other sites

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alea-s nişte amatoare proaste, vezi mai jos de unde s-au inspirat ;D

Edited by HEIMÐALLR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slab, slab pregatite! Sursa provine de aici:

Edited by agr350r

Share this post


Link to post
Share on other sites

Consider ca muzica ascultata influenteaza felul in care conduci,asa ca Romantic Fm,Gold Fm si Magic sunt la ordinea zilei pt. Bucuresti.

Foarte adevarat ce-ai spus Salman,foarte adevarat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte adevarat ce-ai spus Salman,foarte adevarat

Asta este o aberatie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@agr350r: Dupa cum te-ai "definit" pe forum (AGRESOR), s-ar putea pentru tine sa fie o aberatie si sa nu functioneze. ;)

La mine pe autostrada ZZ Top Rulz ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Consider ca muzica ascultata influenteaza felul in care conduci,asa ca Romantic Fm,Gold Fm si Magic sunt la ordinea zilei pt. Bucuresti.

+ 1 La ce a zis Salman..testat pe propria-mi piele :D Cand "intra" Rammstein....pfff

Share this post


Link to post
Share on other sites

@agr350r: Dupa cum te-ai "definit" pe forum (AGRESOR), s-ar putea pentru tine sa fie o aberatie si sa nu functioneze. ;)

La mine pe autostrada ZZ Top Rulz ;)

Sa ai dupa tine un copil mic si o sotie, pentru mine clar este o aberatie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca pentru tine e aberatie sa ai sotie si copil... de ce te-ai insurat ? :) Poate nu asta vroiai sa spui.

Pe mine (si pe destui altii) ma influenteaza muzica in stilul de condus, si nu prea "crosetez" in trafic pe Andrea Bocelli, si nicidecum nu merg cu 50km/h pe Prodigy.

Asadar hai sa nu caracterizam stilul de gandit al altora dupa propriile noastre principii si valori, si sa le respectam parerea, ca e a lor. Si gusturile nu se discuta.

Deci inainte de a incepe iar un flame, iti recomand stimabile prieten @agr350r sa analizezi ce scrii inainte sa postezi.

Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asa offtopic : si daca mergi in masina cu toata familia conduci altfel decit ai fi singur in masina ?

Gata. Altceva nu mai zic !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iuli, nu știu dacă întrebarea era pt mine sau agr350r. Dacă era pt mine, atunci :

Dacă sunt cu familia conduc atent ca pe lângă mine as mai omori și pe alții. Dacă sunt singurul conduc și cum mă mai taie capul,.

Deși dacă mă gândesc mai bine ar trebui sa fiu atent și atunci, ca "altii" pot fi și în afara familiei mele, cei pe care as putea sa îi lovesc, din alțe mașini.

Revenim la muzici..

Samsung Galaxy S on JellyBean

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu Alex, este strict parerea personala! Nu am acuzat pe nimeni! Puteti conduce si cu 200 de km la ora in timp ce ascultati Ludwig Van Beethoven, este viata voastra pusa in joc, DAR ATENTIE, si a altora! :smile:

Sa ai dupa tine un copil mic si o sotie, pentru mine clar este o aberatie :smile: - continuare: SA CONDUCI DUPA STILUL DE MUZICA PE CARE IL ASCULTI IN MASINA!

Daca pentru tine e aberatie sa ai sotie si copil... de ce te-ai insurat ? :smile: Poate nu asta vroiai sa spui. - raspuns: ai tras o concluzie inteleapta, ci anume ca nu asta vroiam sa zic :D

Si ca sa inchei aceasta discutie, dedic aceasta melodie tuturor membrilor ce sunt supratati pe mine, si nu numai :D

.....in timp ce gonesc prin "bucale" cu 173 km/h :P

Edited by agr350r

Share this post


Link to post
Share on other sites

:headbang: :headbang: :headbang:

Exact ! M-ai nimerit ! Asta e una dintre melodiile pe care imi place sa derapez la limita pe cheia !

:hello2: :hello2: :hello2:

Iar pe urmatoarea chiar depasesc un pic limitele, numai un pic cit sa strige nevasta-mea : murim !

http://youtu.be/90xl8zN8Aw8

Nici acasa nu mai vrea s-o asculte ca ii e frica sa nu cumva sa plecam de nebuni pe cheia....

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol: ..... ai sa razi dar in trafic prin Bucuresti, numai Romantic FM ascult si difuzeaza strict numai melodii de acest gen :D .... mie personal imi plac, ma stapanesc si ma linistesc! :P

In schimb cand ies in afara orasului, la viteze mari, imi linistesc pasagerii cu Paula :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe ce frecventa e Romantic asta? :)

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nu pot sa ma linistesc cu nimic cind vad atitia bizoni in trafic. :hammer:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now